16

Miał wgniatać Putina w ziemię, a wgniótł trzecią drogę...

0

@Who_you_mam Ja kojarzę tych aktorów:
Murphy-Scarecrow z Batmana Nolana
Hardy-Bane z Batmana Nolana

5

@PatrychoO odcinek z babcią był tak mocny, fajnie podeszli do tematu śmierci. Czasem taka prostata jest najlepsza, niby nic specjalnego nie prezentuje ta animacja. Jednak ma taki swój fajny klimat i dużo fajnych przesłań. Postaci nie da się nie lubić (oprócz brata).

6

@PatrychoO ojciec Ludwiczka to jest tak dobra postać, a Ś.P. Wojciech Paszkowski to był tak dobry aktor dubbingowy, gdyby nie on ta animacja nie byłaby taka dobra. "Za moich czasów to się..."

0


Here we go again...

2

@Aragorn33 akurat 1 raz mu się udało z tym xD

0

@MesQueUnClub_87 rok temu miałem podobne podejście. Ostatnio trochę zrozumiałem, że oni działają zgodnie z oczekiwaniami ludzi, ludzie chcą aby coś się działo i gdyby nie to, to nie śledzili ich. Trochę większy dystans do tego złapałem.

0

@MesQueUnClub_87 nie wsadzałbym wszystkich do jednego wora. Część może mieć jako cel podawanie rzetelnych informacji, cześć są nastawieni wyłącznie na zasięgi. Moim zdaniem trzeba patrzeć na tych najbardziej rzetelnych np. Romano, Pletterberg, DiMarzio, Moretto albo BenAyad. Są też tacy co specjalnie podają informację bardzo pozytywną, ale nie zgodną z rzeczywistością. Z tych informacji możemy dowiedzieć się, że Nico traktuje nas priorytetowo, ale wciąż daleko do transferu. Tutaj raczej wszyscy się nie mylą.

0

W ogóle ostatnio zauważyłem, że to nie dziennikarze robią często taki szum transferowy, a konta fanowskie które przekazują dalej te informacje np. BarcaUniversal, BarcaManagning, BarcaInfo itp. Dziennikarz powtórzy jakoś informację, a wystarczy dać strzałeczkę zieloną, czerwone koło, "OHO" albo wpisać tier1 i od razu to się nosi i robi duży szum. Nie wiem jak inni, ale ja bezpośrednio od dziennikarzy nie dowiaduje się nowych informacji, a właśnie od takich kont.

1

@Kgorecki2500 za jakiś czas sobie odświeżę, ale mam wątpliwości czy będę miał ten sam odbiór.

1

@Kgorecki2500 ja najbardziej lubiłem, najbardziej znienawidzoną przez wszystkich wersję: "13 demonów Scooby Doo". Brygada Detektywów była też fajna albo te filmy.

2

@Kgorecki2500 oczywiście koty. Psy nawet nie mruczą

2

@Tabaluga37 to zależy

0

@NeroTFP1 oczywiście Lublin...

1

@Nazio_87 na pewno to się w czerwcu nie skończy, to będzie długa telenowela

1

@Who_you_mam ale słodko!

0

@Sinirsey nie znasz Marcina Dubiela?

0

@Gaucho showmeni to są, wiarygodność bardzo niska. DiMarzio, Romano, Pletterberg, Ben Ayad-to są dobre źródła.

0


PRowcy Dubiela będą mieli bardzo dużo roboty. To jest wizerunkowe samobójstwo.

0

@jakub1906 Na pewno Joan Garcia ma tyle sezonów życia ile Ter Stegen. Nie popadajmy w skrajności. Pamięć kibica widzę, że krótka. A Szczęsny w Barcelonie jest dużo gorszym bramkarzem niż MATS. Czym się różni ten rok Wojtka od przeciętnych sezonów Ter Stegena (nie mówię o kosmicznych)? Gdyby Ter Stegen miał taki rok jak Szczęsny, to byłby grillowany.

0

@partymaker na razie to jeden tylko jest w 99,9% klepnięty tylko. Drugi bardzo ciężki do zrealizowania. A trzeci to na razie nie jest gorący temat.

2

@blakkudium bardzo dobre źródło, topka z Niemiec. Tylko dalej mało prawdopodobne, że to się stanie. Za dużo rzeczy musi się wydarzyć, aby ten transfer doszedł do skutku.

0

@Seledynowy niby tak, ale z drugiej strony kadra musi się równoważyć. Zmienniekiem dla młodego powinien być ktoś doświadczony. Ta kadra jest bardzo młodziutka

0

@DLFCB jestem ciekaw jak jest akceptowalny wśród innych psów.

7

Taka kadra licząc mocno optymistycznie, wyglądałaby mocarnie:
Joan Garcia (Szczęsny)
Kounde (Eric Garcia) Inigo (Araujo) Cubarsi (Christensen) Balde (Grimaldo)
Pedri (Gavi) De Jong (Casado, Bernal)
Yamal (Fermin) Raphinha (Olmo) Nico Williams (Ivan Perisic)
Lewandowski (Ferran)

0

@Snajper10 Albo David albo Alvarez. Nie mamy kasy, aby utrzymywać tylu napastników.

0

@KorNick Oliwkę z Brazylii chwalił, więc pewnie to sami zrobi

0


teraz już wszystko można nazwać rapem

1

@Kgorecki2500 63 jak dla mnie

1

@Chaoss on to taka Żukowska Konfederacji. Tam raczej są mocni ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?