Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 czyli w karnych byśmy musieli ich pokonać?
0
@LeoMessiiBarcaPepa ten sezon dobitnie pokazał, że było blisko. Co innego jakbyśmy wyraźnie przegrali, ale pisanie że po 7:6 nie mamy już szans na ligę mistrzów jest trochę dziwne.
0
@BezglutenowyPedri Bravo niby był lepszy od MATSa? W sumie to my nigdy nie mieliśmy takiego topowego bramkarza.
4
A jak pójdę jeszcze klasykiem, po co Raphinha strzelał tego gola na 3:2?
0
@Azi a na podstawie czego w takim razie?
0
@Messinino chodzi, że robi z Realu jakiegoś męczennika, że niby Barcelona cieszy się z konkretnie porażki Realu, a nie z wygrania meczu.
0
@Kondziubarca na ławce będzie
0
Kto by pomyślał, że na klasyk wolę Gerarda Martina niż Araujo od 1 minuty. Wczoraj Gerard miał aż 2 asysty (i to ładnej urody), do tego miałby kolejną, ale Eric źle uderzył piłkę.
0
Myślałem że taka drużyna jak Real co wygrywała rok temu ligę mistrzów, aż tak ni będą celebrować porażki w lidze mistrzów największego rywala
0
@Kasy Benfica, Inter, Atletico, El Clasico, Celta. Trochę tego jest
1
@Encore mówiłeś że 50/50
0
@Encore Gullit?
0
@Gaz po PSG też tak mówiono
0
Jak bym miał ocenić kto na plus na minus, po tym dwumeczu
Na Plus-Martin, Pedri, Yamal, Raphinha, Eric Garcia
Na minus-Araujo, Wojtek, Fermin, Fort, Gavi, Lewy, Pau Victor
Średni-Kounde, Cubarsi, Inigo, De Jong, Olmo, Ferran
0
@Quahoo potem Lewy był, chociaż z przebiegu meczu można powiedzieć że graliśmy bez napastnika całe spotkanie
2
Nie ma co się przejmować jakimiś pojedynczymi komentarzami co się śmieją z Barcelony. Cały świat docenia to, jaki Barcelona Inter to był dwumecz i ile razy podnieśliśmy się przy niekorzystnym wyniku.
3
Mało to zmienia
1
@RoberDzik w niedzielę
0
Coś tu się nie skleja
0
@F3DO a jak myślisz?
0
@baryn chyba literówka się wkradła...
0
@PawkoFCB nie moze
1
@ParlesCuyol5 do ligi masz puchar i superpuchar
0
@karolek981 "Zawsze będą decyzje które komuś nie pasują, ale to nie znaczy że jest tutaj jakiś spisek albo że te decyzje były błędne."- że spiskiem to racja, póki nie ma dowodów nie można snuć takich głupot. Ale to, że decyzję były błędne, to już można powiedzieć
9
Wciąż mamy duże szanse na tryplet krajowy. Jak tak się stanie to będzie takie drugie osiągnięcie za mojego kibicowania. Ten sezon jednak wyżej stawiałbym niż ten za Ernesto, ale tam też były fajne momenty.
0
@michal26 rozumiem, ale moim zdaniem tam był faul, więc w mojej ocenie wpływa to na wynik meczu. Może się mylę, sędzią nie jestem. Na obronę dodam, że nie jestem w tym osamotniony.
0
@michal26 Araujo akurat w ważnych meczach nie dowozi, więc nie powinno cię dziwić kto będzie kozłem ofiarnym. Lewy nic nie zrobił tak naprawdę. Marciniak popełnił dużo błędów, więc nic dziwnego że jest krytykowany. Flick jeżeli chodzi o zmiany i końcówkę meczu to zawalił. Nie oznacza, że trzeba wyzywać Araujo, Flicka i Lewego. Marciniak też nie był przekupiony tylko popełnił błędy. Tak działa piłka, nie wiem czemu zwalacie to na inne pokolenie.
0
@michal26 ja nie pisze, że nas oszukali. Uważam tylko, że
błąd Marciniaka miał duży wpływ na brak awansu. Sytuacja w końcówce zawsze powinna być dobrze sprawdzana. A błąd w końcówce wpływa znacząco na przebieg meczu. Z resztą Marciniak nie zaliczy tego meczu do udanych, biorąc pod uwagę inne sytuacje.
0
@FacioFCBARCA no bo co ma innego boleć? Gol w dogrywce, kiedy większość kibiców rozpamiętywało tą akcje?
0
Lewy wchodzi z ławki:
-przy 1:0 dostajemy 2 gole od Bellinghama
-przy 3:2, kończy się 4:4 z Atletico
-przy 3:2, kończy się 3:4 dzisiaj