0

@Dankho94isback "nie jest winą Barcy że nie było Varu + sędzia po meczu powiedział że nic takiego piłkarzowi Rayo nie powiedział"- Nie jest to wina Barcy, tak samo nie jest to wina Barcy czy Realu jak mają jakieś korzystne decyzje sędziowskie. Rozumiem ten argument, że obrońcy by to wykorzystywali, ale uważam że sędzia powinien przerwać grę mimo wszystko, a na pewno nie wkładać gwizdka do ust i czekać na rozwój sytuacji.

0

@Dankho94isback To tak:
Mallorca-chodzi mi o bramkę Ferrana, sędzia miał w ustach gwizdek podobno w takiej sytuacji.
Rayo-karny kontrowersyjny, jedni są że był, drudzy że nie. Osobiście uważam, że sędzia podjął dobrą decyzję. Aczkolwiek trzeba pamiętam, że wtedy varu nie było i z tego co gracz Rayo mówił sędzia chciał varować.

0

@Stinger_ no szkoda, ale Lewy nie ma szans z nim rywalizować.

0

@Kamiloza91 Mbappe strzelił jeszcze w lidze mistrzów, a więc łącznie ma już 9.

0

@Dankho94isback Mallorca, Rayo. A Real został pokrzywdzony w meczu z Sociedad z czerwoną kartką Huijsena.

0

@Dankho94isback w tym sezonie my bardziej na tym korzystamy w la lidze

1

@Stinger_ kurde, chodziło mi o pichichi oczywiście, mój błąd. Zgadzam się w kwestii tego co napisałeś.

0

@Jurny jak jutro strzeli Ferran to oznacza że nawet czas nie jest mu straszny.

1

@Bobo25 oby tak było

0

@Stinger_ ale jeżeli to się wydarzy, to później to będzie

0

@Stinger_ Mbappe wygra na 99% złotego buta, jedynie kwestia ile strzeli.

0

@Kamiloza91 jak Ferran strzeli jutro 6 bramkę, to też będziemy się nim zachwycać. Ale ma 4.

0

@Kamiloza91 dlatego że ma 4, a Mbappe 7

1

Real wiecznie słaby nie będzie. Mają topową kadrę, z perspektywicznym trenerem, dużo kasy, a na sterach gość co ogarnia. Nic dziwnego, że dobrze zaczęli sezon.

13

@Barceloniarz987 mamy wrzesień...

0

@Sysia11 Mbappe jeszcze umie strzelać, Yamal tak średnio

0

@FCB_dimiC tam też jest Real, więc nie ma szans

1

Miało być 4-5 tygodni, a jest tyle ale miesięcy
Ci dziennikarze naprawdę chyba sobie strzelają i może trafią. Tym razem przestrzelili potężnie.

0

@Ojciec5tkidzieci też tego nie rozumiem, ale dla mnie jest to bardzo podobne do donatów na streamie.

1

@Faro a czy pisząc takie kontrowersyjne rzeczy np. o Fatim i Raphinhi, nie spodziewasz się negatywnych reakcji innych?

1

@Ojciec5tkidzieci ale za patronite czasem są jakieś bonusy. Ktoś może lubi Gonciarza czy tego Śpiewaka i chcę wesprzeć ich twórczość. Nie powiedziałbym, że to jakaś wielka patologia.

0

@Ojciec5tkidzieci dobra, a jak jest różnica między płaceniem Patronite, a płaceniem po po przez donety jakimś streamerom?

1

@Zip Bitwa na Punche:
Faro-1
Zip-1

0

Jakie nie Sociedad to Girona, wtedy wrócimy na Spotify Camp Nou.
Proszę nie psuć marzeń.

1

@AmigoBlancos Mbappe, Kane, Pedri
Ale jeżeli chodzi o to kto ma największe szanse na złotą piłkę w następnym roku, to moim zdaniem Yamal. Jeżeli Hiszpania wygra, a on nie zejdzie z poziomu to raczej to wygra.

1

@Comentateiro nie, Puchacz okradziony

0

@maroon o ty...

0

@Zoker zależy co zrobiłby w finale, ale Yamal.

0

@Vurt zależy co by zrobił w finale

0

@Kengo dokładnie tak bym ustawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?