2


lepsze niż nic, ale jak na taką aferę, 4 lata taki średni wyrok.

9

@TR3YWAY każdemu brakuje Inigo

1


no to chyba koniec potężnego prawilniaka

2

Nie rozumiem skąd ta ekscytacja, bo wypada nam bardzo dobry zawodnik, który robi różnicę w meczach. Jeżeli faktycznie doznał kontuzji i wróci w okresie wskazywanym przez klub to, wróci dopiero na Olympiakos czy Real. A jeżeli jest to zagrywka pod trenera Hiszpanii, poświęcając mecz z Sevillą, dla mnie żałosne ze strony klubu.

0

@Encore ma przebłyski i daje asysty (za to plus). Ale ma dużo takich momentów w których albo znika albo coś zepsuje.

0

@Encore mnie za bardzo nie przekonuje w 2 ostatnich meczach.

0

No to ładnie, ciężki wyjazd bez Yamala...
Chociaż w tym sezonie to Sevilla u siebie mocna nie jest

1

@Stinger_ ciężko to przebić, ale może tak. Ale tutaj jakieś dośrodkowanie na aferę i podwójna dobitka, bez bramkarza xD

1

@don'T.R.I.P.e 2 post już dzisiaj usunęli mi xD

1

0

@Stinger_ "czy rzeczywiście można go nazwać rywalizacją najlepszych klubów świata"-o to mi chodzi

1

@szela1899 to chyba średnia ocen użytkowników.

1

Fajne te nawiązanie do Harrego Pottera.

0

@takisobiektos albo chcą najlepszych albo chcą mieć z innych kontynentów.

1

Oczywiście, że nie jest to turniej najlepszych xD Nawalili jakieś drużyny typu Pafos, Inter Miami, a nie ma Barcelony, Liverpoolu, Arsenalu czy tego Napoli.

0

Wam też Rashford przypomina Dembele z Barcelony? On czasem tak głupie decyzje podejmuje jak Dembele w Barcelonie, ale potem zrobi coś pięknego.

1

@lucca87 to zobacz sobie jakich wczoraj ofensywnych piłkarzy miał Flick do dyspozycji. Zmiennikiem Kounde jest środkowy obrońca, a na lewej obronie miał świeżo po kontuzji Balde. W pomocy Casado i Bernal (po aclu), a to nie są kreatywni piłkarze za bardzo). Wczoraj zagrał Olmo i kto za niego? Na ataku Lewandowski i Roony. My nie mamy ławki kompletnie ostatnio.

1

@Zoker no, widać u niego progres i w takich meczach nie będę się czepiać jego braku motoryki, bo daje z siebie dużo w defensywie, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Balde nawet jak w defensywie będzie wyglądał przez pewien czas gorzej od Gerarda, to jednak motorycznie to jest przepaść.

0

W drugiej połowie była taka akcja, jak Gerard Martin dostał piłkę na połowie na rajd. U nich Nuno znalazłby się pod bramką. A u nas Gerard cofnął akcję...Niestety brak Balde również był widoczny. Zresztą wyżej był Rashford zamiast Raphinhi, który bardzo mi przypomina Dembele z Barcelony. Raz zrobi świetną akcję, żeby w durny sposób stracić piłkę czy oddać jakiś beznadziejny strzał.

4


Niezły gościu

0

@michal26 w sensie jak się wyrzuci butelkę do kosza zamiast zanieść to przestępstwo? Bo nie zagłębiałem się w to jeszcze.

0

@Vegeta88 w sensie nie rozumiem Twojej wypowiedzi w kwestii filmów. Jak to się ma do Kaczorowskiego?

0

@Vegeta88 nie rozumiem

1


Ciekawie tam się ma xD

0

@malicinho i tak Alvarez nieprzyjdzie :(

4

@lukaszmatusiewicz jedynie kto to Enrique wygrał z Flickiem taktycznie. Aczkolwiek uważam, że ani Mendes ani Vitinha nie byli zdecydowanie lepsi w pojedynkach. Mendes był kilka razy kiwany, a Yamal zrobił na nim kartkę i powinien drugą.

5

W ogóle co to jest za narracja, że Barca przegrała z rezerwowym PSG? Barcelonie nie miała Gaviego, Fermina, Balde od 1, Raphinhi oraz Joana Garcii. W kontuzjach podobnie było.

3

@PuszkinFan naprawdę, przegrywamy jedną bramkę ze zdobywcą ligi mistrzów xD

1

@ElKamil albo Fermin, Balde, Raphinha i Joan Garcia od 1 minuty.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?