0

@partymaker dokładnie

0

@Herato to byłby sukces

2

@kubix05 Błąd. Man Utd po prostu zlekceważył te derby, by się skupić na startującej za 2 tygodnie Lidze Europy. A nie, czekaj...

0

@mekston jak strzeli 20, to wciąż nie dogoni Mbappe. On bierze luźno 30+ goli

0

@VAMOS1899LaMasia ostatni klasyk, ale to już nie wina sędziego że nie wykorzystali tego.

0

@Derpowsky oni w sumie są u siebie teoretycznie

0

@Encore nie ma szans, że on nawiąże rywalizacje z Mbappe

0

Zwalniamy Amorina, a mecz jeszcze się nie skończył.

1

Ile można jeszcze czekać na występ Pedriego

1

@Konradowskyy mogę prosić o oznaczenie?

0

@ViscaelBarca2007 racje może tak, ale warunków ekonomicznych nie miał

2

@MirusAmisz a czemu ma go wystawić jak jest Ferran?

0

@Barceloniarz987 Rashord LS, a Raphinha PS

0

@Pomimo27 to...

0

@4drian0 ciekawe w którym miesiącu wyjdzie gra

1


Istotna informacja

0

@Encore to chyba jakiś fake

7

@JohnKennedy jak zginął taki Grześ, to pamiętam jak trąbili. A sprawa wydaje się ważna dla bezpieczeństwa

3


twitter staje się głównym medium

1

@Pomimo27 to nie siej fejkowych informacji

0

Czyli na Valencię pewnie wyjdziemy takim składem: Garcia, Martin, Christensen, Cubarsi, Eric, Casado, Pedri, Fermin, Raphinha, Ferran, Yamal. Chociaż ciekaw jestem jak Flick ogarnie obronę.

0

Hakimi 89
Vinicius 89
xD

0

Jakim cudem na razie królem strzelców eliminacji Euro są Kramaric z Depayem?

2

@Who_you_mam Garcia-potencjał na jednego z najlepszych bramkarzy. Simon i Raya też są mocni. Balde, Grimaldo, Cucu-lewa obrona mocna. Prawa-Carvajal, Porro, Eric. Środek obrony-Huijsen i Cubarsi, bardzo wielkie talenty, do tego Le Normand. Jako śpd-Casado, Rodri, Zubimendi. Pomoc-Pedri, Gavi, Merino, Aleix Garcia, Olmo, Fermin. Na skrzydłach Nico z Yamalem, a w środku Ferran, Morata i Oyrzabal. Ładnie to wygląda.

7

@Herato no, jak tam każdy będzie w formie, to nie ma na nich bata.

4

@blakkudium po co prostują info od tego El Nacional. Im o to chodzi, aby napisać fejka, aby był głośny.

0

@severius nie za szybko z takimi porównaniami?

0

@Herato niestety, ale nie. W skrócie z tego meczu można zrobić dobrą kompilację z udanymi zagraniami, ale także można zrobić z failami.

0

No i gdyby nie Flick, nasz wspaniały rząd właśnie zostawiłby nas tylko z Bernalem, jako jedynym zmiennikiem dla De Jonga czy Pedriego. Jak dobrze, że Casado i Fermin został.

0

@LambiPL wiem o co chodzi, ale jak to inaczej nazywać aby podkreślić wagę podaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?