0

Czyli Nico ma -50% że nie zostanie piłkarzem Barcelony

0

@ranger3120 a to ma znaczenie? Przekaz jest jeden. A po za tym on pewnie na streamie to mówił, więc obie wersje mogą być prawdziwe.

1

Widzę że Romero idzie w all-in

6


here we go again...

0

@Recha_0684 marketing

0

@Lionel_Messi10 info fajne, źródło niefajne

0

@Faro 12 jak dla mnie albo 19. 7 jest Ferrana ma to, bo jego idolem jest Villa, więc raczej tak pozostanie.

0

@Kondziubarca z Lewym było podobnie

0

@kuz okienko bez Neymara to okienko stracone.

3

@MirusAmisz Barca

1

co jest xD
Ten mecz jeszcze trwa

1

@norbi77 liczy się

2

@Matiasio Villarreal, Sociedad i Betis

2

@PietrasCoelho tylko klub to jest marka, na którą pracuje się dekadami. Stąd produkty z nazwą klubu są drogie. A to są jakieś laleczki nazwane labubu, niewiadomo skąd się wzięły, a kosztują dosyć drogo. Nie marudzę tutaj na sprzedawców, a chcę ukazać ciekawy zabieg jak trend może w pewien sposób "ogłupić" ludzi i przez to wydawać więcej pieniędzy tylko dlatego, bo co jest na modzie.

0

Ostatnio jest jakaś moda na takie pluszaki podobne do hybrydy człowieka i królika o nazwie labubu. Ogólnie niech sobie ludzie kupują co chcą, ale ceny są kosmiczne w porównaniu do tego co się kupuje. Najtańsze chodzą tak po 60-80, ale niektóre to nawet 400 złoty kosztują.

2

@PatrychoO trochę tak to wygląda xD

0

@FcPortoFan1999 jeszcze jestem w stanie zrozumieć, gdy ktoś w ten sposób zbiera pieniądze, bo potrzebuje pilnie dużej kwoty, bo inaczej członek rodziny umrze. A nie ma żadnych perspektyw. Wtedy moim zdaniem cel uświęca środki. Jednak gdy ktoś wybiera taki sposób zarabiania pieniędzy beż żadnego dobrego powodu to...

1

@July_6_BcN to nie jest wstyd, pracować uczciwie za mniejsze pieniądze, wstydem jest pracowania nieuczciwie czy pracowanie w takich branżach gdzie tracisz honor albo sprzedajesz własne ciało. Oglądałem na tym kanale fragmenty z tej debaty i jedna z "artystek" tego jakże wspaniałego zawodu porównała sprzedawanie własnego ciała do ciężkiej roboty fizycznej. Tłumacząc, że wtedy też sprzedaje się ciało xD Gdyby chociaż te typiary miały odrobinę wyczucia i znały swoją wartość...

3


śmiesznie brzmi kłótnia onlyfansiar która miała trudniej xD

2

6


Ciekawe jak jest dyskryminowany. Już to widzę, jak śmieją się z takich co nie umieją matmy.

1

@kanver_ ja to robiłem zadania z rozszerzenia, a z podstawy to nie po to aby coś poćwiczyć, tylko aby mieć w końcu 100% z jakiegoś arkusza, bo zawsze mi kilku albo jednego punktu brakowało. Co ciekawe na tym oficjalnym egzaminie udało się zdać na 100%.

2


Ciekawe, chciałbym dowiedzieć się tej legendarnej tajemnicy

0

@Arcybiskup mnie straszyli tym z tego co pamiętam. Ale może masz rację, bo nie pamiętam dokładnie za co był ten błąd.

1

@NorbiTBOB karta gdzie w każdych lekturach przypisane są postacie. Moim zdaniem to jest podobne co karta wzorów. Po co mam się uczyć tych imion i nazwisk, jak wystarczy że sobie sprawdzę w internecie czy gdzie indziej jak kto się nazywał. Lepiej pamiętać o czym to było niż kto jak się nazywał. Zresztą te lektury trzeba znać, aby wiedzieć jak wykorzystać poszczególne motywy.

0

@KierownikLucas moim zdaniem nie. Wystarczy ze stresu pomylić imiona z lektury z innym podobnym i będzie błąd kardynalny, co daje ci małe szanse na zdanie matury. Mi rozprawka zepsuła wynik, reszta zadań mi dobrze poszła, ale rozprawka coś nie tak. A ćwiczyłem pisanie rozprawek. Oczywiście nie wpłynęło to na zdanie matury. Jednak jestem w stanie uwierzyć, że komuś co bardzo zależy, może się coś pomylić i walnąć kardynała. A przy pozostałych przedmiotach nie ma tam takich sytuacji jak błąd kardynalny.

0

@Transu96 nie ustny, ale pisemny mi chodzi.

2

@DragonxNF większość tam to zadania zamknięte. Jeżeli ktoś nie ma jakiś ograniczeń typu dyskakulia itp to nie wiem jako można tego nie zdać. Trzeba mieć albo wywalone i się nie uczyć albo mieć totalnie wywalone i się nie uczyć.

1

@NorbiTBOB pewnie tak, ale karta wzorów jest jak ściągawka, a tam nie ma nic takiego.

1

@MessiForeverTheBest czemu nie Avatar legenda Aanga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?