Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@esem91 nie w lidze hiszpańskiej
10
Gdyby nie skarbówka, sąsiad byłby milionerem.
0
@Nightraider zależy też od tego, co się będzie działo na boisku
0
@Nightraider wiem, ale chodzi mi o inną kwestię. Przez kontuzję Gaviego, mamy o jedną mniej opcję ofensywną. Na ławce prawdopodobnie będzie Lewy, Rashford, Fermin oraz Casado. Jakby był Gavi, to byłoby ich 5. No i przykładowo Gavi mógłby zabrać jednego slota Ferminowi, a przez brak Gaviego, wzrastają szansę, że Flick zamiast Gaviego wpuści Fermina.
0
@Technik a Eric?
0
@Nightraider raczej zagra, bo przy kontuzji Gaviego będzie miał większe szanse
1
@kundee przestań lubić Arsenal i będziesz miał łatwiejszy wybór
4
@mordini123 it's not football, it's La Liga
0
@Nightraider jakby było coś na rzeczy to nie byłby powoływany na mecz.
0
@blakkudium jakby odchodził, nie byłoby go w kadrze meczowej.
0
@esem91 a jakie to były spalone? Bo nie oglądałem meczu.
0
@Azazel_Pazuzu on chyba nie podyktował karnego z Rayo w sezonie Koemanowo-Xavim. Pamiętam, że to był łysy jakiś.
0
@Frimpong wiem, ale chodziło mi o wzmocnienie tej samej pozycji.
0
Nie śledzę za bardzo premier league. Ale jakim cudem Liverpool kupuje sobie napastnika za 95 mln Ekitikie i w tym samym oknie kupują kolejną 9 za 150 mln Isaka?
2
rozumiem jakieś randomowe konta z Viniciusem na profilowym, ale od redaktorów Los Galacticos, oczekiwałbym więcej myślenia logicznego.
0
@Kgorecki2500 a jakiś czas temu męczyli się chyba do 80 minuty ze strzeleniem gola
1
@PatrykBarca czemu Bayer? Borussia Dortmund jest lepszym kandydatem.
1
@Sau_Ron Bull (znaki)
0
@zadafcb dobre xD
3
@Rafalloxfcb solidny, ale miał błędy. Gavi dzisiaj lepszy
0
@Faro Yamal jest młody, widać to czasami. Wiecznie tak grać nie będzie.
0
@Esteban_ nie ma szans. Bez Barcy i Realu to jest poziom jakieś portugalskiej.
0
@Bartula przepisy w sprawie ręki są zagmatwane
0
@insp1re a w odcinku chyba mówił że to stykówka, ale może źle pamiętam.
0
@krefi10 Raphinha w tamtym sezonie też tam grał.
1
@ikar34 bez Ćwiąkały, Eleven ich bije o głowę.
0
@esem91 w La Liga już przy bramce Fermina w El Clasico, pokazali jak się niewłaściwie używa Varu xD
0
@Faro najlepszy mecz w Barcelonie Pedriego to na pewno nie był ten. W tamtym sezonie miał na pewno lepsze. Zawsze jak ktoś zagra dobry mecz, to się mówi że to jest jego najlepszy...
0
@4Fabregas4 nie, Pedri i tak byłby lepszy
0
Szkoda że samobój nie padł jako gol na 2:1, a ten na 3:2 to powinna być bramka Pedriego