Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL ale to była taka asysta która pociągnęła bramkę. Asysta 2 stopnia=kluczowe podanie.
10
Jak Pedri będzie częściej decydował się na strzały to będzie takim kotem i będzie co raz częściej w dyskusjach o najlepszego piłkarza. Dzisiaj 2 gole i asysta, asysta 2 stopnia, cudowny jest.
2
"Było ciężko"
XD
0
Szacun że on takie coś zauważył, ten komentator. Myślałem że spalony
0
To nie jest mecz Gullera, niezła teraz wywrotka. Będą memy z tego
4
Pedri po raz drugi
0
@SinMistico ale gola strzelił
2
Merino, ale gol
Hat trick
Hiszpania jest mocna
1
Ale teraz akcja Barcelońska
Pedri->Yamal->Ferran
2
@JanuszKorwinMikke dzięki Janusz
0
@F3DO Yamal musi jeszcze sobie strzelić, bo się kompromituje
1
@APTAPT Ronaldo wczoraj albo przedwczoraj strzelił gola
2
@Luciano99 ten 3 to kto?
0
3 zmarnowana okazja przez Yamala...
Oj będą filmiki na twitterze
1
Yamal ostatnio gra jak Vinicius z tamtego sezonu. 2 setki zmarnowane, ale przed chwilą podanie od Pedriego to był pewny gol, a ten strzelił w trybuny...
0
@MessiForeverTheBest o proszę, też oglądałem.
1
@zadafcb to jeszcze dalej wisi, nikt nie usunął xD
Edit: Chyba ktoś ogarnął co się odwaliło
1
@kubix05 niektóre sceny pamiętam do dziś.
9
@Azazel_Pazuzu bo Rafałek byłby na pewno lepszy xD
0
@Lanosss to był jeszcze kapitan xDDD
7
boli mnie, że muszę czytać takie wypociny...
Co za gość xD
2
Rozumiem w końcówce, kiedy się strzela zwycięska bramkę. Rozumiem w ważnych meczach typu el clasico czy liga mistrzów. Jednak taka cieszynka w tych sytuacjach co Yamal nam zaprezentował, jest żałosna.
3
@APTAPT przegraliśmy ligę w 3 kolejce? Szybko poszło, ostatnio w grudniu przegraliśmy.
5
Pedri, Joan Garcia najlepsi na boisku, czyli powtórka z Levante...
0
@mekston niby tak, ale te jego popisywanie denerwuje
2
@Faro można nawet dostać kontuzji jak się przejdzie kilka metrów
4
@esem91 nie w lidze hiszpańskiej
10
Gdyby nie skarbówka, sąsiad byłby milionerem.
0
@Nightraider zależy też od tego, co się będzie działo na boisku
0
@Nightraider wiem, ale chodzi mi o inną kwestię. Przez kontuzję Gaviego, mamy o jedną mniej opcję ofensywną. Na ławce prawdopodobnie będzie Lewy, Rashford, Fermin oraz Casado. Jakby był Gavi, to byłoby ich 5. No i przykładowo Gavi mógłby zabrać jednego slota Ferminowi, a przez brak Gaviego, wzrastają szansę, że Flick zamiast Gaviego wpuści Fermina.