Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii cały dwumecz tak. Za łatwo nas kontrolowali. W sensie ja wiem, że Araujo swoje zawalił, ale nie możemy dopuszczać aby takie zespoły jak Inter w 2 mecze nam 7 bramek strzelili, bo nie oszukujmy się, ciężko takie coś przebić.
1
@Azazel_Pazuzu nie, ale w tamtym roku niestety z Interem przekonaliśmy się o tym.
1
Nie rozumiem dlaczego Flick uparcie trzyma się tego systemu z wysoką linią. W życiu nie wygramy ligi mistrzów grając CAŁY czas tak samo. Lepsze drużyny nauczyły się grać na to, a my jeszcze nie mamy Inigo. To jest bardzo ryzykowna strategia, a jak nasi napastnicy nie dojadą z formą na jakiś ważny mecz, to się boleśnie o tym przekonamy. Nie chodzi mi o to, aby odejść od naszego stylu, ale trzeba czasem mieć jakiś plan B. Jednak Flick to trener, więc pozostaje liczyć że coś zmieni.
2
@mordini123 oby, chociaż do tego z pierwszego filmu to obojętnie mi. Ale od momentu odzyskaniu ciała, miejmy nadzieję że wybiorą dobrego aktora.
2
@macio_944 Hermiona mi nie pasuje. Współczuje aktorce, bo będzie mieć przerąbane, w sumie nie tylko jej, wszystkim tym dzieciakom. Harry Potter to jest seria, gdzie gdy wyobrażasz sobie postać, widzisz aktora filmowego, więc młodzi będą porównywani z tymi aktorami z filmu. A nie oszukujmy się nie ważne, jak będą dobrze grać i tak ich nie przebiją, bo fani będą oceniać przez nostalgię.
6
nie mogę się doczekać. Mimo takich wtop jak czarny Snape i tak wyczekuję na ten serial.
2
Lewandowski w tym sezonie nie jest najlepszym polakiem w piłce nożnej nawet. Ewa Pajor pokazuje jak się gra.
2
@FCBparasiempre eleven może zniknąć
0
@Masnymichael świetnie...
2
@gaucho104 Pedri>Iniesta popłynąłeś
A Suarez chyba lepszy nie jest od Lewego
0
@RafiVeB on wczoraj przyznał się do tego, że trzyma w domu wypchanego psa i nie widzi w tym nic złego...
5
@Jonyx czepianie się jej moim zdaniem jest słabe. Ona jako jedna z nielicznych polską poezje promuje. Można nie lubić jej twórczości, ale w tym świecie gdzie jest ciągle kontrowersja i przekraczanie granic, fajnie że jej się udało w inny sposób odnieść sukces.
11
Sanah za Porto
@FcPortoFan1999
2
Ale ten Orłowski na końcu: "to chyba koniec Barcelony" rozbawił. On jest tak stronniczy, widać że to komentuje kibic Barcelony. Canal plus musi w końcu ogarnąć lepszych komentatorów. Z całym szacunkiem do Orłowskiego, ale z tego co widzę nie tylko mi nie pasuje jego komentarz. A jak już usłyszę, że zamiast Mitruta jest Laboga...
5
@Coveta ale to Lewy zmarnował karnego, nie Ferran i Olmo. Po PSG najwięcej dostał Olmo
0
@Stinger_ możliwe, moja pomyłka
1
@Stinger_ zmieniło się, że przegraliśmy 3 bramkami.
0
Od sezonu 17/18 w lidze jeszcze nie przegraliśmy 3 bramkami. Wtedy zacząłem kibicować i dzisiaj to się zmieniło. Szkoda, bo zawsze przy porażkach liczyłem aby udało się tą stratę chociaż 2 bramkową utrzymać. Niestety dzisiaj zagraliśmy totalny syf.
4
@MirusAmisz problem z tym, że Lewy wcześniej lepiej nie grał. Dzisiaj przeszedł samego siebie, ale na razie on jest najgorszy z ataku oprócz Ronnyego.
0
@LeoMessiiBarcaPepa w tym sezonie poprawił się, a dzisiaj Pedri grał słabo nawet więc nie ma co czepiać się Holendra.
0
@Bartinho1899 Marcus Rashford tylko
2
No i ten mecz trochę pokazał kto nie może być w podstawie. Moim zdaniem nasza podstawa tak powinna wyglądać
Raphinha Rashford/Ferran Yamal -ze wskazaniem na Marcusa który jest w formie
Fermin
De Jong Pedri
Balde Eric Garcia Christensen Kounde
Garcia
Obronę nie wiem kto, ale Eric ma w niej być.
7
Moim zdaniem
1) faul z Araujo nie karny, ale karny się wybroni
2)faul na Kounde
3)brak karnego za rękę Balde
4) czerwona kartka powinna być
0
@Ryoumen dałby, bo tak jak kolega pisze, mental Inigo był bardzo ważny w tamtym sezonie.
5
Ciekawe jaką ocenę dostanie Lewandowski od redakcji. Ciężko zagrać gorzej niż on. Ocena 1 dla mnie to mus.
0
Jak nie zmienimy tej wysokiej obrony, Real nam nastrzela.
2
@Lionel_Messi10 powinien mieć 1
1
@Encore z PSG miał asystę przecież
0
@Messi1000000 takiego czegoś dawno nie było.
1
@BORO_12 z taką logiką, Sevilla powinna mieć przynajmniej 4 gole.