0

@LambiPL ale to była taka asysta która pociągnęła bramkę. Asysta 2 stopnia=kluczowe podanie.

10

Jak Pedri będzie częściej decydował się na strzały to będzie takim kotem i będzie co raz częściej w dyskusjach o najlepszego piłkarza. Dzisiaj 2 gole i asysta, asysta 2 stopnia, cudowny jest.

2

"Było ciężko"
XD

0

Szacun że on takie coś zauważył, ten komentator. Myślałem że spalony

0

To nie jest mecz Gullera, niezła teraz wywrotka. Będą memy z tego

4

Pedri po raz drugi

0

@SinMistico ale gola strzelił

2

Merino, ale gol
Hat trick
Hiszpania jest mocna

1

Ale teraz akcja Barcelońska
Pedri->Yamal->Ferran

2

@JanuszKorwinMikke dzięki Janusz

0

@F3DO Yamal musi jeszcze sobie strzelić, bo się kompromituje

1

@APTAPT Ronaldo wczoraj albo przedwczoraj strzelił gola

2

@Luciano99 ten 3 to kto?

0

3 zmarnowana okazja przez Yamala...
Oj będą filmiki na twitterze

1

Yamal ostatnio gra jak Vinicius z tamtego sezonu. 2 setki zmarnowane, ale przed chwilą podanie od Pedriego to był pewny gol, a ten strzelił w trybuny...

0

@MessiForeverTheBest o proszę, też oglądałem.

1

@zadafcb to jeszcze dalej wisi, nikt nie usunął xD
Edit: Chyba ktoś ogarnął co się odwaliło

1

@kubix05 niektóre sceny pamiętam do dziś.

9

@Azazel_Pazuzu bo Rafałek byłby na pewno lepszy xD

0

@Lanosss to był jeszcze kapitan xDDD

7

boli mnie, że muszę czytać takie wypociny...
Co za gość xD

2


Rozumiem w końcówce, kiedy się strzela zwycięska bramkę. Rozumiem w ważnych meczach typu el clasico czy liga mistrzów. Jednak taka cieszynka w tych sytuacjach co Yamal nam zaprezentował, jest żałosna.

3

@APTAPT przegraliśmy ligę w 3 kolejce? Szybko poszło, ostatnio w grudniu przegraliśmy.

5

Pedri, Joan Garcia najlepsi na boisku, czyli powtórka z Levante...

0

@mekston niby tak, ale te jego popisywanie denerwuje

2

@Faro można nawet dostać kontuzji jak się przejdzie kilka metrów

4

@esem91 nie w lidze hiszpańskiej

10

Gdyby nie skarbówka, sąsiad byłby milionerem.

0

@Nightraider zależy też od tego, co się będzie działo na boisku

0

@Nightraider wiem, ale chodzi mi o inną kwestię. Przez kontuzję Gaviego, mamy o jedną mniej opcję ofensywną. Na ławce prawdopodobnie będzie Lewy, Rashford, Fermin oraz Casado. Jakby był Gavi, to byłoby ich 5. No i przykładowo Gavi mógłby zabrać jednego slota Ferminowi, a przez brak Gaviego, wzrastają szansę, że Flick zamiast Gaviego wpuści Fermina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?