Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 nie wiem czy w obecnej formie spisałby się gorzej od Wojtka
4
Ale Atletico to zepsuło, mogło mieć wicemistrza to grając tylko w jednych rozgrywkach straciło tyle punktów.
1
@FCB_dimiC 19, a 10 będzie zajęte?
0
Duże są szanse że w lato zwolnią się takie numery na koszulkach jak: 4, 10, 12, 13, 14, 18, 22, 25. Oby tylko kadra się nie zmniejszyła.
0
@Eto'o9 R10 Moim zdaniem, nie patrząc na finanse, tak powinno być:
Wojtek-zostanie
Araujo-odchodzi
Christensen-zostanie
De Jong-zostanie, ale jakoś rozsądnie rozwiązać sytuacje z jego pensją
Fermin-zostanie, skąd ten znak zapytania
Zgoda co do lewego skrzydłowego.
0
@michal26 ponad 60% przy tak słabych kandydatach z POPISu nie jest dobrą informacją.
3
@michal26 prawie 2/3 za POPISem xD
0
@Luciano99 ale to był początek meczu xD
2
@lajcior nie no gdzie? Tam był skok na niego po prostu.
1
@lajcior ten chwyt na Olmo był agresywny i niebezpieczny trochę
6
To był początek meczu, ale samo starcie ostre. Dziwne, że sędzia nie upomniał Fede.
2
@RinooniR chyba Zandberg z tego co widzę
1
@Kgorecki2500 no, powinno się wywalić te wszystkie minuty na program. Face to Face to najlepsze rozwiązanie.
0
@messi33 czyli Grzegorz Braun?
3
Czyli będzie jeszcze film na Maciaka. Może być ciekawie, nie mogę się doczekać.
0
@Kengo ale symulka mu wyszła
0
@Ilka a gol Fermina? VAR nie może tego cofnąć
1
W pierwszej połowie była też taka sytuacja, w której Raphinha czy Ferran byli ściągnięci do parteru. Widziałem tylko jedną chyba powtórkę podczas meczu, a ona nie lata jakoś w internecie. Ktoś ma to? Z punktu oglądania meczu, wyglądało to na faul.
0
@Cule1234 mówiłem o tym, że błędy takie są najgorsze bo złe użycie VARu to jest jakiś babol totalny. Bo jest to działanie nie zgodne z przepisami i tutaj jakieś konsekwencje muszą być.
2
@Coutinho007 ale tytuły to tylko liga mistrzów na korzyść Juda. Euro już na Yamala. Więc tutaj jest podobnie.
1
raz-hipokryzja
dwa-wygrali prawie mistrzostwo
XD
0
@priest9999 wiem wiem, ale zastanawiam się czy faktycznie Hołownia ma tak dużo, czy sondaże trochę się pomylą.
0
@ViscaelBarca2007 czyli przegrają jak wszystko w ich rękach
0
@Derean ciekawe ile z tego pójdzie na transfery, bo raczej sporo tej kwoty będzie trzeba gdzieś oddać.
0
Jestem ciekaw jak to jest, że w sondażach Hołownia ma więcej od Brauna. Co by nie mówić o Braunie, na jego wiece dużo osób przychodzi. A Hołownia tylko traci w debatach, a na jego spotkaniach tłumów chyba nie ma. Zobaczymy za tydzień na ile te sondaże się sprawdziły.
3
@NeroTFP1 taka pułapka trochę
5
Z obecnej kadry są zawodnicy co mają hat tricka w koszulce Barcelony: Lewandowski czy Raphinha. Jest też piłkarz co hat trick asyst, Kounde. Ale jest jeden piłkarz co zrobił obie te rzeczy-Ferran Torres. W dodatku Ferran zrobił to wszystko z Realem.
1
@escarabajo dzięki, poprawione
0
@Limaker dla mnie to też jest karny.
3
Cele na najbliższe mecze Barcelony:
1. Dowieźć mistrzostwo
2. Pichichi dla Lewego (to będzie bardzo trudne zadanie)
3. Strzelić przynajmniej 5 bramek, aby była setka w lidze