Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stagiryta konopsky czy ajemge? Czy oba?
0
@Faro źródło raczej słabe
10
@Kgorecki2500 to nie jest taki głupi ruch, Książulo pewnie przetestuje tego kebaba. albo ktoś inny. Opinie ten kebab będzie miał słabe, ale może duży ruch będzie. Lepsze to niż nagrywanie jakiś filmików na Książulo.
0
Konopsky nagrał film na ajemge. Moim zdaniem nic nie osiągnie, a tamten dostanie zasięgi.
0
@BulaKG więcej sukcesów niż porażek. Pamiętam jednak też niewypały np. próba Nico z tamtego roku, próba Brozovica, próba Messiego.
0
Mało ludzi dopuszcza scenariusz, że Nico będzie bardzo chciał do Barcelony trafić. Laporta nie zbierze pieniędzy na transfer albo nie wygeneruje odpowiedniej ilości w FFP i to sprawi że transfer do Barcelony ulegnie w martwym punkcie. Nico, który wcześniej spalił sobie stosunki z Bilbao, odejdzie do innego klubu, który będzie miał kasę. Coś za bardzo optymistycznie Barcelona podchodzi do tego transferu.
0
Transfer na pewno nie jest kwestią godzin. Musimy mieć kasę, muszą ruszyć jakieś sprzedaże, a na razie to się nie dzieję. Jesteśmy na etapie, że Barcelona chce Nico, Nico chce do Barcelony, ale trzeba kasy. Przynajmniej tydzień na pewno potrwa ta saga. Moim zdaniem w lipcu będzie transfer, ale zobaczymy.
0
@Matej tak działa klauzula, Garcia też tak zrobił
2
@marcekkk nie, bo wtedy robi się że 3 drużyny mają 6 punkty i liczą się bramki, bo bilans będzie coś typu jak kamień, papier, nozyczki.
0
Dobrze patrzę, że Altetico musi jakimś pogromem wygrać z Botafago żeby wyjść z grupy?
0
@Klejnot_Nilu no to 5 miesięcy w kłamstwie żyłem
2
@Kessie Batman?
0
@Klejnot_Nilu w styczniu było coś takiego (poniżej wysłałem) i brakowało mu z 45 bramek. Teraz jak sobie poszukałem to inaczej pisze. Nie wiem co jest prawdą.
0
@MiloszFCB1899 https://www.facebook.com/typowypilkarzekstraklasy/photos/-robert-lewandowski-strzeli%C5%82-ju%C5%BC-713-bramek-w-karierze-i-obecnie-jest-si%C3%B3dmym-na/1046547294170314/?_rdr
coś takiego było wtedy
0
@MiloszFCB1899 nie wiem, około 30. Ale gdzieś w lutym czy marcu była taka statystyka.
0
Oby w tym sezonie Robercik zbliżyłby się do 3 miejsca wśród najlepszych strzelców na świecie. Ronaldo, Messi, Lewandowski. To byłoby coś, bardzo mu kibicuję aby osiągnął to.
0
@Derpowsky no nie wiem, Inter Miami będzie się cieszył z każdego zwycięstwa.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie trochę tak, bo ostatnio był remis. A jednak drużyna z MLSu.
0
Co jest Porto przegrywa, a GOAT z golem.
3
śmiejemy się z kibiców Espanyolu, ale w sumie gdybyśmy byli w takiej sytuacji to pewnie podobne reakcje byłyby.
1
@Frimpong kurde, nieźle się wzmacniają na papierze chyba będą mieli najsilniejszy skład w lidze. Brakuje kogoś na LW tylko.
1
@PatrychoO może nie lubią Ludwiczka
0
@Oskar00 można oceniać tylko przez pryzmat zmian i wystawienia składu.
4
Ale co jest złego w dyskusji o Ludwiczku ze "Świata według Ludwiczka"?
@PatrychoO Jaki jest ulubiony odcinek, bo nie ma już tego wpisu?
0
@ViscaelBarca2007 na razie dobrze zaczęli okienko, ale w Barcelonie nie w tym jest problem. Zawsze problemy są na końcu i nasza walka z REJESTRACJA. Nawet Tebas się śmieje z tego, mówiąc jedno to kupić, drugie zarejestrować.
1
@Rifek piękna piosenka
5
@GTBTP kawy zakazać xDDDDD
5
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Laporta dużo ryzykuje, ale mam wrażenie że ten transfer naprawdę dojdzie do skutku. Nico ewidentnie chce do Barcelony. Stąd przeszkodą są tylko i aż finanse, w takich operacjach zazwyczaj się udawało.
0
@Stinger_ Arsenal ma łatwego przeciwnika na start
16
Miał wgniatać Putina w ziemię, a wgniótł trzecią drogę...