0

@PatrychoO bardziej Lewandowski

0

@SzepTun Znajdź mi lepszego piłkarza w Borussi. W Bayernie tylko Gerda Mullera można dać. W Barcelonie juz ma ponad 100 bramek, w okresie pokryzysowym. Nawet na socjalach Barcelony jest nazywany legendą.

0

@Faro niech zostanie

8

@Kondziubarca cyrk, to nie jest poważna repka

3

@SzepTun Lewandowski legenda Bayernu, BvB, Barcelony.

1

@Deviler Gerd Muller może się z nim równać tylko. Wiele lig, pobite rekordy, bardzo dużo bramek, liga mistrzów. Nie da się zabrać mu statusu legendy.

1

@Luciano99 Borussi, Barcelony też. 100 goli nie jest zapominane.

0


Dziennikarze lepiej wiedzą jak jest zagranicą. Lewy tylko w Polsce jest nieszanowany. W Bundeslidze i w La Lidze jest bardzo szanowany. A ci gadają jakieś głupoty, że nie jest legendą xD

0

@ricardo0705 teraz kolej na Portugalczyka.

0

@Deathwing112 interesujące...

1

@VegetaPolska stabilizacja beznadziejności

0

A jutro Probierz znowu stwierdzi, że się nie poddaje i zostaje jednak

2

@vaqi tak to bot

1

@Kondziubarca widzę, że posłowie wolą aby Braunowi rosło poparcie.

2

@Sulimo wygląda jak Guardiola

1

@Danny Gaucho "Marek, ty jesteś fajny, ale jakbyś przyjechał napił się wódeczki"

3


wyciekły pierwsze filmiki z spotkania Probierza i Kuleszy

1

@Comentateiro postęp sportowy widoczny, ale reprezentacji Finladii. Postępy w reprezentacji Polski też widać, bo co raz większe kompromitacje.

0

@FcPortoFan1999 brakuje tylko jakiegoś wieśniackiego zachowania Kuleszy tylko

16

Największym wygranym tego zgrupowania jest Sylwia Grzeszczak

3

@blakkudium kompromitacji ciąg dalszy. Stadion powinien w następnym meczu być pusty. Jak kibice będą dalej dawali sobie pluć na twarze, to tak będzie. Jak zobaczą puste trybuna, to się ogarną może.

0

@Hosh przebił, on tam 3 błędy jednej akcji zrobił. Stracił łatwą piłkę, potem źle rzucił się i piłkę wybił pod nogi i potem sfaulował. Nawet Wojtek takiego czegoś nie odwalił.

0

Ale co odwalił wczoraj Skorupski xD
Przebił każdy odpał Wojtka z tego sezonu.

0

@Piotrek1993 chyba musi być ten sam skład

0

here we go przeczytałem z konta los galacticos zamiast jakiegoś Barcelońskiego xD
Czas chyba oczyścić sobie twitter.

1

@michaleu nie działa

1

@D10SLEO w końcu, całe życie czekałem na tak ważne działania

0

@Luciano99 to tak nie działa. Nie zawsze jak kupujesz coś droższego, to ta tańsza rzecz będzie tańsza w utrzymaniu. Nico ma dużą pensję, Diaz mniejszą. Z tego co słyszałem Bilbao wymaga od razu płatności, żadnych rat.

3

cieszmy się z małych rzeczy

1

@Kgorecki2500 żreć, spać tylko chcą, a trzeba też pracować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?