Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 coś tam byśmy strzelili raczej
3
Nie mam jakiś negatywnych emocji do Dembele. Jest mi obojętny, wolę jednak aby złotej piłki nie wygrywał. Jednak zasłużył sobie.
2
Ale jak Yamal będzie miał drugie miejsce w złotej piłce, też będzie to niesamowity wynik.
1
@Kgorecki2500 2 tygodnie będzie bolał Ciebie finał innej drużyny?
1
@Barca_Big_Moment 15 bramek 16 asyst ma Desire Doue
0
@halfnolife nie ofensywę mamy na podobnym poziomie, ale obronę już nie.
3
Najlepsza drużyna ma świecie
2
Ale to żałosne, wymyślanie statystyk
0
Psg raczej nas pokonałaby w finale, oni nie mają słabych punktów
0
@Matheu12 niezłe poczucie czasu xD
0
@mekston ale Vitinha chyba lepszy, jak wygra finał
0
Vitinha lepszy sezon chyba niż Pedri
3
@blakkudium tam nie ma kto, oprócz Doue
4
Przegrany finał bardziej byłaby niż półfinał. PSG jest o wiele bardziej stabilniejeze w defensywie od nas.
0
@LukaszFan PSG i Inter nie mają tyle fanów. A dużo kibiców innych klubów aż tak się nie ekscytuje finałem.
4
Czy to będzie finał z najmniejszą oglądalnością od dawna?
0
@FcPortoFan1999 a dobry jest? Euro miał dobre, ale dużo jest takich co w repce są lepsi.
1
@PW27 taaa napewno
3
@jakub1906 Pena ma odejść
3
@Lionel_Messi10 ciekawe czy to prawda, czy działania wizerunkowe
1
@LambiPL to potem synowie będą kontynuowali tradycję rodzinną
Kibice mogą co mecz śpiewać przyśpiewki do PZPNu i wtedy może jakaś presja coś zdziała.
0
@BORO_12 to są wszystkie bramki jakie puścił?
0
Romero uspokaja xD
0
@Baroo66 jest tyle czynników co mogą zahamować jego rozwój, spokojnie.
0
@partymaker po czym to stwierdzasz, że nie ma szans żeby transfer się wysypał? Wystarczy pośledzić parę sag transferowych w Barcelonie.
0
@TaughtMule na razie to pierwszy nasyp pozytywnych wiadomości. Jutro może się zmienić o 180 stopni.
1
@marcin62 @FcPortoFan1999 @Filipem tak trzymać Panowie!
0
@SenseiFCB MisterCruyff14-wygląda na poważne źródło xD
1
Ja jako fan Ter Stegena obawiam się o przyszły sezon w wykonaniu Niemca. Wraca po ciężkiej kontuzji i będzie mu ciężko wrócić do topowej formy, a przed kontuzją miał taką sobie formę. Pena to nie jest bramkarz na Barcelone. Wojtek wiele razy pokazał, że jest w stanie wejść na bardzo wysoki poziom, ale też były mecze, gdzie nie mogliśmy liczyć na niego. Ten Garcia wydaje się ciekawą opcją (opieram się na opiniach innych ludzi, bo sam go nie oglądałem). 20-30 milionów w tych czasach wydaje się przeceną. Jednak jak przyjdzie Garcia, to będzie jasny sygnał do Ter Stegena, żeby poszukał nowego klubu. A Wojtek jako drugi bramkarz, który będzie walczył z Garcią o pierwszy skład. Szkoda, że kapitan będzie żegnany w takich warunkach.
0
A więc nie palić!