0

@FcPortoFan1999 do Rayo tak, potem zdecydowanie lepiej

3

Współczuję kibicom Atletico. Dzisiaj materiał Ćwiąkały zatytułowany: "fatalny Real z Atletico".

51


polska ekstraklasa nigdy nie zawodzi
@FcPortoFan1999

3

@norbi77 była powtórka i tam był wyraźny

0

@Nightraider @Danny Gaucho ktoś potrzebuje sprostowania

0

@Deathwing112 przeciętnie

0

@KrwawiaceoczyVEB my za to im się odgryziemy i kwestia ile kto strzeli goli

12

Jak dla mnie De Jong MVP. Ależ wejście Yamala i Olmo.

0

@directedbyfcb moim zdaniem nie, Rashford ma asystę, ale gra przeciętnie. Roony ma malutkie przebłyski.

0

De Jong, Pedri i Kounde dzięki bramce-najlepsi na boisku.

2

@BorzyKrzys Joker był świetny

0

@Eklerek gdzie wady

2

Skoro Real wczoraj przegrał, spodziewałem się dzisiaj najmocniejszego składu. Flick zaskoczył.

0

@bartekvisca karny jak dla mnie, za wysoko była noga. Nie zawsze pierwszeństwo przy odbiorze piłki i jest argumentem.

0

Już niedługo, można śpiewać: "odwróć tabelę i raków na czele"

0

W tamtym sezonie też Atletico na początku gubiło dużo punktów, a potem złapali jakąś formę mistrzowską i praktycznie wszystko wygrywali. Ciekawe czy będzie tak w tym sezonie.

1

@panczo najgorsze, że nie jest to troll, bo gość odwołuje się do jakieś sytuacji sprzed kilku lat. Pozostaje współczuć.

3

@kaamil1910 pan Flick nawet nie zobaczy tych głupot xD

2


Enrique daje pesymistyczne wieści dla kibiców PSG

7

Real Madryt przez 11 miesięcy zdołał:
Przegrać z Barceloną 4:0 u siebie
Przegrać z Barceloną 5:2
Przegrać Arsenalem 3:0
"Remontade" u siebie 1:2 z Arsenalem w efekcie prowadząc do 5:1 w dwumeczu
Przegrać z Barceloną 4:3 (każdy kto oglądał mecz wie, że sędzia wpłynął na rozmiar porażki)
Przegrać z PSG 4:0
Przegrać z Atletico 5:2

1

Może skończymy już mity o wielkim mentalu Realu

1

@DonCarletto z wieloma się nie zgadzam z nim czasem, ale bez przasady

3

@spiderman1899 pet, bo?

4


tutaj macie sprawcę kontuzji...

0

@F3DO podobny nick...

0

@Destroyer_of_Worlds ciężko o to będzie

1

Zapowiada się bardzo ciężki sezon. Nie mamy ławki i to nawet nie dlatego że Laporta nam kadrę zepsuł, tylko z powodu kontuzji. Na mecz z Realem Sociedad, na ławce będziemy mieć kontuzjowanego Yamala, Roony, Bernala wracającego po rocznej kontuzji i Casado. I to tyle. Jest absolutny dramat...

0

@LeszekFCB a nie byli na gali niektórzy?

3

@VAMOS1899LaMasia Balde chyba wróci

1

@Ku84fcb oni mają lepszą ławkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?