Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo nie ważne gdzie jest prawda, wizerunkowo wyjdzie na korzyść Nawrockiego. Dlatego, że każdy kto sobie sprawdzi kim jest Murański to zobaczy, że nie warto nawet tego słuchać co mówi. Każdy brud będzie w ten sposób analizowany: "skoro Murański jest informatorem to nie ma co brać na poważnie tych oskarżeń". Wyborcy PO mogą sobie myśleć co chcą, nie o nich walczy teraz PIS. A Prawica nienawidzi pomawiania i PIS będzie kręcił teraz wizerunek Nawrockiego, który walczy z kłamstwami rządowymi.
3
@gumaz rok temu na twitterze było wielki śledztwo w tej sprawie xD
7
Prędzej uwierzyłbym przypadkowemu konsumentowi wódki spod żabki niż Murańskiemu. Gość sobie bezkarnie pomawia praktycznie każdych swoich wrogów: Wardęga, Najman, Nitro. Stąd każde rewelacje od tego pana nie warto nawet słuchać. On zapowiadał jeszcze niedawno jakąś wielką aferę polityczną (EnolaGay), w której niby politycy rozpracowali Pandore i wysłali do Wardegi. Tam jeszcze sugerował inne obrzydliwe rzeczy, a oczywiście wyszło tyle ile z obietnic Tuska.
0
@Deathwing112 jak sobie poszukasz, to znajdziesz gorsze rzeczy na niego.
0
@Ryoumen on mówił że ojciec Wardęgi molestował Sylwka. Nie wiem jak można było dokonać takiej wpadki.
0
@Jakchcesz to PIS miałby argument, że wysłali Lucyfera.
0
Śmiesznie byłoby gdyby spełnił się taki scenariusz. Zawsze mu wychodziło płazem to co robił w internecie, pomawianie innych itp. Ale przez to, że pomówił Nawrockiego. Przyszły prezydent, wsadza go do więzienia.
0
@BorzyKrzys grała Amande Waller w Smallville
1
@Uukasz_93 on jest za PO
3
@Messiah10 przedstawiciela Nawrockiego i Trzaskowskiego trzeba wybrać tylko. Mam w głowie pewne osobistości...
0
@Who_you_mam no tak pisze
6
Niech jeszcze tylko Nawrocki weźmie Denisa Załęckiego w obronie kiboli
Proszę xD
2
@ricardo0705 teraz się dowie
5
Gdzie my żyjemy
Tusk cytuje Murańskiego XDDDD
0
@Starrk on często tak mówi xD
0
@Encore wiarygodność mniejsza niż 0%
0
@Kaktusek oby Ktoś z tej trójki awansował: Real Oviedo, CD Mirandes, Racing Santander
0
@MsBarca Valverde zasłużył, ale Simeone?
1
@patrykzmc2000 czytam Limak i już wiem że będzie ciekawie
0
@Kondziu_FCB ja piszę tylko co odwala tutaj Nawrocki, nie napisałem że będę głosował na Rafałka.
0
@Popitek12 Ciężko wskazać ulubionego, ale np. ISCO, Valverde, Griezmann
1
@turhiay Jeżeli dla Ciebie nie ma nic złego, że kandydat na prezydenta sobie bierze snusa, to jestem innego zdania. Wizerunek moim zdaniem jest ważny w kwestii prezydenta, a branie takiego czegoś temu nie pomaga.
0
@Encore niekoniecznie. Te sondaże są dobre, ale trzeba patrzeć pod koniec kampanii. ORB mało się pomyliło w 1 turze.
1
@turhiay jeżeli dla Ciebie argumentem na ustawkę, jest to że Tusk też to robił to współczuje xD Jeżeli nie widzisz nic złego, że prezydent sobie snusa podczas ważnej debaty konsumuje, to jestem innego zdania.
0
@RoberDzik na razie drugie miejsce
0
@Kondziu_FCB ale niektórych afer nie da się obronić np. mieszkaniowa, snus czy ustawki kibolowe. Świat idzie w prawicowym nurcie, więc jeżeli przegra Nawrocki, to znaczy że przegrał przez te afery, a nie to że jest związany z prawicą.
1
@Hosh inaczej, rzetelnych dowodów brak.
2
@zTx jeżeli mają rację, to dobrze że to zrobili. Ale dowodów brak jak na razie.
4
@Rastafarnianin to zależy od dnia, czasem Rafał jest prawakiem, czasem lewakiem.
0
@Barcanajlepszyteam ja widzę odmienny trend. Te afery to już bardziej ludzie traktują jako memy. A wyborcy prawicowi nie chcą Rafała.