1

@Stinger_ zależy pod względem show to nie.

0

@DragonxNF tak samo mam.

1


Mata na prezydenta...

0

@Eklerek czyli dla niego rok piłkarsko się skończył

0

@Katalończyk 99 Militao też?

0

Zapomniałem o tym, ale jeżeli to prawda, oburzenie nie jest niczym dziwnym.

7

dla mnie git, bo ten sędzia akurat mi się dobrze kojarzy.

0

@July_6_BcN to było raczej wiadome, bo bez sensu wprowadzać gościa od razu po kontuzji. Zwłaszcza jak to jest Pedri. Lepiej niech się nie spieszą, sezon jest długi.

0

@gumaz chodzi mi o przeciążenie. Robert już zmagał się z dwoma mięśniówkami w tym sezonie, a we wtorek jeszcze Chelsea.

1

Ciekawe czy Lewy jutro zacznie od 1 minuty. Jeżeli tak się stanie, to będzie 4 raz rzędu kiedy zaczyna od 1 minuty, dodatkowo w każdym poprzednim meczu grał po 90 minut. A jeszcze Chelsea.

7


Paniee Jamuszuuuu

0

@GeneralXavi ktoś na końcu, nie będzie się cieszył.

3

@ketrab321 z jednej strony tak, z drugiej finanse. O ile Wojtek jako 2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, to przedłużenie Lewego w tym wieku jest sporym ryzykiem.

0

Orientuję się ktoś jak to będzie z Palmerem? Zdąży się wyleczyć na wtorek?

0


Obstawiam Ronaldinho, ewentualnie Iniesta.

1

To co Papszun wróg numer jeden w Częstochowie od teraz? Częstochowski Figo?

2

@Luciano99 spadek po zmarłym ojcu chyba, tak?

2

@blakkudium to nawet dużo

0

@kanver_ dzisiaj jakiś chochoł wleciał.

0

@Huck dzisiaj jest jakaś komisja

0

Może w końcu Adrian Polak przyczyni się do jakieś dobrej rzeczy. Może w końcu przez to co zrobił, odbiję się to na kasyniarzach typu Ferrari, Rafonix itp.

1

@PatrychoO tam byłoby gorzej nawet, takie coś to z każdym rywalem.

5

@D10SLEO pojawiły by się takie głosy: "tyle im daliśmy to chociaż niech nam mundial dadzą" xd

6

@Patinka353 w Madrycie takie właśnie mają. Pojawia się komunikat o kontuzji, a potem magicznie zdrowieją na następny mecz.

7

@Patinka353 ale kontuzja prawdziwa?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Szwecja wtedy jakoś mocna chyba nie była.

1

0

@Patinka353 niby tak, ale trener Hiszpanii w tych meczach pewnie chce sobie ćwiczyć różne nowe ustawienia itp. A do tego Yamal też jest potrzebny. Na tamtym zgrupowaniu Lewy też grał do końca, a było 2:0 z Litwą.

4

Lewandowski gra 2 mecz z rzędu po 90 minut, z czego jeden z Maltą. Jakby takie coś zrobił trener Hiszpanii z Pedrim i Yamalem to byłby grilowany. No, ale z punktu Polaka to inaczej to wygląda. Zmierzam do tego, że trenerzy reprezentacyjni mają prawo korzystać ze swoich piłkarzy ile chcą. Oby nie skończyło się u Lewego tak jak ostatnio po przerwie...

0

"Zwycięzców się nie sądzi"
Ten 2 komentator nieźle usprawiedliwia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?