4

@esem91 nie w lidze hiszpańskiej

10

Gdyby nie skarbówka, sąsiad byłby milionerem.

0

@Nightraider zależy też od tego, co się będzie działo na boisku

0

@Nightraider wiem, ale chodzi mi o inną kwestię. Przez kontuzję Gaviego, mamy o jedną mniej opcję ofensywną. Na ławce prawdopodobnie będzie Lewy, Rashford, Fermin oraz Casado. Jakby był Gavi, to byłoby ich 5. No i przykładowo Gavi mógłby zabrać jednego slota Ferminowi, a przez brak Gaviego, wzrastają szansę, że Flick zamiast Gaviego wpuści Fermina.

0

@Technik a Eric?

0

@Nightraider raczej zagra, bo przy kontuzji Gaviego będzie miał większe szanse

1

@kundee przestań lubić Arsenal i będziesz miał łatwiejszy wybór

4

@mordini123 it's not football, it's La Liga

0

@Nightraider jakby było coś na rzeczy to nie byłby powoływany na mecz.

0

@blakkudium jakby odchodził, nie byłoby go w kadrze meczowej.

0

@esem91 a jakie to były spalone? Bo nie oglądałem meczu.

0

@Azazel_Pazuzu on chyba nie podyktował karnego z Rayo w sezonie Koemanowo-Xavim. Pamiętam, że to był łysy jakiś.

0

@Frimpong wiem, ale chodziło mi o wzmocnienie tej samej pozycji.

0

Nie śledzę za bardzo premier league. Ale jakim cudem Liverpool kupuje sobie napastnika za 95 mln Ekitikie i w tym samym oknie kupują kolejną 9 za 150 mln Isaka?

2


rozumiem jakieś randomowe konta z Viniciusem na profilowym, ale od redaktorów Los Galacticos, oczekiwałbym więcej myślenia logicznego.

0

@Kgorecki2500 a jakiś czas temu męczyli się chyba do 80 minuty ze strzeleniem gola

1

@PatrykBarca czemu Bayer? Borussia Dortmund jest lepszym kandydatem.

1

@Sau_Ron Bull (znaki)

0

@zadafcb dobre xD

3

@Rafalloxfcb solidny, ale miał błędy. Gavi dzisiaj lepszy

0

@Faro Yamal jest młody, widać to czasami. Wiecznie tak grać nie będzie.

0

@Esteban_ nie ma szans. Bez Barcy i Realu to jest poziom jakieś portugalskiej.

0

@Bartula przepisy w sprawie ręki są zagmatwane

0

@insp1re a w odcinku chyba mówił że to stykówka, ale może źle pamiętam.

0

@krefi10 Raphinha w tamtym sezonie też tam grał.

1

@ikar34 bez Ćwiąkały, Eleven ich bije o głowę.

0

@esem91 w La Liga już przy bramce Fermina w El Clasico, pokazali jak się niewłaściwie używa Varu xD

0

@Faro najlepszy mecz w Barcelonie Pedriego to na pewno nie był ten. W tamtym sezonie miał na pewno lepsze. Zawsze jak ktoś zagra dobry mecz, to się mówi że to jest jego najlepszy...

0

@4Fabregas4 nie, Pedri i tak byłby lepszy

0

Szkoda że samobój nie padł jako gol na 2:1, a ten na 3:2 to powinna być bramka Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?