Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox ale złoto xd
48
On nie tylko nie wygrał, dostał 5 miejsce xD A potem FIFA nie dała go do 1 składu najlepszych piłkarzy.
1
@directedbyfcb dokładnie, ciesze się że ktoś to zauważył oprócz mnie. Dzisiaj sobie właśnie poszukałem i sprawdziłem poprzedni sezon. W zeszłym sezonie jeszcze miał dublet przeciwko BvB.
1
@Aragorn33 róg boiska, moim zdaniem to jest żółta.
4
Olmo w końcu wchodzi na dobry poziom to po golu jakiś uraz. To jest jakiś ewenement.
0
@europejczyk i tak jest w meczu Espanyol Real Madryt
0
@Czyhrynski moim zdaniem gorszy jest w tym sezonie od Araujo nawet.
2
@Katalończyk 99 pewnie coś z barkiem, ale to było w jego stylu.
2
@Gaucho mvp dzisiaj
0
@Czyhrynski dużo chwali Barce
1
@europejczyk wcale u nas tego nie ma podczas derbów Madrytu xD
2
@Sysia11 to jest kapitan bez opaski i o tym w Barcelonie wiedzą. Chyba nawet szatnia go wybrała.
2
Udało się
Brawo dla drużyny za walkę, i w końcu wygraną z trudnym rywalem
0
@Czyhrynski nie, z Celtą strzelił przecież więc 2/3 zmarnowane.
0
@michal26 no, z Sevillą który był bardzo bolesny w skutkach.
1
@KrwawiaceoczyVEB Raphinha czemu nie może?
1
Te mecze z Atletico w kółko wyglądają tak samo
0
@Krystiansigma2734 raz chyba słupek był, z Villarrealem. Czy źle pamiętam?
0
Pedri najlepszy, potem Raphinha. Lewandowski, Cubarsi i Balde-Odpowiednik Araujo, Kounde i Ferrana z Chelsea.
3
@kanver_ jeden użytkownik doskonale pamięta tą sytuację.
0
@AmigoBlancos jeden z najlepszych komentatorów
9
Święcicki robi test kanapek ze stadionu Barcy xD
Fajną tam mają atmosferkę w tym Eleven.
0
@Frimpong u mnie na drugim miejscu chyba
0
@FCB24 potem Betis jest
0
@Faro ty to ogólnie trochę taki pesymista jesteś z tego co widzę.
0
@Limaker Casado i Bernal też kłułby w oczy.
0
@Aragorn33 jeszcze jest Christensen
1
@Katalończyk 99 Endrick powoła się na czasy Charltona
0
@CurryTheGoat30 nie mógłby tak od razu po meczu z Termalicą...
3
@bartulek98 ale wraca Pedri i Raphinha