0

@hasan 7 tak

0

Przez ostatni tydzień dużo się wydarzyło: Zorro, piwo, kibole, snus, a dzisiaj afera hotelowa. Niesamowita jest ta kampania xD

0

@BORO_12 przereklamowany bramkarz. W repce jest dobry, ale w klubie to tak średnio bym powiedział.

0


jeden wyborca przekonany

1

@Barcanajlepszyteam skąd wiadomo, że zniechęcili wyborców konfy?

3

Im więcej afer ma Nawrocki, tym więcej będzie mieć punktów procentowych w ostatecznym rozrachunku. A taki kapiszon od Onetu, raczej nic dobrego nie zrobi Rafałkowi.

2

Borek będzie miał teraz trudne decyzje do podjęcia czy dalej uważać Lewego za legendę po tym jak opuszcza zgrupowanie Polski.

/photo/1

3

@Stinger_ na pewno miał mniej

0

@GTBTP dla mnie i tak wygra Nawrocki, ale pisanie o Korwinie w tym kontekście w 2025 roku...

4

Do Ajaxu i Man Utd dołącza Benfica

5

@LOPEZ16 Mikke na pewno jest kluczowy xD

2

@barcelonaLM o matko, a byśmy nie byli xD

0

@Bernard777 nie byłoby walkoweru i tak xD

1

@Eto'o9 R10 i tak nic nie ugraliby tym walkowerem

0

Szkoda, że nie oddał Yamalowi, ale w sumie miałe podobne argumenty, bo to też jego 10 bramka

0

@Gibbon_FCB tak samo (więc)

1

@barcelonaLM nic to nie zmienia

0

U nich De Marcos, u nas Inaki Pena

0

@Mezocyklon87


nawet dużo

1

@takisobiektos sędzia jeszcze bardziej

0

Salaaaaah

0

@partymaker var nie może w takiej sytuacji zostać użyty xD

0

Chyba ktoś tutaj na drugi dzień będzie mieć przerąbane

0

Co tam się odwaliło właśnie xDDD

0

@Popitek12 podobnie jak Lautaro na Copa America

0

Niezły Dibu, zamiast Wojtka pasowałby xD

1

Walka Bolka i Lolka o 16 miejsce, na razie na korzyść Lolka

0

Espanyol się utrzymuje niestety, same złe wiadomości dzisiaj.

0

Po co on Schnepf broni xD

1

@Lionel_Messi10 Harry Kane żeński

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?