1

@Sulimo Ale to nie ma w ogóle sensu. Voldemort jest mężczyzną w kanonie i tego nie powinno się ruszać między innymi ze względu na szacunek do materiału źródłowego. Po drugie Voldemort jest kimś którego boi się cały czarodziejski świat. Jest jak pan z wąsem ze względu na hipokryzję i swoje poglądy. Kobieta nie wzbudzi aż takiej grozy, to będzie tak żenujące. Już wyobrażam sobie te sceny. Śmierciożercy to niby będą jakieś simpy, że się przyłączą do niej? Już kij te zmiany rasowe, bo to tylko kolor da się przeżyć, ale zmiana płci wpłynie znacząco na fabułę.

1

@Sulimo oby nie, bo co wtedy Bellatrix lezbijka?

0

@Laminedependencia chyba wolny jednak, ale faul i żółta kartka.

3

Barca bez Yamala w 3 meczach ma 11 goli strzelonych i tylko jeden stracony. Flick fajnie znalazł sposób na wygrywanie meczy, kiedy nie ma Yamala.

1

@JanuszKorwinMikke Ferran lepszy od Alvareza?

1

@Roobo słabo gra

0

Raphinha do zmiany, lepiej nie ryzykować. Dalej jestem ciekaw za co on dostał kartkę

1

@Comentateiro u siebie mamy dobrą passę z nimi

0

@barcuśl on Real odpowiedział.

2

@Kgorecki2500 mój jakby dostał mleko to miałby rewolucje w kuwecie

0

O matko jako kompromitacja Wiśniewskiego xD
"Z kim Barca najpierw straciła punkty w tamtym sezonie?"
Odpowiedź-"Real Madryt"

0

w końcu mecz w Eleven

0

Czyli Ferran i Lewy razem w składzie? Dziwne. Brak Araujo też jest zastanawiający.

3

@Faro panowie zaraz startuje gala freakfightowa, może jeszcze się załapiecie.

0

@Faro nieźle sobie trollujesz

0

@Faro czk co? W którym niby meczu był jednym z najlepszych?

1

@Faro a kto cię hejtował

1

@Roobo lepszy remis niż...

8

@JanuszKorwinMikke Mascherano

0

Mój typ:
Garcia
Eric/Christensen/Araujo/Torrents
Casado/Pedri
Raphinha/Olmo/Rashford
Ferran

1

@Arkon Garcia, Van Dijk niech będzie,Pedri, Mbappe/Kane

18

@Gosciuu oby Ci się powiodło

0

@directedbyfcb dla mnie twórcy zrobili świetną robotę i każdy film Harry Pottera jest super. W Czarze Ognia to jedyne minusy to te wątki miłosne i usunięcie ważnej treści np. wątek Croucha. On miał mało scen, a powinien mieć więcej. Chciałbym zobaczyć jakieś retrospekcje jak torturowali rodziców Neville albo jak udał im się ojcu ten szwindel z ucieknięciem z Azkabanu. Nawet nie pokazali jego śmierci czy jak schwytał Alastora Moody.

0

@directedbyfcb przez fanów jest nielubiana za bardzo. Przynajmniej traktowany jest jako jeden z najgorszych filmów w sadze. Głównie przez to, że jest za mało zgodna z materiałem źródłowym. Czemu tak pobieżnie potraktowali wątek Croucha Juniora.

1

@Czyhrynski ja tam lubię wszystkie części Harry Pottera. Ale z tego co widzę, to ta jest najbardziej lubiana.

3

@Luciano99 Napij się ze mną
Niech ściany się kręcą, no pij
Ten alkohol się w końcu skończy na bank

0

@Borneo gość miał sezon pod złotą piłkę. Moim zdaniem w tym sezonie i w tamtym Pedri, ale wcześniej Jude.

0

@RoberDzik Jeżeli chodzi o formę to tak, wyjątkiem De Jonga (w tym sezonie lepiej gra Holender). Jeżeli karierę to Vini, Bellingham, Tibo, Valverde, Yamal, Kounde, Lewy, Flick.

5

Jak znajdziecie jakiegoś madryciaka co niedocenia Pedriego, wystarczy powołać się na słowa Toniego Kroosa.


0

@Popitek12 ty to ten co skacze na ścianę i się drze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?