0

@Gibbon_FCB rozumiem o co chodzi, ale zabicie cywila i zabicie mordercy, nigdy nie będzie takie same.

0

@ViscaelBarca2007 nie wiem mi się wydaje że za bardzo chcemy powrotów sentymentalnych.

0

@GeraltzKatalonii ja z Liverpoolem mam trochę farta z tym, bo to był mecz który oglądałem na wyjeździe, więc trochę inaczej głowa była ułożona. Ja z tego meczu nic prawie nie pamiętam, oprócz gola z róznego i zmarnowanej okazji chyba przez Rakitica po podaniu Messiego, jeszcze trochę gole. Kompletnie inaczej się kojarzy takie mecze, jak się nie ogląda w swoim naturalnym klimacie. Ale potem po powrocie miało się takie "what if". Finał z Spurs, tutaj było najbliżej. Ja najgorzej przechodziłem Rome, pierwszy sezon, inne podejście do kibicowania (trochę fanatyczne) i porażka w taki sposób. Ale tam i tak było ciężko nawet jakby się udało, największe szanse było w 2019 roku. Potem to już kompromitacje w inny sposób.

2

@cchesterr43 a to się nie może łączyć? Nie mogę napisać do gościa co zapracował, że należy mu się taka chwila za te wszystkie smutki? Gdzie tutaj jest jakiś problem.

1

Kurcze, kto by pomyślał że porażka w takich okolicznościach będzie boleć mniej, niż porażki z takimi ekipami jak: Roma, Liverpool, rok temu PSG, chyba nawet Bayern bardziej bolał. Kluczowe jest nastawienie przed meczem. Może też wynika to, z tego że pierwszy raz od dawna możemy być dumni z tej ekipy w Europie. A tego dłuuugo nie było. W sumie pierwszy raz chyba od mojego czasu kibicowania xD

2

@cchesterr43 nie wiem gdzie Ty widzisz jakiś problem. Zasłużył sobie na sukces, ale życie też mu dało ten moment za te wszystkie smutki.

1

@cchesterr43 no dobra, nie wnikam w Twoje cierpienie. Ale on też zasłużył sobie na to, zapracował na sukces i ma. Nie wiem co w tym takiego szokującego. Fajna historia gościa...

1

@cchesterr43 @PIWOSZ89 gość miał bardzo dużo pecha i cierpienia, a teraz awansował do finału strzelając bramkę w końcówce. Za te wszystkie smutki należy mu się od życia taki moment.

13

Słyszeliście historię Acerbiego?
Facet pokonał raka dwa razy, ojciec mu zmarł i miał depresję.
Fajna historia z tym awansem, należy mu się za te wszystkie smutki.

6

W ogóle śmieszy trochę takie bohaterowanie. Co by się zrobiło temu typowi co zabił siekierą. No jakby nie patrzeć byłoby się na zdecydowanie straconej pozycji wtedy.

1

@PW27 ma być gotowy na klasyk. Przeciążenie, nie uraz.

0

@Encore w lidze mistrzów najlepszy był Raphinha, król strzelców z Guirassy i dodatkowo z 8 chyba asyst.

0

@barcelonaLM we Włoszech inna kultura. Pamiętam jak się zdziwiłem, że kibice innych drużyn włoskich kibicują Romie

0

@Gibbon_FCB aborcja chyba nie jest tematem...

1

@Comentateiro tam są plotki, że jeszcze obrzydliwsze rzeczy się działy...

5

Najpierw sytuacja z Mławy, teraz siekiera (nie jestem pewny, ale gdzieś czytam, że doszło do kanibalizmu), co się ostatnio dzieje...
Powróci pewnie debata o karze śmierci. Ja jestem przeciwko, ale rozumiem każdą stronę.

1

@mekston czyli kto wygrywa z tej dwójki?

6

@VegetaPolska zagrałbyś z nimi w swoją grę?

1

@VegetaPolska w Twoją grę czyli?

0

Po co robimy jakąś narrację, że przez sędziego odpadliśmy? Niech piłkarz się ogarną, bo ten post Gaviego jest żałosny. Laporta to populista, więc wiadomo było co zrobi, ale niech reszta się ogarnie i przestanie zasłaniać się sędziami.

0

@krol211 gdyby podał do Lewego...

7

Dużo było śmiesznych komentarzy kibiców Realu, ale jak przeczytałem śmianie się z Barcelony, bo nie wygrali trypletu, to xD

5

@Geble ale tam to inna sytuacja, odpadliśmy po frajerstwie. Wczoraj odpadliśmy po wyrównanym dwumeczu.

0

@MesQueUnClub96 a tak byś na kogo głosował w 1 turze?

0

@Rewolucja123 to mają 2 puchary już

1

@Kaku11 nie rozumiem jak można jako kibic Reali śmiać się w tym sezonie z Barcelony. Jeszcze celebrować szalenie odpadnięcie największego rywala po takim dwumeczu. Na szczęście są tacy jak Ty, co mają pokorę i szacunek do rywala.

0

@ACMaldini3 Fort?

3

@Vurt chyba najgorszy rok. Możliwe odejście Messiego (fax), odpadnięcie po frajersku z Atletico, przegrania mistrzostwa mimo liderowanie w 2019 roku, Bayern 8:2. Szkoda gadać...

8

@blakkudium Eric Garcia tak mi zaimponował w tym sezonie.

0

@Pawlak1992 no dobra, ale skąd wiesz żebyśmy nie stracili gola na 3:3 w dogrywce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?