0

@Lionel_Messi10 i specjalnie dla Messiego, nie pójdziesz spać wcześniej, a zamiast tego o 2 godziny później?

2

@Aragorn33 on po prostu uwielbia Karolka

0

https://x.com/FranoszSP/status/1968069603382436197
dziwne że nie było pośredniego

1

@Virusk3 masz niżej słowa De Zerbiego

0

https://www.tiktok.com/@davidpol78/video/7548901629265743126
różne dziwne rzeczy ludzie wrzucają, ale takie coś...

3

@Marcelinho99 przez tyle lat dużo mogłoby się wydarzyć...

0

@Filipem ostatnio wszystko wskazywało na to, że Vinicius wygra...

1

@Tarnowitz mi tam jakiegoś Bercika nie będzie szkoda

0

@addept La Masia może da nam odpowiedź

0

@Herato jeden powie Lewy, drugi Suarez, a trzeci Ronaldo. I tak to się kręci.

0

@adamek20151 Zieliński ponoć grał bardzo słabo

0

@addept miał i nie strzelił, co w związku z tym?

1

@adamek20151 ostatni sezon Ferrana był podobny do tego Lewego

4

@PuszkinFan idę płakać po takim zwycięstwie, że to nie Real tylko Valencia

3

@Herato nie przesadzaj już z tymi 2/3 latami. Dzisiaj akurat miał idealny grunt do strzelenia 2 goli (chwała mu za to). Aczkolwiek trzeba zobaczyć jak będzie wyglądał na dłuższą metę. Po drugie, nie jestem w stanie wyobrazić sobie 40 letniego Lewego strzelającego 25 bramek dla Barcy.

2

@GOATjestJestJeden jak bym miał obiektywnie powiedzieć to Dembele

0

@JohnKennedy trzeba być ignorantem, żeby tak pisać.

1

@michal26 Olmo miał jedną asystę

3

rzadki widok, 3 dublety i 0 hat tricków
Lewy zamknął mi twarz, niech tak robi
Fermin show

3

@blakkudium tak jak z Rayo xd

1

Inigo Martinez z golem!

0

Fermin oraz Cubarsi najlepsi. Kounde i Casado też dobry mecz. Pedri dzisiaj dużo niedokładności. Rashord fajnie zaczął, potem znikł. Roony do zmiany. Ferran dzisiaj miernie, ale ratuje go asysta oraz kilka dobrych podań.

1

@blakkudium takie wrażenia są zarezerwowane dla Manchesteru United

1

@Kessie jak miło, że Slot dał im potrzymać puchar.

0

@kuz raczej nie poszło by to w tą stronę, a bardziej piłkarze straciliby zaufanie do trenera.

1

@Geble Ferran jest teraz podstawowym napastnikiem. Pod jego nieobecność sobie to wywalczył.

0

@michal26 a jaki byś ustawił?

0

@MirusAmisz może w kwestii finału są inne zasady

0

@directedbyfcb no to składzik idealny

0

Cieszy Roony, Fermin i Ferran
Nie rozumiem trochę braku Christensena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?