0

@APTAPT sprzedaż Peni, Fatiego, MATSa, Victora. A Eric to nie wtedy przyszedł.

0

@Ojciec5tkidzieci ta, chyba Vitinhi. W top 5 będzie na pewno Dembele, Salah, Raphinha i Yamal. O 5 miejsce bije się Pedri, Doue, Mbappe oraz w tym przypadku Vitinha.

5

Gdyby udało się takie okienko przyprowadzić...
Joan Garcia-bramkarz (25 mln)
Grimaldo-lewy obrońca (15 mln)
Lookman-lewy napastnik (30 mln)
Jakiś prawy napastnik doświadczony, aby obciążył Yamala czasem (wypożyczenie)

0


za takie pieniądze to fajnego bramkarza sobie kupimy

0

@norbi77 a może niech moneta zdecyduje jaką karę będzie miał.
Czemu przy takich zerojedynkowych sprawach nie ma w przepisach, że sprawcy nie mogą być reprezentowani przez adwokatów. Takim trzeba odebrać prawników i niech dostają od razu wysoką karę.

2

@Eto'o9 R10 ona akurat bardziej przyciąga dzieciaków niż simpów. Family friendly jest. Nagrywa takie typowe viralowe piłkarskie wyzwania, więc stąd ma takie wyświetlenia.

1

@Kondziubarca a gdzie Konfederacja Korony Polskiej?

31

@Gaucho chyba najlepsza możliwa opcja, biorąc pod uwagę cena-jakość.

3

@Vegeta88 o matko, głupotę napisałem, Mocne-przychodzi do nas xD

3

@Criss18Barca Mocne-odchodzi z Espanyolu, Słabe-przychodzi do nas

1

https://x.com/Venek__/status/1929607060045402226
problemy pierwszego świata, a wy też telefon byście wyjęli?

6


bazarki bójcie się GregaParisa

8

@Kapitan hawk jak tak samo, nie w tej Polsce!

0

@Never o co chodzi?

9


kocham AI

1

@D10SLEO gazeta wyborcza zaraz z bombą

13


Wyborcy Trzaskowskiego ostatnio nie mają dobrego czasu

1


końcówka najlepsza xD

0

@Lionel_Messi10 oficjalki na pewno nie będzie

0

@KacperVEB Liverpool Kloppa chyba też tak robiło

0

@Konradowskyy nie będzie ich 3.

2

@chosenone zaraz jak 99% obcych ludzi jest scalone ze społeczeństwem. Widziałeś co się działo ostatnio w Paryżu po wygraniu PSG?

0

@TR3YWAY a dobra, już się bałem, że trzeba nowego języka się uczyć

1


Kurde, to do jakiego Państwa zostały przeniesione te tereny?

1

@GTBTP żałoba to jest jak ktoś blisko umrze, a nie bo polityk przegrał. Trzeba mieć...

16


moim zdaniem jeżeli ktoś jest w żałobie, bo wygrał inny polityk niż chciałeś to w kaftan trzeba.

0


albo algorytm mi podpowiada albo ostatnio jakoś dużo tej pogardy dla ludzi głosujących inaczej niż oświeceni

0

@Lukikiki niezły rage quit xD
Wskazałem tylko kto wygrał, a kto przegrał

0

Po tej kampanii:
Woch-przegrany
Maciak-wygrany
Bartosiewicz-neutralny
Jakubiak-neutralny, ale bardziej przegrany
Stanowski-wielki wygrany
Senyszyn-wygrana
Biejat-przegrana
Zandberg-wygrany
Hołownia-wielki przegrany
Braun-wygrany
Mentzen-wielki wygrany
Trzaskowski-wielki przegrany
Nawrocki-wygrany

43


jeżeli to są największe wady, to chyba nie tak źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?