1

Oczywiście, że nie jest to turniej najlepszych xD Nawalili jakieś drużyny typu Pafos, Inter Miami, a nie ma Barcelony, Liverpoolu, Arsenalu czy tego Napoli.

0

Wam też Rashford przypomina Dembele z Barcelony? On czasem tak głupie decyzje podejmuje jak Dembele w Barcelonie, ale potem zrobi coś pięknego.

1

@lucca87 to zobacz sobie jakich wczoraj ofensywnych piłkarzy miał Flick do dyspozycji. Zmiennikiem Kounde jest środkowy obrońca, a na lewej obronie miał świeżo po kontuzji Balde. W pomocy Casado i Bernal (po aclu), a to nie są kreatywni piłkarze za bardzo). Wczoraj zagrał Olmo i kto za niego? Na ataku Lewandowski i Roony. My nie mamy ławki kompletnie ostatnio.

1

@Zoker no, widać u niego progres i w takich meczach nie będę się czepiać jego braku motoryki, bo daje z siebie dużo w defensywie, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Balde nawet jak w defensywie będzie wyglądał przez pewien czas gorzej od Gerarda, to jednak motorycznie to jest przepaść.

0

W drugiej połowie była taka akcja, jak Gerard Martin dostał piłkę na połowie na rajd. U nich Nuno znalazłby się pod bramką. A u nas Gerard cofnął akcję...Niestety brak Balde również był widoczny. Zresztą wyżej był Rashford zamiast Raphinhi, który bardzo mi przypomina Dembele z Barcelony. Raz zrobi świetną akcję, żeby w durny sposób stracić piłkę czy oddać jakiś beznadziejny strzał.

4


Niezły gościu

0

@michal26 w sensie jak się wyrzuci butelkę do kosza zamiast zanieść to przestępstwo? Bo nie zagłębiałem się w to jeszcze.

0

@Vegeta88 w sensie nie rozumiem Twojej wypowiedzi w kwestii filmów. Jak to się ma do Kaczorowskiego?

0

@Vegeta88 nie rozumiem

1


Ciekawie tam się ma xD

0

@malicinho i tak Alvarez nieprzyjdzie :(

4

@lukaszmatusiewicz jedynie kto to Enrique wygrał z Flickiem taktycznie. Aczkolwiek uważam, że ani Mendes ani Vitinha nie byli zdecydowanie lepsi w pojedynkach. Mendes był kilka razy kiwany, a Yamal zrobił na nim kartkę i powinien drugą.

5

W ogóle co to jest za narracja, że Barca przegrała z rezerwowym PSG? Barcelonie nie miała Gaviego, Fermina, Balde od 1, Raphinhi oraz Joana Garcii. W kontuzjach podobnie było.

3

@PuszkinFan naprawdę, przegrywamy jedną bramkę ze zdobywcą ligi mistrzów xD

1

@ElKamil albo Fermin, Balde, Raphinha i Joan Garcia od 1 minuty.

0

0

@derus Yamal kilka razy go minął. To jest wyrównany pojedynek jak na razie. Chyba, że w statystykach to jakoś inaczej wygląda.

1

Nuno Mendes jak na razie najlepszy po stronie Paryża. U nas Yamal. Na razie Mendes nie może powiedzieć, że wyłączył Yamala. Tak samo Yamal nie zrobił z niego wiatraka.

0

@kuz obrona taka sobie? Tam Marquinhosa tylko nie ma.

3

Czyli wychodzi na to, że PSG wychodzi składem gdzie nie ma 3 podstawowych piłkarzy + jednego który walczy o podstawę (Doue). A Barca wychodzi bez 2 + jednego co walczy o podstawę. Jeżeli chodzi o podstawowy skład, mamy podobne oslabania co PSG

6

@A4ron no dobra, ale ty napisałeś, że nie widzisz scenariusza w którym Newcastle wygra ten mecz.

1

@A4ron jak oni grają z jakimś Unionem to czemu mają nie wygrać i jak niby mają niebyć faworytem?

6

@Azazel_Pazuzu Araujo w tym sezonie wygląda lepiej od Cubarsiego

0

@Barcaa12 tyle będziemy w stanie strzelić może, ale ile stracimy

3

@Barcaa12 niezła karma xd

0

@Stinger_ nie uznali

0

@Stinger_ jedną ma

3

@Lionel_Messi10 jak dla mnie normalna asysta, nie widzę nic niezwykłego.

3

Atletico chyba odzyskuje formę. Rayo i Real być może zbudowało mentalnie tą drużynę.

2

@Lionel_Messi10 nic spektakularnego nie zrobił tutaj Alvarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?