Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT sprzedaż Peni, Fatiego, MATSa, Victora. A Eric to nie wtedy przyszedł.
0
@Ojciec5tkidzieci ta, chyba Vitinhi. W top 5 będzie na pewno Dembele, Salah, Raphinha i Yamal. O 5 miejsce bije się Pedri, Doue, Mbappe oraz w tym przypadku Vitinha.
5
Gdyby udało się takie okienko przyprowadzić...
Joan Garcia-bramkarz (25 mln)
Grimaldo-lewy obrońca (15 mln)
Lookman-lewy napastnik (30 mln)
Jakiś prawy napastnik doświadczony, aby obciążył Yamala czasem (wypożyczenie)
0
za takie pieniądze to fajnego bramkarza sobie kupimy
0
@norbi77 a może niech moneta zdecyduje jaką karę będzie miał.
Czemu przy takich zerojedynkowych sprawach nie ma w przepisach, że sprawcy nie mogą być reprezentowani przez adwokatów. Takim trzeba odebrać prawników i niech dostają od razu wysoką karę.
2
@Eto'o9 R10 ona akurat bardziej przyciąga dzieciaków niż simpów. Family friendly jest. Nagrywa takie typowe viralowe piłkarskie wyzwania, więc stąd ma takie wyświetlenia.
1
@Kondziubarca a gdzie Konfederacja Korony Polskiej?
31
@Gaucho chyba najlepsza możliwa opcja, biorąc pod uwagę cena-jakość.
3
@Vegeta88 o matko, głupotę napisałem, Mocne-przychodzi do nas xD
3
@Criss18Barca Mocne-odchodzi z Espanyolu, Słabe-przychodzi do nas
1
https://x.com/Venek__/status/1929607060045402226
problemy pierwszego świata, a wy też telefon byście wyjęli?
6
bazarki bójcie się GregaParisa
8
@Kapitan hawk jak tak samo, nie w tej Polsce!
0
@Never o co chodzi?
9
kocham AI
1
@D10SLEO gazeta wyborcza zaraz z bombą
13
Wyborcy Trzaskowskiego ostatnio nie mają dobrego czasu
1
końcówka najlepsza xD
0
@Lionel_Messi10 oficjalki na pewno nie będzie
0
@KacperVEB Liverpool Kloppa chyba też tak robiło
0
@Konradowskyy nie będzie ich 3.
2
@chosenone zaraz jak 99% obcych ludzi jest scalone ze społeczeństwem. Widziałeś co się działo ostatnio w Paryżu po wygraniu PSG?
0
@TR3YWAY a dobra, już się bałem, że trzeba nowego języka się uczyć
1
Kurde, to do jakiego Państwa zostały przeniesione te tereny?
1
@GTBTP żałoba to jest jak ktoś blisko umrze, a nie bo polityk przegrał. Trzeba mieć...
16
moim zdaniem jeżeli ktoś jest w żałobie, bo wygrał inny polityk niż chciałeś to w kaftan trzeba.
0
albo algorytm mi podpowiada albo ostatnio jakoś dużo tej pogardy dla ludzi głosujących inaczej niż oświeceni
0
@Lukikiki niezły rage quit xD
Wskazałem tylko kto wygrał, a kto przegrał
0
Po tej kampanii:
Woch-przegrany
Maciak-wygrany
Bartosiewicz-neutralny
Jakubiak-neutralny, ale bardziej przegrany
Stanowski-wielki wygrany
Senyszyn-wygrana
Biejat-przegrana
Zandberg-wygrany
Hołownia-wielki przegrany
Braun-wygrany
Mentzen-wielki wygrany
Trzaskowski-wielki przegrany
Nawrocki-wygrany
43
jeżeli to są największe wady, to chyba nie tak źle.