Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ogólnie Wojtek często ma interwencje pod nieobecność Joana. Jednak jego gra nogami...Czasem nie jest pod dużą presją i wywala gdziekolwiek. Dzisiaj 2 razy do przeciwnika podał. Ale jako opcja rezerwowego bramkarza, jest świetny.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 mi się nie podoba, że nie mamy kontroli na tym spotkaniem i te durne straty. (Wojtka x2, Cubarsiego, Kounde, Balde na początku i Pedriego)
5
@StevenGastonMartin99 gdyby nie Wojtek w 1 minucie już byśmy przegrywali.
1
Wynik lepszy niż gra. Fermin gra świetnie, Dro przyjemny debiut w lidze mistrzów. Balde też ma czasem fajne zrywy. Ale Kounde ma kryzys, obrona też średnio. Yamal nawet nie gra na swoim poziomie. Pedri też czasem głupio traci piłki.
0
@Patinka353 a po 2 ludzie chyba nie rozumieją, że nie mamy zmienników typowych dla Pedriego. Takim był Gavi.
6
@Roobo nie wiem jak prawnie, pewnie git. Jednak moralnie to oszustwo.
0
@Filipem czyli dobrą passę mamy.
1
@PatrychoO chojrak tchórzliwy pies, Batman Long Halloween
2
@kuz ale to nie ma znaczenia. Każdy klub ma 19 wyjazdów, a Barca będzie miała o jeden mniej
3
@kuz Carvajal ma rację, zamiast trudnego wyjazdu mamy wyjazd do Miami, gdzie będzie więcej kibiców Barcelony.
3
@Kinginiesta jak to jak, skaczemy
4
Idziesz sobie spacerem po mieście, a to z nieba piłki spadają
1
@Ojciec5tkidzieci ja słyszałem przeróbkę początku.
1
@Faro jak dla mnie to Fati ze zmienionym głosem
3
To niezła sztuka xd
1
Rodrygo w ostatnich 19 meczach La Liga ma tyle samo goli i asyst ile Szczęsny xD
3
@APTAPT Girona w 1 połowie gdyby była skuteczna byłoby 4:1
0
@Aragorn33 nie widzę, bo tam jakiś gość zasłania
1
@Hosh Nyom mniej zepsuł
1
@APTAPT ostatnio powiedział że to koniec Barcelony, więc może przerzucił się na Real
1
@Aragorn33 ja tu nie widzę faulu, jest lepsza powtórka?
1
@Filipem tam karnego nie powinno chyba być, tylko wolny i czerwona kartka. A to, że jest tutaj pewna niekonsekwencja to nie miejmy pretensji do tego sędziego, tylko do Manzano.
11
Ale co tutaj tyle poruszenia. Akurat sędzia podjął dobrą decyzję w sprawie wyrzucenia Nyoma. To jest czerwona kartka i dobrze że tych z Getafe karają.
0
@Szmulek też mi się tak wydawało, ale skoro puścili to chyba git.
0
Nyoma mi nie szkoda
0
Dobra, zaraz włączam mecz Realu jak wygrają to na mnie będzie. Co ma być to będzie
2
@norbi77 to tak nie działa
3
@norbi77 Milika i tak nikt nie przebije xD
0
@StevenGastonMartin99 mvp z plusem
0
Araujo znowu okradziony, wcześniej Eric teraz Pedri...