Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 i specjalnie dla Messiego, nie pójdziesz spać wcześniej, a zamiast tego o 2 godziny później?
2
@Aragorn33 on po prostu uwielbia Karolka
0
https://x.com/FranoszSP/status/1968069603382436197
dziwne że nie było pośredniego
1
@Virusk3 masz niżej słowa De Zerbiego
0
https://www.tiktok.com/@davidpol78/video/7548901629265743126
różne dziwne rzeczy ludzie wrzucają, ale takie coś...
3
@Marcelinho99 przez tyle lat dużo mogłoby się wydarzyć...
0
@Filipem ostatnio wszystko wskazywało na to, że Vinicius wygra...
1
@Tarnowitz mi tam jakiegoś Bercika nie będzie szkoda
0
@addept La Masia może da nam odpowiedź
0
@Herato jeden powie Lewy, drugi Suarez, a trzeci Ronaldo. I tak to się kręci.
0
@adamek20151 Zieliński ponoć grał bardzo słabo
0
@addept miał i nie strzelił, co w związku z tym?
1
@adamek20151 ostatni sezon Ferrana był podobny do tego Lewego
4
@PuszkinFan idę płakać po takim zwycięstwie, że to nie Real tylko Valencia
3
@Herato nie przesadzaj już z tymi 2/3 latami. Dzisiaj akurat miał idealny grunt do strzelenia 2 goli (chwała mu za to). Aczkolwiek trzeba zobaczyć jak będzie wyglądał na dłuższą metę. Po drugie, nie jestem w stanie wyobrazić sobie 40 letniego Lewego strzelającego 25 bramek dla Barcy.
2
@GOATjestJestJeden jak bym miał obiektywnie powiedzieć to Dembele
0
@JohnKennedy trzeba być ignorantem, żeby tak pisać.
1
@michal26 Olmo miał jedną asystę
3
rzadki widok, 3 dublety i 0 hat tricków
Lewy zamknął mi twarz, niech tak robi
Fermin show
3
@blakkudium tak jak z Rayo xd
1
Inigo Martinez z golem!
0
Fermin oraz Cubarsi najlepsi. Kounde i Casado też dobry mecz. Pedri dzisiaj dużo niedokładności. Rashord fajnie zaczął, potem znikł. Roony do zmiany. Ferran dzisiaj miernie, ale ratuje go asysta oraz kilka dobrych podań.
1
@blakkudium takie wrażenia są zarezerwowane dla Manchesteru United
1
@Kessie jak miło, że Slot dał im potrzymać puchar.
0
@kuz raczej nie poszło by to w tą stronę, a bardziej piłkarze straciliby zaufanie do trenera.
1
@Geble Ferran jest teraz podstawowym napastnikiem. Pod jego nieobecność sobie to wywalczył.
0
@michal26 a jaki byś ustawił?
0
@MirusAmisz może w kwestii finału są inne zasady
0
@directedbyfcb no to składzik idealny
0
Cieszy Roony, Fermin i Ferran
Nie rozumiem trochę braku Christensena