1

@sokot nie musi kierować się kwestią zostania tym czy lubi Laporte czy nie. Tak czy siak widać, że Laporta stosuje kampanie anty-zawodnik, kiedy chce kogoś wypchnąć. Dlatego te newsy o Ter Stegenie wcale nie muszą być w 100% prawdziwe.

2

@michal26 @sokot a skąd wiadomo że to prawda jest, a nie brudna kampania Laporty tak jak z De Jongiem?

0

@VegetaPolska jak widziałem kompilacje Viniciusa z kmś xD

1

@ZuczekFCB1899 już za późno

4

@blakkudium trochę brakuje jeszcze do 82 xD

8

2025 rok dla Realu kończy się tak jak każdy sezon Pogoni
0 pucharów haha

0

@DonCarletto a sam miał co?

0

@Nazio_87 pewnie Rashford

1

@Kgorecki2500 gratki, masz co świętować

2

@Adran360 oczywisty fakt

1

@blakkudium w sumie aż tak źle nie jest, jakakolwiek to brzmi, ciężko o lepszy czas kontuzji niż lipiec.

1

@DonCarletto oczywiście. Nie oglądam tego za przeproszeniem pseudoturnieju, ale z tego co widzę Real jakiś progres zrobił. Szanse mają, zobaczymy kto wygra.

0

@DonCarletto PSG faworytem, ale Real ma szanse

0

@Xxxbarca4ever dokładnie

0

@chavez bo daje 150% np

1


nawet ci od Osassuny, która się skompromitowała z tymi pozwami xD

5

@mekston to jest ten analityk od Flicka?

1

@MichalZZZ ale tak też napisał xD

3

@fart czyli jeden brukowiec pisze swoją wersję, a Ty przez to dochodzisz do wniosku, że showman jednak nie jest winny?

0

@partymaker ale my bierzemy dużo już ze szkółki.

0

@Herato ich problem

0

@Reviven niby tak, ale nie spodziewał się że tak go wydyma Nico

0

@DonCarletto a nie było wizyty agenta w Barcelonie? Skoro to wymysły to czemu tego nie obalał od razu, żeby uspokoić swoich fanów? (nawet kiedy szyby mu wybijano czy akcje z muralem)

2

@DonCarletto a Totti "romansował" z innymi klubami, paląc mosty, a wszystko po to żeby zmienić decyzję. Nie porównujcie go do Tottiego. Jakby był jak on, to obaliłby dawno te wszystkie plotki.

8

Kibice Realu wyśmiewający Barcelonę w tej sytuacji to już inny wymiar. Chyba zapomnieli o sadze z Mbappe xD

0

@ini_barca to się negocjuje albo czeka na rozwój wydarzeń, a on od razu podpisał kontrakt do 2035 roku z Bilbao gdzie wcześniej spalił sobie mosty. To nie jest poważne. Gdyby tutaj chciał trafić, to poczekałby jeszcze trochę. A to wygląda na plan wywalczenia sobie lepszego kontraktu albo podejmowanie bardzo ważnych decyzji emocjonalnie.

0

@jacobFCB a moim zdaniem za rok znowu będzie chciał odejść, ale nikt go już nie kupi.

0

@sokot nie ma szans już. Pamiętaj, że Laporta ma duże ego.

2

Ciężko o jakieś logiczne wytłumaczenie tej sytuacji. Albo Nico zrobił nas w bambuko i grał na kontrakt, jednocześnie mają gdzieś oba kluby albo Nico jest niepoważny i podejmuje decyzje emocjonalnie, a nie rozsądkiem. Tak czy siak moim zdaniem bystry nie jest i nie chodzi o decyzję, a sposób.

0

@luna666moon oni też podbijają w ten sposób hype na transfer i zwiększają szanse na jego powodzenie w oczach kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?