Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ nie ma szans. Bez Barcy i Realu to jest poziom jakieś portugalskiej.
0
@Bartula przepisy w sprawie ręki są zagmatwane
0
@insp1re a w odcinku chyba mówił że to stykówka, ale może źle pamiętam.
0
@krefi10 Raphinha w tamtym sezonie też tam grał.
1
@ikar34 bez Ćwiąkały, Eleven ich bije o głowę.
0
@esem91 w La Liga już przy bramce Fermina w El Clasico, pokazali jak się niewłaściwie używa Varu xD
0
@Faro najlepszy mecz w Barcelonie Pedriego to na pewno nie był ten. W tamtym sezonie miał na pewno lepsze. Zawsze jak ktoś zagra dobry mecz, to się mówi że to jest jego najlepszy...
0
@4Fabregas4 nie, Pedri i tak byłby lepszy
0
Szkoda że samobój nie padł jako gol na 2:1, a ten na 3:2 to powinna być bramka Pedriego
0
@Worny to się kojarzy ze złymi drużynami z Supa Strikas.
0
@Eto'o9 R10 Lahoz z emerytury wróci i to specjalnie na derby Barcelony
3
@Esteban_ a i tak największym plusem La Ligi to są te mecze, bo jak się zobaczy poziom zarządzania tą ligą xD
0
@MsBarca te memy z Tuskiem są świetne xD
0
@hugz wybił w groźnej sytuacji chyba
1
@norbi77 tam tylko Ferran i Joan Garcia w drugiej połowie pracował na to miano oprócz niego. Pedri jest piękny.
14
Remontada po samobóju to takie dziwne uczucie. Tak mają kibice Realu co chwilę...
0
@Bartula w tym meczu sędzia jeszcze dużego błędu nie popełnił, więc o co chodzi?
0
@insp1re on tak nie powiedział. Z tego co pamiętam powiedział, że to stykówka.
1
Ale kompromitacja Lecha, w 50 minut u siebie dostać piątkę xD
2
@Filipem to jest karny.
0
@Faro ale po co zmieniać coś co dobrze działa?
0
@marcin62 no tak, ale nie wiemy też czy to był polak czy np jakiś turysta co nie ogarnia
7
@sergio5 beniaminek wydaje więcej niż Barcelona, daj spokój...
2
@AssisMoreira nie wiem, ale wciąż nie usprawiedliwia zachowania tej patologi.
1
@Walpiano drożej nawet chyba niż Barca xD
7
@Luciano99 ale jest Hansi Flick
1
Ale patola, pewnie to ci najbardziej honorowi. Broń biała i jeszcze z kolegami xD
0
@Kgorecki2500 ostatnio udało się przejść Lego Star Wars: Skywalker Saga. Ciekawe czy zachowają ten nietypowy sposób sterownia gry, czyli myszką. Pierwszy raz takie coś w grach Lego widziałem.
1
@Popitek12 no i dobrze. Liczę albo na Man City albo Liverpool.
4
Walić Real, ogłoszono nową grę Lego Batman!
Gra ma być oparta na filmach live-action o Batmanie i w dodatku mechanika walk ma być inspirowana serią gier Arkham. Tutaj treaser: