0

@MirusAmisz moim zdaniem gra średnio. Bo czasem traci bez sensu piłkę i w pressingu mało pomaga. Na pewno na plus dzisiaj jego rozgrywanie.

3

@MirusAmisz nie przepuścił tej piłki, ona się od niego odbiła, więc ma asystę xD

1

@kanver_ Lewandowski ma oficjalnie zaliczoną asystę.

0

@BialyKolorDoDupy raczej ma od tego zespół PR.

4

Raphinha najlepszy na boisku. Martin ma fajne podania dzisiaj, w obronie zdecydowanie gorzej. Yamal mimo wszystko stwarza sytuacje+gol, ale na minus zepsuta akcja i zmarnowana sytuacja. Joan Garcia świetnie. A reszta średnio.

0

Liniowy Mallorca Osasuna niezłego spalonego zobaczył xD

0

@Messibestplayerintheworld czyli na Atletico powinien wyjść w podstawie :)

0

@tbas jeżeli chodzi o pomocników, to w jego miejsce mógłby zagrać tylko: Christensen i Garcia oraz Pedri, ale jest świeżo po kontuzji.

1

Prawie idealny skład dla La Rambli. Obecność Raphinhi, Martina i Bernala. Brak Ferrana oraz Kounde.

2

@MOLESTA Haaland chyba najmniej zagrał, więc walka między Robercikiem a Harrym.

0

@BezglutenowyPedri no to fajnie masz.

2

@esem91 ale to sztuczne xd

0

1

@Cyzix sarkazm oczywiście

0

@BezglutenowyPedri nice, powodzenia przy wyciskaniu.

4


Ból i gniew porównywalny do zdrady Figo.

0

@FanBarcy22 no tak, ale lepiej tak niż nic nie robić z tym i grać na siłę.

0

@Messibestplayerintheworld no i dobrze, że chłop zrozumiał swój błąd. Niech to przepracuje z psychologiem i może jeszcze wróci na jakiś poziom.

2


Myślał że ucieknie przed policją

6


Chłop się dalej nie poddaje, po co płacić za siłownię jak można w domu.

3

Ciekawe jakim wynikiem Motor wygra w poniedziałek.

0

@Giwera jeszcze jest Batman i Robin. Batman Forever mi przypomina Batmana z 1966 roku. Szczególnie zachowanie Two-Face i Riddlera.

0

@Szakalaka12369 było już

0

@supraomnes1 nie, nie chcę go

1

@mrboom zdecydowanie to:

1

jak się wyleczy piłkarz A, to wypada piłkarz B. Jak się wyleczy piłkarz B, to wypada piłkarz C. Jak się wyleczy piłkarz C, to wypada piłkarz A.
I tak w kółko...

1

@RosjaninBut nie będzie Niemiec pluł nam w twarz

0

@Herato nie, on może w każdym momencie wylecieć.

1

@Commando moim zdaniem głowa

1

@Gibbon_FCB to nie jest wymówka, ale musi to mieć wpływ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?