6


Ciekawe jak jest dyskryminowany. Już to widzę, jak śmieją się z takich co nie umieją matmy.

1

@kanver_ ja to robiłem zadania z rozszerzenia, a z podstawy to nie po to aby coś poćwiczyć, tylko aby mieć w końcu 100% z jakiegoś arkusza, bo zawsze mi kilku albo jednego punktu brakowało. Co ciekawe na tym oficjalnym egzaminie udało się zdać na 100%.

2


Ciekawe, chciałbym dowiedzieć się tej legendarnej tajemnicy

0

@Arcybiskup mnie straszyli tym z tego co pamiętam. Ale może masz rację, bo nie pamiętam dokładnie za co był ten błąd.

1

@NorbiTBOB karta gdzie w każdych lekturach przypisane są postacie. Moim zdaniem to jest podobne co karta wzorów. Po co mam się uczyć tych imion i nazwisk, jak wystarczy że sobie sprawdzę w internecie czy gdzie indziej jak kto się nazywał. Lepiej pamiętać o czym to było niż kto jak się nazywał. Zresztą te lektury trzeba znać, aby wiedzieć jak wykorzystać poszczególne motywy.

0

@KierownikLucas moim zdaniem nie. Wystarczy ze stresu pomylić imiona z lektury z innym podobnym i będzie błąd kardynalny, co daje ci małe szanse na zdanie matury. Mi rozprawka zepsuła wynik, reszta zadań mi dobrze poszła, ale rozprawka coś nie tak. A ćwiczyłem pisanie rozprawek. Oczywiście nie wpłynęło to na zdanie matury. Jednak jestem w stanie uwierzyć, że komuś co bardzo zależy, może się coś pomylić i walnąć kardynała. A przy pozostałych przedmiotach nie ma tam takich sytuacji jak błąd kardynalny.

0

@Transu96 nie ustny, ale pisemny mi chodzi.

2

@DragonxNF większość tam to zadania zamknięte. Jeżeli ktoś nie ma jakiś ograniczeń typu dyskakulia itp to nie wiem jako można tego nie zdać. Trzeba mieć albo wywalone i się nie uczyć albo mieć totalnie wywalone i się nie uczyć.

1

@NorbiTBOB pewnie tak, ale karta wzorów jest jak ściągawka, a tam nie ma nic takiego.

1

@MessiForeverTheBest czemu nie Avatar legenda Aanga?

17

Nie rozumiem o co chodzi z maturą z matmy. Z tych 3 przedmiotów najtrudniejszy jest polski, bo trzeba nauczyć się ponad 20 lektur, a i tak może to być niewystarczające bo nie pójdzie komuś rozprawka i już można nie zdać. Na matmie ma się wzory chociaż, wystarczy trochę porobić zadań z innych arkuszy i tyle. A w maturze z polaka, raz coś że stresu można pomylić, przez co jest błąd kardynalny na rozprawce i efektem niezdana matura.

1

@Comentateiro dyskalkulia ogranicza możliwości matemtyczne. Z tym akurat racja, wiem na przykładzie jakie mają możliwości tacy ludzie.

2

@gumaz na dole oshee lemoniada to byłby mój wybór.

0

@July_6_BcN chyba będą ścigać rzezimieszka

2


Zakaz kawy, telefonów, pracy domowej i matury z matmy. To są zmiany o które nic nie robiłem xD

4


Korwin już zaczyna xD

0

@FcPortoFan1999 łącze się w bólu, nie sądziłem że Porto jest aż tak słabe.

2

@doc najwiekszy minus tego transferu jest zapamiętanie tego nazwiska

3


ale boli 17 latek

5

Atletico na swojej ulubionej pozycji, czyli 3 miejsce.

1

@Sysia11 a kto to finansuje?

0


niezłe sądy

0

@Rifek ale jest wygodnie. Wygoda powinna być ważniejsza niż wygląd.

0

@Ghostface na ulicy też nie można chodzić w krótkich spodniach ?

0

@Lanosss wiem, ale na Twitterze kibice Barcy się kłócą kogo lepiej mieć xD

0

Ciekawe jak sobie ludzie wyobrażają transfer Haalanda czy Alvareza za rok xD

2

@Popitek12 pewnie Gundogan

0

@matirix20 Yamal nie jest taki szybki

1


w lato jeszcze trzeba bluzę obrać, bo jaśnie pan jeszcze dotknie rękę w autobusie i poczuje się obrzydzony xD

0

@patrykzmc2000 dlatego moim zdaniem stosunki już ma spalone i na pewno odejdzie. Tylko czy zdołamy zamknąć tą operację?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?