12

Ogólnie Wojtek często ma interwencje pod nieobecność Joana. Jednak jego gra nogami...Czasem nie jest pod dużą presją i wywala gdziekolwiek. Dzisiaj 2 razy do przeciwnika podał. Ale jako opcja rezerwowego bramkarza, jest świetny.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 mi się nie podoba, że nie mamy kontroli na tym spotkaniem i te durne straty. (Wojtka x2, Cubarsiego, Kounde, Balde na początku i Pedriego)

5

@StevenGastonMartin99 gdyby nie Wojtek w 1 minucie już byśmy przegrywali.

1

Wynik lepszy niż gra. Fermin gra świetnie, Dro przyjemny debiut w lidze mistrzów. Balde też ma czasem fajne zrywy. Ale Kounde ma kryzys, obrona też średnio. Yamal nawet nie gra na swoim poziomie. Pedri też czasem głupio traci piłki.

0

@Patinka353 a po 2 ludzie chyba nie rozumieją, że nie mamy zmienników typowych dla Pedriego. Takim był Gavi.

6

@Roobo nie wiem jak prawnie, pewnie git. Jednak moralnie to oszustwo.

0

@Filipem czyli dobrą passę mamy.

1

@PatrychoO chojrak tchórzliwy pies, Batman Long Halloween

2

@kuz ale to nie ma znaczenia. Każdy klub ma 19 wyjazdów, a Barca będzie miała o jeden mniej

3

@kuz Carvajal ma rację, zamiast trudnego wyjazdu mamy wyjazd do Miami, gdzie będzie więcej kibiców Barcelony.

3

@Kinginiesta jak to jak, skaczemy

4


Idziesz sobie spacerem po mieście, a to z nieba piłki spadają

1

@Ojciec5tkidzieci ja słyszałem przeróbkę początku.

1

@Faro jak dla mnie to Fati ze zmienionym głosem

3


To niezła sztuka xd

1

Rodrygo w ostatnich 19 meczach La Liga ma tyle samo goli i asyst ile Szczęsny xD

3

@APTAPT Girona w 1 połowie gdyby była skuteczna byłoby 4:1

0

@Aragorn33 nie widzę, bo tam jakiś gość zasłania

1

@Hosh Nyom mniej zepsuł

1

@APTAPT ostatnio powiedział że to koniec Barcelony, więc może przerzucił się na Real

1

@Aragorn33 ja tu nie widzę faulu, jest lepsza powtórka?

1

@Filipem tam karnego nie powinno chyba być, tylko wolny i czerwona kartka. A to, że jest tutaj pewna niekonsekwencja to nie miejmy pretensji do tego sędziego, tylko do Manzano.

11

Ale co tutaj tyle poruszenia. Akurat sędzia podjął dobrą decyzję w sprawie wyrzucenia Nyoma. To jest czerwona kartka i dobrze że tych z Getafe karają.

0

@Szmulek też mi się tak wydawało, ale skoro puścili to chyba git.

0

Nyoma mi nie szkoda

0

Dobra, zaraz włączam mecz Realu jak wygrają to na mnie będzie. Co ma być to będzie

2

@norbi77 to tak nie działa

3

@norbi77 Milika i tak nikt nie przebije xD

0

@StevenGastonMartin99 mvp z plusem

0

Araujo znowu okradziony, wcześniej Eric teraz Pedri...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?