1

@maroon Pep się wkurzył na sędziów

0

Wchodzę sobie w skrót Canal Plus Realu, a tam takie kwiatki:
"Tymczasem wczoraj powrót na Camp Nou, a w takim razie powrót do przekrętów. Czerwona kartka dla rywala z czapy, przekupiony łapówką bramkarz rywali, Negreira zbijający piątki 2 loży VIP z działaczami. Ale wy, będziecie wytykać błędy sędziowskie na korzyść Realu, robiąc z siebie pośmiewisko w sieci."

2

@macio_944 "gra jedną z najlepszych piłek w Europie"-bez przesady, nie w tym sezonie

0

Footroll jest zdania, że faulu nie było i gol prawidłowo został uznany. W komentarzach pod livem praktycznie każdy jest innego zdania i go krytykują.

1

@Derean są bardziej oczywiste, Pena tutaj wkłada łeb pod nogę dlatego nie jest to aż tak oczywiste. Aczkolwiek z tej powtórki to chyba faul jest.

0

@norbi77 nie wiem, często tutaj ludzie powołują się na nich.

0

Według ArchivoVar słusznie bramki uznane.

1

dopiero co włączyłem, a tu Elche gol xD

1

Już kibice zwalniają Xabiego. Szybko poszło.

5

@Eklerek Garcia dobry jest, ale też był trochę kontuzjowany.

0

@hugz a co ty od Wojtusia chcesz?

2

@Comentateiro a jakby potężny Bayern tak grałby?

0

@Matt_i1992 jak nie jest medialny. Często słyszę jaki to dobry bramkarz...

0

@Eklerek czyli to tak jakby Nico strzelił hat tricka na San Manes z Barceloną. To faktycznie musi boleć.

0

@Eklerek czemu podwójnie?

1

haha, co za gość

0

@Deviler Alvarez, Kane, Haaland, Mbappe>Lewandowski
A dalej Ferran, Osimhen, Woltemade, to już do oceny kto jest lepszy. Aczkolwiek jak sobie patrzę topowych strzelców np. Serie A to w tym sezonie to jakaś bida jeżeli chodzi o typowe 9.

0

@626 kadra się rządzi innymi prawami.

2

@Gaucho dobrze grał, chyba najlepszy mecz w tym sezonie jego

5

@mientusek1407 Eric też. Garcie po prostu tak mają.

1

@Adran360 bramka stadiony świata xD

2

@Criss18Barca i tak lepiej wygląda niż nowy stadion Realu. Wolę takie stadiony.

0

@Encore sportowo nikt go nie podważa, ale wiadomo dlaczego ludzie go nie lubią

3

Legia może tym golem zyska bardzo cenny punkt z potencjalnym przeciwnikiem w walce o utrzymanie.

1

@kanver_ Ferran zawsze będzie przestrzegany przez pryzmat pierwszego wrażenia. Dzisiaj strzelił 2 gole, podał kapitalnie do Fermina, ale niestety przez nieskuteczność kolegi nie ma asysty, a jakiś pochwał szczególnie nie dostaje.

1

@FcPortoFan1999 niby tak, ale to że tracą tak mało goli robi wrażenie. "Atak wygrywa mecze, obrona wygrywa tytuły"

2

Arsenal ma idealną sytuację aby wygrać mistrzostwo. Liverpool wypisał się z walki już dawno, Man City i Chelsea nie jest regularne. Arsenal załatwił sobie w końcu napastnika. Wszystko się układa pod triumf, ale to Arsenal...

4

Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by się tutaj działo, gdyby Barcelona wydała tyle na transfery, ile wydało Liverpool i byłaby w sytuacji takiej jak the Reds.

1

Ferran albo Yamal

1

Oby Sancet dostał większą karę za ten faul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?