Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO bardziej Lewandowski
0
@SzepTun Znajdź mi lepszego piłkarza w Borussi. W Bayernie tylko Gerda Mullera można dać. W Barcelonie juz ma ponad 100 bramek, w okresie pokryzysowym. Nawet na socjalach Barcelony jest nazywany legendą.
0
@Faro niech zostanie
8
@Kondziubarca cyrk, to nie jest poważna repka
3
@SzepTun Lewandowski legenda Bayernu, BvB, Barcelony.
1
@Deviler Gerd Muller może się z nim równać tylko. Wiele lig, pobite rekordy, bardzo dużo bramek, liga mistrzów. Nie da się zabrać mu statusu legendy.
1
@Luciano99 Borussi, Barcelony też. 100 goli nie jest zapominane.
0
Dziennikarze lepiej wiedzą jak jest zagranicą. Lewy tylko w Polsce jest nieszanowany. W Bundeslidze i w La Lidze jest bardzo szanowany. A ci gadają jakieś głupoty, że nie jest legendą xD
0
@ricardo0705 teraz kolej na Portugalczyka.
0
@Deathwing112 interesujące...
1
@VegetaPolska stabilizacja beznadziejności
0
A jutro Probierz znowu stwierdzi, że się nie poddaje i zostaje jednak
2
@vaqi tak to bot
1
@Kondziubarca widzę, że posłowie wolą aby Braunowi rosło poparcie.
2
@Sulimo wygląda jak Guardiola
1
@Danny Gaucho "Marek, ty jesteś fajny, ale jakbyś przyjechał napił się wódeczki"
3
wyciekły pierwsze filmiki z spotkania Probierza i Kuleszy
1
@Comentateiro postęp sportowy widoczny, ale reprezentacji Finladii. Postępy w reprezentacji Polski też widać, bo co raz większe kompromitacje.
0
@FcPortoFan1999 brakuje tylko jakiegoś wieśniackiego zachowania Kuleszy tylko
16
Największym wygranym tego zgrupowania jest Sylwia Grzeszczak
3
@blakkudium kompromitacji ciąg dalszy. Stadion powinien w następnym meczu być pusty. Jak kibice będą dalej dawali sobie pluć na twarze, to tak będzie. Jak zobaczą puste trybuna, to się ogarną może.
0
@Hosh przebił, on tam 3 błędy jednej akcji zrobił. Stracił łatwą piłkę, potem źle rzucił się i piłkę wybił pod nogi i potem sfaulował. Nawet Wojtek takiego czegoś nie odwalił.
0
Ale co odwalił wczoraj Skorupski xD
Przebił każdy odpał Wojtka z tego sezonu.
0
@Piotrek1993 chyba musi być ten sam skład
0
here we go przeczytałem z konta los galacticos zamiast jakiegoś Barcelońskiego xD
Czas chyba oczyścić sobie twitter.
1
@michaleu nie działa
1
@D10SLEO w końcu, całe życie czekałem na tak ważne działania
0
@Luciano99 to tak nie działa. Nie zawsze jak kupujesz coś droższego, to ta tańsza rzecz będzie tańsza w utrzymaniu. Nico ma dużą pensję, Diaz mniejszą. Z tego co słyszałem Bilbao wymaga od razu płatności, żadnych rat.
3
cieszmy się z małych rzeczy
1
@Kgorecki2500 żreć, spać tylko chcą, a trzeba też pracować