0

@adamek20151 nie lubię jego w roli komentatora, ale to mu się udało

0

@Stinger_ Milan mocny w sparingach

0

Tam spalonego nie było przy tej bramce?

0

@bart_azz Lamine Fati z 2 golem

0

@Barcaa12 to sparing xd

0

@Filipem coś czuje że nie tylko on, z bramkarzem włącznie

0

@Borry spalony był

1

O kurde Lingard xD

0

Olmo jest piękny

0

Nasi chcą się bawić dzisiaj

0

Do Olmo było przepuścić

0

@brd42 Torrents i Dro fajnie zagrali, nawet jeden gola strzelił

0

@tbas za kogo w takim razie?

0

Ale muzyczka, Eric pokazuje gwiazdom jak się strzela

0

Raphinha z Ericiem świetna akcja, ale nasza 10 niestety godnie nie reprezentuje tego numeru

0

@tbas 12 decyzja to gol

0

@Szczygiel06 Pedri może zostać, Yamal niestety sodówka

0

Samolubny Raphinha, Yamal gra jak Vinicius, chyba się skończyliśmy

0

@HypeR z tą dziurą ładnie go wyjaśnił

0

Cubarsi uratował

0

@macio_944 trochę się ośmieszył

0

@jakub1906 czemu memem póki co?

6

@Lionel_Messi10 o matko, co za piłka...

2

@Lionel_Messi10 kibice Realu chyba są za obustronnym walkowerem.

20


czyli osoby walczące z nienawiścią, w sumie powinni najpierw z samym sobą zawalczyć xD

0

@Kgorecki2500 a ja wolę, takie podejście niż oklepane standardy.

0

@fejkenq akurat od piątku sobie puszczam to xD

0

@partymaker miałem iść, ale zapomniałem niestety.

0

@HypeR ja jestem fanem Kary z Supergirl. Wolę tego typu wersje Supergirl. Na razie mnie do komiksów nie ciągnie, wolę filmy, animacje, seriale. Czekam teraz na Peacemakera i na cały 2 sezon Sandmana, bo resztę seriali już w całości obejrzałem.

0

@HypeR a dobra jeżeli Kara będzie tylko na początku pijana to fajne nawiązanie do komiksów. Mam nadzieję, że potem zmieni się to i nie będzie taką luźną superbohaterką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?