Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Nico ma -50% że nie zostanie piłkarzem Barcelony
0
@ranger3120 a to ma znaczenie? Przekaz jest jeden. A po za tym on pewnie na streamie to mówił, więc obie wersje mogą być prawdziwe.
1
Widzę że Romero idzie w all-in
6
here we go again...
0
@Recha_0684 marketing
0
@Lionel_Messi10 info fajne, źródło niefajne
0
@Faro 12 jak dla mnie albo 19. 7 jest Ferrana ma to, bo jego idolem jest Villa, więc raczej tak pozostanie.
0
@Kondziubarca z Lewym było podobnie
0
@kuz okienko bez Neymara to okienko stracone.
3
@MirusAmisz Barca
1
co jest xD
Ten mecz jeszcze trwa
1
@norbi77 liczy się
2
@Matiasio Villarreal, Sociedad i Betis
2
@PietrasCoelho tylko klub to jest marka, na którą pracuje się dekadami. Stąd produkty z nazwą klubu są drogie. A to są jakieś laleczki nazwane labubu, niewiadomo skąd się wzięły, a kosztują dosyć drogo. Nie marudzę tutaj na sprzedawców, a chcę ukazać ciekawy zabieg jak trend może w pewien sposób "ogłupić" ludzi i przez to wydawać więcej pieniędzy tylko dlatego, bo co jest na modzie.
0
Ostatnio jest jakaś moda na takie pluszaki podobne do hybrydy człowieka i królika o nazwie labubu. Ogólnie niech sobie ludzie kupują co chcą, ale ceny są kosmiczne w porównaniu do tego co się kupuje. Najtańsze chodzą tak po 60-80, ale niektóre to nawet 400 złoty kosztują.
2
@PatrychoO trochę tak to wygląda xD
0
@FcPortoFan1999 jeszcze jestem w stanie zrozumieć, gdy ktoś w ten sposób zbiera pieniądze, bo potrzebuje pilnie dużej kwoty, bo inaczej członek rodziny umrze. A nie ma żadnych perspektyw. Wtedy moim zdaniem cel uświęca środki. Jednak gdy ktoś wybiera taki sposób zarabiania pieniędzy beż żadnego dobrego powodu to...
1
@July_6_BcN to nie jest wstyd, pracować uczciwie za mniejsze pieniądze, wstydem jest pracowania nieuczciwie czy pracowanie w takich branżach gdzie tracisz honor albo sprzedajesz własne ciało. Oglądałem na tym kanale fragmenty z tej debaty i jedna z "artystek" tego jakże wspaniałego zawodu porównała sprzedawanie własnego ciała do ciężkiej roboty fizycznej. Tłumacząc, że wtedy też sprzedaje się ciało xD Gdyby chociaż te typiary miały odrobinę wyczucia i znały swoją wartość...
3
śmiesznie brzmi kłótnia onlyfansiar która miała trudniej xD
2
@Barcafan2020 nie
6
Ciekawe jak jest dyskryminowany. Już to widzę, jak śmieją się z takich co nie umieją matmy.
1
@kanver_ ja to robiłem zadania z rozszerzenia, a z podstawy to nie po to aby coś poćwiczyć, tylko aby mieć w końcu 100% z jakiegoś arkusza, bo zawsze mi kilku albo jednego punktu brakowało. Co ciekawe na tym oficjalnym egzaminie udało się zdać na 100%.
2
Ciekawe, chciałbym dowiedzieć się tej legendarnej tajemnicy
0
@Arcybiskup mnie straszyli tym z tego co pamiętam. Ale może masz rację, bo nie pamiętam dokładnie za co był ten błąd.
1
@NorbiTBOB karta gdzie w każdych lekturach przypisane są postacie. Moim zdaniem to jest podobne co karta wzorów. Po co mam się uczyć tych imion i nazwisk, jak wystarczy że sobie sprawdzę w internecie czy gdzie indziej jak kto się nazywał. Lepiej pamiętać o czym to było niż kto jak się nazywał. Zresztą te lektury trzeba znać, aby wiedzieć jak wykorzystać poszczególne motywy.
0
@KierownikLucas moim zdaniem nie. Wystarczy ze stresu pomylić imiona z lektury z innym podobnym i będzie błąd kardynalny, co daje ci małe szanse na zdanie matury. Mi rozprawka zepsuła wynik, reszta zadań mi dobrze poszła, ale rozprawka coś nie tak. A ćwiczyłem pisanie rozprawek. Oczywiście nie wpłynęło to na zdanie matury. Jednak jestem w stanie uwierzyć, że komuś co bardzo zależy, może się coś pomylić i walnąć kardynała. A przy pozostałych przedmiotach nie ma tam takich sytuacji jak błąd kardynalny.
0
@Transu96 nie ustny, ale pisemny mi chodzi.
2
@DragonxNF większość tam to zadania zamknięte. Jeżeli ktoś nie ma jakiś ograniczeń typu dyskakulia itp to nie wiem jako można tego nie zdać. Trzeba mieć albo wywalone i się nie uczyć albo mieć totalnie wywalone i się nie uczyć.
1
@NorbiTBOB pewnie tak, ale karta wzorów jest jak ściągawka, a tam nie ma nic takiego.
1
@MessiForeverTheBest czemu nie Avatar legenda Aanga?