Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ zależy pod względem show to nie.
0
@DragonxNF tak samo mam.
1
Mata na prezydenta...
0
@Eklerek czyli dla niego rok piłkarsko się skończył
0
@Katalończyk 99 Militao też?
0
Zapomniałem o tym, ale jeżeli to prawda, oburzenie nie jest niczym dziwnym.
7
dla mnie git, bo ten sędzia akurat mi się dobrze kojarzy.
0
@July_6_BcN to było raczej wiadome, bo bez sensu wprowadzać gościa od razu po kontuzji. Zwłaszcza jak to jest Pedri. Lepiej niech się nie spieszą, sezon jest długi.
0
@gumaz chodzi mi o przeciążenie. Robert już zmagał się z dwoma mięśniówkami w tym sezonie, a we wtorek jeszcze Chelsea.
1
Ciekawe czy Lewy jutro zacznie od 1 minuty. Jeżeli tak się stanie, to będzie 4 raz rzędu kiedy zaczyna od 1 minuty, dodatkowo w każdym poprzednim meczu grał po 90 minut. A jeszcze Chelsea.
7
Paniee Jamuszuuuu
0
@GeneralXavi ktoś na końcu, nie będzie się cieszył.
3
@ketrab321 z jednej strony tak, z drugiej finanse. O ile Wojtek jako 2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, to przedłużenie Lewego w tym wieku jest sporym ryzykiem.
0
Orientuję się ktoś jak to będzie z Palmerem? Zdąży się wyleczyć na wtorek?
0
Obstawiam Ronaldinho, ewentualnie Iniesta.
1
To co Papszun wróg numer jeden w Częstochowie od teraz? Częstochowski Figo?
2
@Luciano99 spadek po zmarłym ojcu chyba, tak?
2
@blakkudium to nawet dużo
0
@kanver_ dzisiaj jakiś chochoł wleciał.
0
@Huck dzisiaj jest jakaś komisja
0
Może w końcu Adrian Polak przyczyni się do jakieś dobrej rzeczy. Może w końcu przez to co zrobił, odbiję się to na kasyniarzach typu Ferrari, Rafonix itp.
1
@PatrychoO tam byłoby gorzej nawet, takie coś to z każdym rywalem.
5
@D10SLEO pojawiły by się takie głosy: "tyle im daliśmy to chociaż niech nam mundial dadzą" xd
6
@Patinka353 w Madrycie takie właśnie mają. Pojawia się komunikat o kontuzji, a potem magicznie zdrowieją na następny mecz.
7
@Patinka353 ale kontuzja prawdziwa?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Szwecja wtedy jakoś mocna chyba nie była.
1
https://x.com/sknerus_/status/1990815666316726526
Oby Lewy pozwał go
0
@Patinka353 niby tak, ale trener Hiszpanii w tych meczach pewnie chce sobie ćwiczyć różne nowe ustawienia itp. A do tego Yamal też jest potrzebny. Na tamtym zgrupowaniu Lewy też grał do końca, a było 2:0 z Litwą.
4
Lewandowski gra 2 mecz z rzędu po 90 minut, z czego jeden z Maltą. Jakby takie coś zrobił trener Hiszpanii z Pedrim i Yamalem to byłby grilowany. No, ale z punktu Polaka to inaczej to wygląda. Zmierzam do tego, że trenerzy reprezentacyjni mają prawo korzystać ze swoich piłkarzy ile chcą. Oby nie skończyło się u Lewego tak jak ostatnio po przerwie...
0
"Zwycięzców się nie sądzi"
Ten 2 komentator nieźle usprawiedliwia