Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest karny xD
0
Motor strzela! Jeszcze ten gość
0
@LukaszFan nie to co nudna La Liga
0
1 raz zapiczało, Lechia traci gola
0
@Eto'o9 R10 Torrents
11
@comtedurgell mniej fanatyzmu
0
@LOPEZ16 jestem ciekaw, kiedy ludzie zrozumieją że nie każdy ma taką samą perspektywę.
0
@Kgorecki2500 jestem w połowie i moim zdaniem Trzaskowski przegrywa debatę. A nie chciałem sugerować tylko moim zdaniem.
0
@12Frost12 no tak
0
ta debata na pewno nie została wygrana przez Trzaskowskiego. W ankietach wygrywa Nawrocki. Dzisiaj czeka go potężna orka u Mentzena. Nie wiem jak on ma wygrać te wybory.
0
@mmaciass może okaże się dobrym transferem jak ostatecznie tutaj przyjdzie. Ale nie grzeję mnie te nazwisko, tak czy siak jak się stanie piłkarzem Barcelony, będę mu kibicował.
1
Odpuszczenie Taha i Nico może okazać się bardzo złym ruchem. Araujo przez ostatnie 1,5 roku pokazał, że ze swoją mentalnością nie nadaje się tutaj. Nico i Yamal to mógłby być bardzo dobry duet, a ten Diaz to w ogóle mnie nie grzeje. Postawienie na Torrentsa i Martina jest ryzykowne, ale zobaczymy jak wyjdzie.
0
@escarabajo chodziło o wskazanie problemu, że im więcej takich afer tym mniej ludzie będą się przejmować. Nie porównuje obu afer.
1
@barcelonaLM jak dobrze, że Policja ściga prawdziwych przestępców. Można czuć się bezpiecznie w swoim kraju!
2
@JordiAlbion w internecie też jeszcze niedawno była afera, gdzie Wersow wzięła jakieś logo. Afera była gruba, a dziś pewnie nawet ludzi nie zainteresowała na 1 dzień. Im więcej, im grubsze afery, tym ludzie co raz mniej się przyjmują. W polityce jest to samo.
0
@DonCarletto raczej nie będzie mi się chcieć, bo aż tak tego uniwersum nie lubię. Ale Wojny Klonów sobie obejrzę, jak gdzieś znajdę
0
@Irmscher10 pewnie nie, ale kto wie
1
@Kgorecki2500 wszędzie mi się ostatnio star warsy wyświetlają, niedługo sobie obejrzę ten serial, bo ponoć jest dobry.
2
@michal26 największa afera byłaby gdyby wyciekł jakiś filmik Brauna/Nawrockiego z innym facetem. Niby nic strasznego, ale wydaje mi się że to bardziej zniechęciło pisowców niż te podejrzane kontakty z półświatkiem xD
3
@jacobFCB Aguero, bo gość miał pecha.
0
Karol Nawrocki be like
13
on jest za PISem teraz?
5
@Encore nie jestem wyborcą Brauna, ale jakby poszedł siedzieć za tą akcję to byłaby to jakaś kpina.
2
@kamiVeB prawie się popłakałem
0
Taki gość będzie najprawdopodobniej przyszłym prezydentem. Co ciekawe druga opcja wcale lepsza nie jest xD
5
Skoro Nawrocki tak jest grillowany, to co będzie z Trzaskowskim.
1
@Kgorecki2500 buduje bardzo dobrze swoją markę polityczną. Myślałem, że Zandberg dobrze wypadł po ogłoszeniu wyników, ale Mentzen wyciąga z tego absolutnie więcej niż max.
3
W końcu, teraz niech inni pójdą śladami kolegi
1
@blakkudium same dobre ruchy ostatnio
0
@rademenes a my mamy dostać Onane? Niesamowite masz pomysły...