Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz moim zdaniem gra średnio. Bo czasem traci bez sensu piłkę i w pressingu mało pomaga. Na pewno na plus dzisiaj jego rozgrywanie.
3
@MirusAmisz nie przepuścił tej piłki, ona się od niego odbiła, więc ma asystę xD
1
@kanver_ Lewandowski ma oficjalnie zaliczoną asystę.
0
@BialyKolorDoDupy raczej ma od tego zespół PR.
4
Raphinha najlepszy na boisku. Martin ma fajne podania dzisiaj, w obronie zdecydowanie gorzej. Yamal mimo wszystko stwarza sytuacje+gol, ale na minus zepsuta akcja i zmarnowana sytuacja. Joan Garcia świetnie. A reszta średnio.
0
Liniowy Mallorca Osasuna niezłego spalonego zobaczył xD
0
@Messibestplayerintheworld czyli na Atletico powinien wyjść w podstawie :)
0
@tbas jeżeli chodzi o pomocników, to w jego miejsce mógłby zagrać tylko: Christensen i Garcia oraz Pedri, ale jest świeżo po kontuzji.
1
Prawie idealny skład dla La Rambli. Obecność Raphinhi, Martina i Bernala. Brak Ferrana oraz Kounde.
2
@MOLESTA Haaland chyba najmniej zagrał, więc walka między Robercikiem a Harrym.
0
@BezglutenowyPedri no to fajnie masz.
2
@esem91 ale to sztuczne xd
0
@BezglutenowyPedri a nogi?
1
@Cyzix sarkazm oczywiście
0
@BezglutenowyPedri nice, powodzenia przy wyciskaniu.
4
Ból i gniew porównywalny do zdrady Figo.
0
@FanBarcy22 no tak, ale lepiej tak niż nic nie robić z tym i grać na siłę.
0
@Messibestplayerintheworld no i dobrze, że chłop zrozumiał swój błąd. Niech to przepracuje z psychologiem i może jeszcze wróci na jakiś poziom.
2
Myślał że ucieknie przed policją
6
Chłop się dalej nie poddaje, po co płacić za siłownię jak można w domu.
3
Ciekawe jakim wynikiem Motor wygra w poniedziałek.
0
@Giwera jeszcze jest Batman i Robin. Batman Forever mi przypomina Batmana z 1966 roku. Szczególnie zachowanie Two-Face i Riddlera.
0
@Szakalaka12369 było już
0
@supraomnes1 nie, nie chcę go
1
@mrboom zdecydowanie to:
1
jak się wyleczy piłkarz A, to wypada piłkarz B. Jak się wyleczy piłkarz B, to wypada piłkarz C. Jak się wyleczy piłkarz C, to wypada piłkarz A.
I tak w kółko...
1
@RosjaninBut nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
0
@Herato nie, on może w każdym momencie wylecieć.
1
@Commando moim zdaniem głowa
1
@Gibbon_FCB to nie jest wymówka, ale musi to mieć wpływ.