Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker dokładnie
0
@Herato to byłby sukces
2
@kubix05 Błąd. Man Utd po prostu zlekceważył te derby, by się skupić na startującej za 2 tygodnie Lidze Europy. A nie, czekaj...
0
@mekston jak strzeli 20, to wciąż nie dogoni Mbappe. On bierze luźno 30+ goli
0
@VAMOS1899LaMasia ostatni klasyk, ale to już nie wina sędziego że nie wykorzystali tego.
0
@Derpowsky oni w sumie są u siebie teoretycznie
0
@Encore nie ma szans, że on nawiąże rywalizacje z Mbappe
0
Zwalniamy Amorina, a mecz jeszcze się nie skończył.
1
Ile można jeszcze czekać na występ Pedriego
1
@Konradowskyy mogę prosić o oznaczenie?
0
@ViscaelBarca2007 racje może tak, ale warunków ekonomicznych nie miał
2
@MirusAmisz a czemu ma go wystawić jak jest Ferran?
0
@Barceloniarz987 Rashord LS, a Raphinha PS
0
@Pomimo27 to...
0
@4drian0 ciekawe w którym miesiącu wyjdzie gra
1
Istotna informacja
0
@Encore to chyba jakiś fake
7
@JohnKennedy jak zginął taki Grześ, to pamiętam jak trąbili. A sprawa wydaje się ważna dla bezpieczeństwa
3
twitter staje się głównym medium
1
@Pomimo27 to nie siej fejkowych informacji
0
Czyli na Valencię pewnie wyjdziemy takim składem: Garcia, Martin, Christensen, Cubarsi, Eric, Casado, Pedri, Fermin, Raphinha, Ferran, Yamal. Chociaż ciekaw jestem jak Flick ogarnie obronę.
0
Hakimi 89
Vinicius 89
xD
0
Jakim cudem na razie królem strzelców eliminacji Euro są Kramaric z Depayem?
2
@Who_you_mam Garcia-potencjał na jednego z najlepszych bramkarzy. Simon i Raya też są mocni. Balde, Grimaldo, Cucu-lewa obrona mocna. Prawa-Carvajal, Porro, Eric. Środek obrony-Huijsen i Cubarsi, bardzo wielkie talenty, do tego Le Normand. Jako śpd-Casado, Rodri, Zubimendi. Pomoc-Pedri, Gavi, Merino, Aleix Garcia, Olmo, Fermin. Na skrzydłach Nico z Yamalem, a w środku Ferran, Morata i Oyrzabal. Ładnie to wygląda.
7
@Herato no, jak tam każdy będzie w formie, to nie ma na nich bata.
4
@blakkudium po co prostują info od tego El Nacional. Im o to chodzi, aby napisać fejka, aby był głośny.
0
@severius nie za szybko z takimi porównaniami?
0
@Herato niestety, ale nie. W skrócie z tego meczu można zrobić dobrą kompilację z udanymi zagraniami, ale także można zrobić z failami.
0
No i gdyby nie Flick, nasz wspaniały rząd właśnie zostawiłby nas tylko z Bernalem, jako jedynym zmiennikiem dla De Jonga czy Pedriego. Jak dobrze, że Casado i Fermin został.
0
@LambiPL wiem o co chodzi, ale jak to inaczej nazywać aby podkreślić wagę podaniu.