0

@Esteban_ nie ma szans. Bez Barcy i Realu to jest poziom jakieś portugalskiej.

0

@Bartula przepisy w sprawie ręki są zagmatwane

0

@insp1re a w odcinku chyba mówił że to stykówka, ale może źle pamiętam.

0

@krefi10 Raphinha w tamtym sezonie też tam grał.

1

@ikar34 bez Ćwiąkały, Eleven ich bije o głowę.

0

@esem91 w La Liga już przy bramce Fermina w El Clasico, pokazali jak się niewłaściwie używa Varu xD

0

@Faro najlepszy mecz w Barcelonie Pedriego to na pewno nie był ten. W tamtym sezonie miał na pewno lepsze. Zawsze jak ktoś zagra dobry mecz, to się mówi że to jest jego najlepszy...

0

@4Fabregas4 nie, Pedri i tak byłby lepszy

0

Szkoda że samobój nie padł jako gol na 2:1, a ten na 3:2 to powinna być bramka Pedriego

0

@Worny to się kojarzy ze złymi drużynami z Supa Strikas.

0

@Eto'o9 R10 Lahoz z emerytury wróci i to specjalnie na derby Barcelony

3

@Esteban_ a i tak największym plusem La Ligi to są te mecze, bo jak się zobaczy poziom zarządzania tą ligą xD

0

@MsBarca te memy z Tuskiem są świetne xD

0

@hugz wybił w groźnej sytuacji chyba

1

@norbi77 tam tylko Ferran i Joan Garcia w drugiej połowie pracował na to miano oprócz niego. Pedri jest piękny.

14

Remontada po samobóju to takie dziwne uczucie. Tak mają kibice Realu co chwilę...

0

@Bartula w tym meczu sędzia jeszcze dużego błędu nie popełnił, więc o co chodzi?

0

@insp1re on tak nie powiedział. Z tego co pamiętam powiedział, że to stykówka.

1

Ale kompromitacja Lecha, w 50 minut u siebie dostać piątkę xD

2

@Filipem to jest karny.

0

@Faro ale po co zmieniać coś co dobrze działa?

0

@marcin62 no tak, ale nie wiemy też czy to był polak czy np jakiś turysta co nie ogarnia

7

@sergio5 beniaminek wydaje więcej niż Barcelona, daj spokój...

2

@AssisMoreira nie wiem, ale wciąż nie usprawiedliwia zachowania tej patologi.

1

@Walpiano drożej nawet chyba niż Barca xD

7

@Luciano99 ale jest Hansi Flick

1


Ale patola, pewnie to ci najbardziej honorowi. Broń biała i jeszcze z kolegami xD

0

@Kgorecki2500 ostatnio udało się przejść Lego Star Wars: Skywalker Saga. Ciekawe czy zachowają ten nietypowy sposób sterownia gry, czyli myszką. Pierwszy raz takie coś w grach Lego widziałem.

1

@Popitek12 no i dobrze. Liczę albo na Man City albo Liverpool.

4

Walić Real, ogłoszono nową grę Lego Batman!
Gra ma być oparta na filmach live-action o Batmanie i w dodatku mechanika walk ma być inspirowana serią gier Arkham. Tutaj treaser:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?