Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja bym zamiast Ferrana próbował zagęścić środek pola: Fermin, Casado, Pedri i De Jong.
0
@Encore pewnie chodzi o późniejsze sezony z wyjątkiem tego za Erika Ten Haga.
2
Pozdrawiam Gila Manzano bardzo serdecznie...
0
@Herato De Gea może (chociaż odżył w Fiorentine). Ale do topowego poziomu już nie wrócił.
3
Jeszcze się okaże, że Rashford będzie miał lepszy sezon niż Nico.
0
@Doren01 tam czerwona kartka była też
2
@Mixtape jeszcze Kopenhaga 2:4 BVB
0
@heniusss a nie po prostu 4 i 7 w okresie?
1
Ten Pafos z tym drugim zepsuli statystykę. W każdym meczu przynajmniej 2 gole (w większości o wiele więcej), a tu takie 0:0.
7
Ta statystyka wam zryje beret. Dzisiaj zostało strzelonych 43 bramek w 9 meczach. Czyli średnio 4,(7) gola na mecz
2
ale śmieszne wyniki dzisiaj
0
@Comentateiro ale pucharów brak
1
@Kozinho. Antony nie pozwoli
0
@Sysia11 no, ale z tych klubów to tylko Chelsea pokonało PSG.
1
Dembele po wejściu z golem
0
aha....
3
Fermin już ma 5 goli, ale przecież miał kontuzję. Oby, tylko w tym sezonie nie powtarzała się typowy cykl, czyli po super meczu gra paździerz. Aczkolwiek liczbowo i pressingiem broni się.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 gdzie tutaj widzisz huraoptymizm?
0
@kuz tam jest niby kontakt, jak tak to leciutki.
1
Jak dla mnie sędzia popełnił 2 błędy na 4 kontrowersje
-karny dla Olympiakos-słusznie taka jest chronologia
-2 żółta kartka na zawodniku Olympiakos-w życiu to nie jest kartka, nie wiem czy tam był faul. Duży minus ma Casado za tą symulkę
-karny dla Barcelony-słusznie podyktowany chociaż potrzebował VARU
-2 karny dla Barcelony-zła decyzja o puszczeniu dalej gry, wynik wysoki ale to jest karny
1
@daniel32778 podobne mam zdanie.
6
Czy sędzia podjął dobrą decyzję w końcówce przy starciu Rashforda z obrońcą. Tam moim zdaniem należał się nam karny. Wiem, że wynik ale ciekawe jestem opinii.
4
@esem91 no tak, ale Barca jest znana z tego, że gra pięknie, a Real nie.
0
@kanver_ ja jestem w wąskim gronie, co nie widzi zbytnio różnicy między Ter Stegenem z ostatnich kilku sezonów, a Wojtkiem w Barcelonie. Dla mnie to podobny poziom, ale Ter Stegen w prime to lepszy bramkarz.
0
@Kozinho. nie tylko dzisiaj, wcześniej też tak robił. W tamtym sezonie na pewno było lepiej.
0
@tbas no 2 razy mu się zdarzyło, ale też miał fajne momenty takie jak zagranie do Kounde czy wspaniałą paradę na początku.
12
Ogólnie Wojtek często ma interwencje pod nieobecność Joana. Jednak jego gra nogami...Czasem nie jest pod dużą presją i wywala gdziekolwiek. Dzisiaj 2 razy do przeciwnika podał. Ale jako opcja rezerwowego bramkarza, jest świetny.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 mi się nie podoba, że nie mamy kontroli na tym spotkaniem i te durne straty. (Wojtka x2, Cubarsiego, Kounde, Balde na początku i Pedriego)
5
@StevenGastonMartin99 gdyby nie Wojtek w 1 minucie już byśmy przegrywali.
1
Wynik lepszy niż gra. Fermin gra świetnie, Dro przyjemny debiut w lidze mistrzów. Balde też ma czasem fajne zrywy. Ale Kounde ma kryzys, obrona też średnio. Yamal nawet nie gra na swoim poziomie. Pedri też czasem głupio traci piłki.