Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@esem91 pod tezę...
0
@Konradowskyy
1. nie wiem
2.Mentzen
3.Bosak
4.Bosak
5.Bosak
Mentzen nikogo nie poparł, podobnie jak Zandberg.
0
@GTBTP nie ma co kopać leżącego
3
@Criss18Barca miał chyba wgniatać Putina w ziemię.
3
dalej się dziwię, że ludzie oczekują od polityków, aby im powiedzieli na kogo głosować. Prawa strona wini Mentzena, a lewa strona wini Zandberga.
1
@barteq Po pierwsze, nie wierzę Onetowi, bo nie ma dowodów. Onet jest rządowy, więc mają interes aby atakować Nawrockiego. Tusk powołał się na Murańskiego, więc od razu odrzucam prawdziwość tych oskarżeń. Po drugie, nie chciałem żeby rząd miał swojego prezydenta. Może Ciebie zaskoczę, ale najprawdopodobniej w 2027 roku też nie będę tego chciał ;)
1
@directedbyfcb dzięki mnie został wybrany, tego się nie wypieram. Nie traktuje jakoś bardzo poważnie i nie będę się winił bo wybrałem złego polityka. Tak jak powiedziałem, wybór był między złem, a złem. Stąd według mojego założenia, Nawrocki nie będzie dobrym prezydentem.
1
@barteq Afera nikotynowa i kibolska bardziej wizerunkowa. Afera z mieszkaniem już bardziej mi przeszkadzała. Zdjęcie z Wielkim Bu czy kontakty z półświatkiem też przeszkadzały. Ale nie chciałem, aby rząd miał swojego prezydenta.
1
@messi95 wolę, aby rząd nie miał swojego prezydenta ;)
1
@directedbyfcb a dlaczego nie mogę. Nie moja wina, że wybór był między złem, a złem.
0
@VegetaPolska Jarek
0
@BorzyKrzys wiem kto to, ale ostatnio wrócił jakiś spokojny. A tutaj się z nim zgadzam.
2
@Bykunn Zagłosowałem na Nawrockiego, bo uważam że Trzaskowski jest gorszym wyborem. Nie oznacza, że uważam że Nawrocki to dobry wybór.
2
@macio_944 nie widzę tutaj hipokryzji. Pogarda odnosząca się do wyśmiania ludzi przez pryzmat wykształcenia. A on to napisał odnosząc się do ludzi co tak robią.
1
Niesamowite jest to, że są pewne jednostki ponoć z tych wykształconych i inteligentnych, które myślą że jak ktoś zagłosował na Nawrockiego to oznacza, że popiera jego wszystkie afery i chcę takiego kandydata. Dużo ludzi głosowało przeciw Trzaskowskiemu.
0
@marcin62 już od kilku dni, ale spokojny jakiś
12
kurde, od kiedy ten gość pluje faktami
0
@lucca87 chyba brali ze poszczególnych lig po 2 zespoły
1
Biedroń niezadowolony
1
@gaucho104 rzut monetą!
4
Miałem oddać nieważny głos, ale nie lubię jak ktoś wykorzystuje wszystkie media by atakować przeciwnika...
Ciekawe ile osób przez to zmieniło swoje plany
3
https://x.com/krulbijedame/status/1929448808871522477
a może głosowała na Nawrockiego? Wafelek ten jest dobry po prostu
0
Jedyny plus, że wybory nie były sfałszowane ;)
1
@Konradowskyy no, raczej na PIS nie zagłosuje.
0
A więc niestety Polska została podzielona na wschodnią i zachodnią. Co będzie stolicą Wschodniej Polski?
0
Ciekawe w którym roku skończy się ten POPIS
1
@Kamiloza91 no będzie wstyd, mimo że na niego głosowałem.
4
@Encore ludzie wybierali przez pryzmat PIS albo PO. Ewentualnie kierowali się LEWICA/PRAWICA. Świat idzie w nurt prawicowy, więc nie wiem skąd takie zdziwienie że wygra Nawrocki. Zwłaszcza jak jeszcze niedawno w USA podobna sytuacja była.
2
@PatrychoO I wtedy wchodzi on cały na biało i nie uważnia wybory
5
No to rząd faktycznie obaliły kibole