Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 a klaskali ludzie?
0
@kamiVeB Biejat wyżej niż Zandberg, odważnie
3
@Jakchcesz pełna zgoda, ale w tej lidze pozwalają na takie akcje.
1
@Jakchcesz też mnie wkurzyło, że Fermin nie mógł świętować gola na mistrzostwo. To jest minus w sumie wygrywaniu na wyjeździe. Trochę zepsuło to aure.
0
@Bilon87 dałem tierliste, mniej więcej podobną do tego rankingu.
0
@Arcybiskup gdzie Martin do kluczowych xD A Lewy do ważnych też za nisko, 40 goli jednak ma.
0
@takisobiektos @heniusss dzięki Panowie za sprostowanie
9
Oby się udało. Tah byłby świetnym wzmocnieniem.
4
Kaka naprawdę wygrał mając tylko 16 g/a?
0
@Bilon87 ale w czym on był ważny jak zagrał z 3 mecze może.
1
@kamiVeB pewnie przypadkowo
1
@Bilon87 https://tiermaker.com/create/fc-barcelona-squad-24-25-16924674
Olmo był bardziej kluczowy niż Wojtek, zobacz sobie ile jego goli decydowało o tym, że Barcelona zdobywała 3 punkty.
0
@Messibestplayerintheworld dużo miał miejsca, strzał piękny ale bez przesady. Z Interem miał mało miejsca, kiwnął sobie kilku rywali i strzelił tak, że nawet Sommer nie był w stanie tego strzelić. Przeciwnik też lepszy, a to zawsze jest kluczowe w ocenach goli.
1
Yamal to jest ciekawy piłkarz. Marnuje dużo setek i sytuacji sam na sam, ale ładne gole już strzela. Praktycznie ciągle strzela z dystansu czy z trudnych pozycji: Real, Atletico, Osasuna, Girona, Bilbao, Monaco, Benfica, Inter, Espanyol. Pewnie o czymś zapomniałem, ale to tak na szybko z pamięci.
0
@Messibestplayerintheworld nie, aż tak nie. Ładniejszy gol strzelił z Interem na pewno.
0
@lajcior z dużo pozycjami się nie zgadzam. Ale Raphinha z takimi statami to jest TOP. Kounde na pewno nie był lepszy. Pena aż taki słaby nie był. A Wojtek na pewno to nie jest poziom Raphinhi, Lewego, Balde, Inigo czy Cubarsiego.
1
@Sulimo miał zamiast Kounde, ale ostatecznie i tak tutaj przyszedł, stał się liderem defensywy. Wszyscy szczęśliwi.
3
@Arden gorzej, są tacy co chcą Raphinhe sprzedać.
1
@Sulimo trzeba porównać to z Xavim, bo pamiętam takie porównanie w tamtym okresie.
1
@Rastafarnianin tak w sumie to wygląda od wielu lat.
2
@blakkudium szykuje się totalna dominacja Bayernu w Bundeslidze.
0
https://tiermaker.com/create/fc-barcelona-squad-24-25-16924674
Chyba tutaj nic się już nie zmieni, tylko Pedri z Yamalem może. Jakbyście ustawili tierlistę piłkarzy Barcelony?
4
@blakkudium kolejny co chce w jakieś gry grać. Jeżeli on teraz powiedział, to kiedy on z topowym rywalem zagrał w swoją grę? Przecież on był koszmarny.
3
@MOLESTA moim zdaniem prawo powinno pozwalać na takie coś i umarzać wszelkie tego typu sytuacje. Nie może być w prawie, że w obliczu zagrożenia, ty musisz kalkulować jak się uratować, nie krzywdząc napastnika.
5
Ostatecznie przez cały sezon mieliśmy tylko jeden okres kryzysowy, listopad-grudzień.
1
@Messibestplayerintheworld
La Liga-Pedri
Puchar Hiszpani-Ferran Torres
Liga Mistrzów (Barcelona)-Raphinha
0
@kamiVeB ale bezczelnie z dopingiem...
1
@PatrychoO nie, tak naprawdę to nic wielkiego nie osiągnął wtedy.
15
Nie było piłkarza, który bardziej zasługiwał na dychę od Ryana. Po Messim naturalny następca numeru. To, że ten numer ma gość co ma 0 g/a w tym sezonie to jakiś żart.
5
Piękny filmik