28

@GeneralXavi ale on "romansował" z Barceloną oraz nie ucinał wcześniej plotek. To jest specyficzny piłkarz po prostu, bo nie jest to poważne.

2

Jestem przekonany, że za rok Nico znowu będzie chciał odejść, ale ta klauzula mu to uniemożliwi.

1

Ta saga pokazała, że dziennikarze nic nie wiedzą. Żaden chyba nie przewidział tego xD

4


wstyd tak się zachowywać

0


Niezły ten Romero xD

1


gość pisze z sensem, przynajmniej zgadzam się z tym, że troszkę jeszcze trzeba poczekać. Sport może znowu się ośmieszyć z tym piątkiem. Romero ma jeszcze 6 dni.

0

@Eto'o9 R10 jest, ale wstawiłeś info które o niczym nie mówi

1

@Pomimo27 ok, źródło takie sobie ale spoko

0

@LukaszFan wkleja to co pasuje do jego narracji.

1

@LukaszFan ten użytkownik akurat nie wierzy w ten transfer i nie chce go.

5

@blakkudium czyli w sumie nic nie napisał

0


w sumie nic to nie zmienia xD

0

@Faro z tym zgoda, ale w drugą stronę tak samo jest.

0

@Faro no dobra, ale niektórzy tego potrzebują, a BarcaInfo spełnia te wymagania. Też uważam, że tutaj trafi, ale nie czepiam się że ktoś pełni funkcje serwisu informacyjnego w tym przypadku.

0

@Faro to nie miałbyś teraz żadnych informacji. Rzetelni to są Romano, Ben Ayad, Moretto, DiMarzio, Plettenberg. Ktoś pewnie jeszcze znalazłby się. A ten Reshad podaje dalej takich dziennikarzy jak ten:

0

@Faro ale Reshad to nie jest dziennikarz tylko on jest tym czym BarcaInfo. A ten Albert nie jest jakimś dobrym źródłem tak samo jak Marca itp.

0

@Faro nie. Brakuje jeszcze aby wszyscy dziennikarze pisali: "done deal", "zielone światło" itp. A na razie ci rzetelni milczą, a pojawiają się sprzeczne informacje. Na końcu już wszyscy są zgodni. Na razie jeszcze nie ma etapu końcowego. Chyba, że nagle wszystko się przyspieszy, ale biorąc pod uwagę jak inne transfery były załatwiane, to nie jest to ten etap.

0

@Faro dobra, a kto jest niby rzetelny?

0

@Faro no bo to są inni dziennikarze. Oczekujesz, aby wstawiał wszystko zgodnie z jakąś konkretną narracją? Nie jego wina, że dziennikarze mają różne zdania. A ci z bardzo dobrą wiarygodnością jakoś milczą.

0

@Faro "nawet jak wklei 10 postów przeczących sobie nawzajem"-kiedy tak zrobił?

0

@Luciano99 tak, ale media robią newsy, bo kibice tego oczekują.

0

@Faro na finishu dużo dziennikarzy zaczyna potwierdzać, na końcu Romano z here we go. Na razie tego nie ma.

0

@Baroo66 to tak nie działa. Operacje: Kounde, Lewy, Raphinha, Joan Garcia itp temu przeczą

0

@Eto'o9 R10 moim zdaniem nie masz racji, ale troszkę więcej to potrwa.

0

@Faro inaczej wygląda szum medialny na tym etapie.

0

Jutro na pewno nie będzie klauzuli w takim razie. Szum medialny wygląda inaczej na takim etapie. Jutro może coś ruszy, ale płatność klauzuli czy here we go od Romano musi być później. Dla wszystkich co tutaj czekają na jutrzejsze działanie w sprawie klauzuli.

1

@PatrychoO tak i nie

2

@Who_you_mam nie prawda, on tylko przypisuje newsy. Ben Ayed jest bardzo wiarygodny z dziennikarzy.

0

@Konradowskyy tak, co z nim?

0

kim jest ten Soso, bo on nabija się z tych newsów Marci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?