Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub22 musi, bo to dla nas niekorzystny wynik
5
Braun 1:0
0
@ViscaelBarca2007 zgoda
0
@Criss18Barca chodzi mi, żeby nie zakazywać dorosłym tego.
0
@Criss18Barca no dobra, to papierosów, alkoholu też zakazać?
0
@Criss18Barca ale dorosły sam odpowiada za siebie
9
Nie jestem zwolennikiem zakazywania
0
@Herato Ronaldo
2
@mordini123 łamaniec językowy
12
@Pawlak1992 prawie każdy topowy trener
0
Niech Lucho ich sabotuje. Niech zrobi to co Mbappe na początku, żeby zostali palcem w...
1
już wiemy komu siateczki będzie zakładał na treningu
0
@spacer jeszcze gierkę dodali
0
@mindbender84 Real nie dostał czerwonej za to, tylko żółtą kartkę.
1
@Bolton Liverpool remis i jeszcze Atletico. No i Messi z 48 pucharem :)
0
Teraz będzie trzeba wygrać z Osasuną i ten Villarreal pokonać. Mecz trudny, ale my umiemy z nimi grać. Do tego jeżeli jesteśmy w stanie w Sevilli 5:1 prowadzić z Realem Betis bez Raphinhi, to jesteśmy w stanie zdobyć 6 punktów i zachować do końca roku 4 punktową przewagę nad Realem.
0
Dlaczego El Clasico nie było w grudniu albo w listopadzie...
1
@BorzyKrzys tak się dobija 5 ligowca, to jest taka kompromitacja zostać tak rozklepany u siebie xD
0
@WiernyKibic111 to jest nawiązanie do tamtego sezonu?
0
Ale kompromitacja, o matko
4
kisnę xd
1
@Herato aaa jak zobaczyłem z tym Puyolem to skojarzyła mi się ta sytuacja bo niedawno ktoś o tym tutaj pisał, ale nie wiedziałem kto to był.
0
@Xxxbarca4ever możliwe, strzelałem bo pamiętałem że grał w Rosji
1
@Herato Malcolm może
1
@FcPortoFan1999 Jak Piast wygra to chyba ostatnie miejsce będzie
0
Odwróć tabelę Legia na czele...
Trzeba trzymać kciuki za tydzień na Piast.
8
Pedri już 3 asysta po kontuzji. Chyba Pedri wyjaśnił kolegom, że też chce mieć więcej asyst i koledzy w końcu nie marnują okazji po jego podaniu.
4
@12Frost12 z Pedrim klasa
0
@Fc112 Ćwiąkała to powiedział w styczniu mniej więcej.
0
W Sevilli chyba najwiecej tych kiboli mają