Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb no
2
Tottenham
Everton
Crystal Palace
West Ham
Wolverhampton
Następni rywale Man Utd, aby wygrać 5 razy
0
Murillo chyba nie chce, aby ten gość sobie obciął włosy
4
jeeest
Legia w plecy
0
@MOLESTA nie dlatego ludzie wróżą koniec, powód to kontuzje
0
@PIWOSZ89 kogo nazywasz zieloną Barceloną?
1
@Rifek niektóre punkty za niedługo będziesz miał. Yamal w sumie można powiedzieć że jest spełniony.
3
@Bolton to wszystko sprawka tego wrednego spiskowca Albusa Dumbledore co chcę przejąć miejsce ministra magii xD
10
@gumaz z @FcPortoFan1999 wyjaśniłby mi sens oglądania ekstraklasy w takiej ilości.
1
@Kasy jak to lubi
2
pewnie was ominął ten jakże ważny newsik
2
@Kessie i potem Voldemort ich wszystkich wybił
12
Brakuje Raphinhi
0
@Lanosss czekaj co jest z Christensenem? Miesiąc go brzuch boli czy co
1
@Kessie Batman ją dorwał z tego co widzę
3
@Stinger_ jak nie ma, to nie gra proste
1
@Fc112 czujny pan, już poprawione.
0
Casado musi wejść w buty Pedriego teraz. Najprawdopodobniej on będzie uzupełniać teraz środek pola z De Jongiem. Nie zdziwię się jak się okaże, że to Eric Garcia będzie najlepiej się sprawdzał. No i Marc Bernal teraz dla niego zacznie się sezon.
1
@macio_944 chciałbym być takim optymistą.
1
@norbi77 dokładnie
3
Kontuzja Pedriego obok Raphinhi, najgorzej jak się tylko da. Tego obawiałem się w poprzednim sezonie. W tym sezonie zobaczyliśmy jak Barca gra bez Raphy, teraz jeszcze nie będzie Pedriego. To nie ma prawa się udać.
1
@Kamiloza91 Fermin, Raphinha i Pedri to jest wina sztabu. Podziwiam za optymizm.
4
@damian16161212 Elche w dobrej formie, przeklęte Balaidos i wyjazd do Brugge. Faktycznie nie ma co panikować...
0
Mamy koniec października z piłkarzy ofensywnych (pomoc, atak) już tyle kontuzji:
-Lewy
-Ferran
-Raphinha
-Yamal
-Olmo
-Fermin
-Pedri
0
Dobrze że nie bawię się w te przebieranki, bo bym był "zły".
0
@derus mnie jedynie denerwuje, że musi odpowiadać często na każdą krytykę.
6
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1983280908712194088
niezłe tam mają akcje xD
7
Niech sobie na stadiony Ekstraklasy pójdą i zobaczą co tam się śpiewa...Śpiewanie takich przyśpiewek nie powinno być zakazane, chyba że jest tam coś nazistowskiego albo jakaś inna gruba przesada.
3
oby nic się nie stało
1
@macio_944 on nie ma żadnej godności xD