1

jak się wyleczy piłkarz A, to wypada piłkarz B. Jak się wyleczy piłkarz B, to wypada piłkarz C. Jak się wyleczy piłkarz C, to wypada piłkarz A.
I tak w kółko...

1

@RosjaninBut nie będzie Niemiec pluł nam w twarz

0

@Herato nie, on może w każdym momencie wylecieć.

1

@Commando moim zdaniem głowa

1

@Gibbon_FCB to nie jest wymówka, ale musi to mieć wpływ.

4

A śmiali się, jak się mówiło że Araujo kiedyś dorówna do poziomu Van Dijka. W tym sezonie udało mu się to.

0

@AnalnaGrawitacja raczej wtedy byśmy tam się dostali. Ale, najpierw trzeba wygrać. Ten mecz z Kopenhagą mi śmierdzi.

5

Van Dijk, Salah pod formą, moim zdaniem duży wpływ na to ma śmierć Joty. Slot nie umie wskrzesić na nowo tego zespołu. Oczywiście, śmierć Joty nie jest jedynym wytłumaczeniem, ale jak wytłumaczyć tak duży spadek jakości tylu piłkarzy. No i Slot się wypalił, to jest nie do wyratowania. Liverpool powinien poszukać nowego trenera. Może władze the Reds czekają na rozwój wydarzeń w Madrycie.

0

@draxidox Araujo chyba nienajgorszy xd

0

@Tarnowitz bez przesady.

1

Zły wynik Atletico, remis byłby dobry dla nas

2

W tym sezonie jeżeli chodzi o formę:
1. Arsenal
2. Bayern
3. PSG
4. Chelsea

0

@Corr hmmm ciekawe dlaczego

2

@blakkudium Neuer xD

11

Arsenal obecnie najlepszy klub na świecie.

0

@panczo tylko my graliśmy z finalistami kmś. A oni przegrywają z Galatasaray i PSV.

0

Ile bramek dzisiaj

1

Liverpool kolejna porażka xd

4

@Geble a Messi gdyby nie miał nóg to tyle nie osiągnąłby

0

@Faro w realu takk samo

0

Szkoda, że nie ma gdzieś teraz w terminarzu meczu Legia vs Raków. Ciekawa byłaby atmosferka.

1

@Xxxbarca4ever odcina się/nie wypowiada się na ten temat w takiej sytuacjii. To jest brak szacunku do kibiców.

1

No i w sumie ma rację, po to są umowy.

3


Dzień pzed meczem takie coś mówić. No raczej nie zostanie zapamiętany jako legenda w 100%. Będzie dużo rysa dla kibiców.

0

@CurryTheGoat30 nie, dziękuję.

1

@ViscaelBarca2007 pamiętam jak Lenglet miał dobry start w Barcelonie.

1

@Kamiloza91 7 albo 8. Ale bez sensu to teraz wystawiać. Podoba mi się, że pod jego opieką, odżył Eric, Fermin, Raphinha, Ferran, Lewy.

2

@blakkudium lubiłem Christensena wcześniej. Ale obecnie gość mi się kojarzy z najgorszym mentalem w tej drużynie.

0

Śmiechy śmiechami, ale w tym sezonie można powiedzieć że Aubameyang jest lepszy od Lewandowskiego.

3

Araujo, po raz kolejny robi to samo i dostaje 2 kartkę pod koniec 1 połowy, a potem jeszcze widzę opaskę kapitańską na jego ramieniu xD
Taki ktoś nie może być kapitanem, do tego nadaje się Raphinha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?