0

To jest karny xD

0

Motor strzela! Jeszcze ten gość

0

@LukaszFan nie to co nudna La Liga

0

1 raz zapiczało, Lechia traci gola

0

@Eto'o9 R10 Torrents

11

@comtedurgell mniej fanatyzmu

0

@LOPEZ16 jestem ciekaw, kiedy ludzie zrozumieją że nie każdy ma taką samą perspektywę.

0

@Kgorecki2500 jestem w połowie i moim zdaniem Trzaskowski przegrywa debatę. A nie chciałem sugerować tylko moim zdaniem.

0

@12Frost12 no tak

0

ta debata na pewno nie została wygrana przez Trzaskowskiego. W ankietach wygrywa Nawrocki. Dzisiaj czeka go potężna orka u Mentzena. Nie wiem jak on ma wygrać te wybory.

0

@mmaciass może okaże się dobrym transferem jak ostatecznie tutaj przyjdzie. Ale nie grzeję mnie te nazwisko, tak czy siak jak się stanie piłkarzem Barcelony, będę mu kibicował.

1

Odpuszczenie Taha i Nico może okazać się bardzo złym ruchem. Araujo przez ostatnie 1,5 roku pokazał, że ze swoją mentalnością nie nadaje się tutaj. Nico i Yamal to mógłby być bardzo dobry duet, a ten Diaz to w ogóle mnie nie grzeje. Postawienie na Torrentsa i Martina jest ryzykowne, ale zobaczymy jak wyjdzie.

0

@escarabajo chodziło o wskazanie problemu, że im więcej takich afer tym mniej ludzie będą się przejmować. Nie porównuje obu afer.

1

@barcelonaLM jak dobrze, że Policja ściga prawdziwych przestępców. Można czuć się bezpiecznie w swoim kraju!

2

@JordiAlbion w internecie też jeszcze niedawno była afera, gdzie Wersow wzięła jakieś logo. Afera była gruba, a dziś pewnie nawet ludzi nie zainteresowała na 1 dzień. Im więcej, im grubsze afery, tym ludzie co raz mniej się przyjmują. W polityce jest to samo.

0

@DonCarletto raczej nie będzie mi się chcieć, bo aż tak tego uniwersum nie lubię. Ale Wojny Klonów sobie obejrzę, jak gdzieś znajdę

0

@Irmscher10 pewnie nie, ale kto wie

1

@Kgorecki2500 wszędzie mi się ostatnio star warsy wyświetlają, niedługo sobie obejrzę ten serial, bo ponoć jest dobry.

2

@michal26 największa afera byłaby gdyby wyciekł jakiś filmik Brauna/Nawrockiego z innym facetem. Niby nic strasznego, ale wydaje mi się że to bardziej zniechęciło pisowców niż te podejrzane kontakty z półświatkiem xD

3

@jacobFCB Aguero, bo gość miał pecha.

0


Karol Nawrocki be like

13


on jest za PISem teraz?

5

@Encore nie jestem wyborcą Brauna, ale jakby poszedł siedzieć za tą akcję to byłaby to jakaś kpina.

2

@kamiVeB prawie się popłakałem

0

Taki gość będzie najprawdopodobniej przyszłym prezydentem. Co ciekawe druga opcja wcale lepsza nie jest xD

5

Skoro Nawrocki tak jest grillowany, to co będzie z Trzaskowskim.

1

@Kgorecki2500 buduje bardzo dobrze swoją markę polityczną. Myślałem, że Zandberg dobrze wypadł po ogłoszeniu wyników, ale Mentzen wyciąga z tego absolutnie więcej niż max.

3

W końcu, teraz niech inni pójdą śladami kolegi

1

@blakkudium same dobre ruchy ostatnio

0

@rademenes a my mamy dostać Onane? Niesamowite masz pomysły...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?