2

W tym sezonie:
Aubameyang-3 goli i 4 asysty w lidze mistrzów
Lewandowski-0 goli i 0 asysty w lidze mistrzów
Factos

0

@Kamiloza91 teoretycznie w tych meczach co grał mógł coś dorzucić.

0

Jak dla mnie Kounde najlepszy. Potem Eric Garcia, potem Pedri. Na wyróżnienie zasługują też Rashford i Ferran. Joan Garcia i Martin ok. A reszta dosyć słabo.

5


Polski wymiar sprawiedliwości xD

1

@RomanGroza bardziej to drugie, ale to był średni mecz. 1 połowa oczukąpiel, w drugiej raczej mieliśmy w miarę kontrolę, sytuacje marnowaliśmy, Eintracht głównie spalone.

0

@Filipem to nie jest jakaś krytyka w stronę Raphy, ale tamtego sezonu już nie powtórzy.

1

@Patinka353 ale tutaj żadnego wniosku nie wysuwam. Jedynie, że nie zrobią już takich liczb jak w tamtym sezonie.

0

Mamy 6 kolejkę, Raphinha i Lewandowski w tamtym sezonie maszyny do strzelanie bramek w lidze mistrzów. W tym sezonie: 0 goli i 0 asyst.

0

@KamQiX chodzi o to, że z takim zespołem jeżeli chcemy być w top8 musimy wygrać wysoko.

1

@blakkudium kibice serie A, z tego co pamiętam to kibicują innym drużynom włoskim w Europie.

0

1

@Siwy88 z tym Lewym to niezły bait

6

Araujo w tym sezonie nawet lepiej się spisuje niż Cubarsi.

0

@Huck tak, ale tutaj powinniśmy więcej strzelić, a nie grać w ten sposób.

2

@Hawajczyk nic odkrywczego, na Europe z taką obroną nie mamy szans. Skupmy się na krajowym podwórku, bo z taką kadrą nie wygramy ligi mistrzów.

1

@Bartosz85 tak, Balde słabo gra.

1

oczukąpiel to jest. Lewy, Fermin, Yamal fatalnie grają. Ferran i Roony niech wejdą. Pedri chyba najlepszy, ale też to nie jest Pedri jakiego znamy.

1

@Popitek12 oprócz Barcy, obustronne walkowery dla każdego

0

Niech Bayern wygra z tym Sportingiem, bo dla nas nie jest to korzystny wynik...

0

@MirusAmisz Lewy w dobrej formie nie jest.

3


powinien nigdy nie zaznać wolności już

0

@MesQueUnClub22 musi, bo to dla nas niekorzystny wynik

5


Braun 1:0

0

0

@Criss18Barca chodzi mi, żeby nie zakazywać dorosłym tego.

0

@Criss18Barca no dobra, to papierosów, alkoholu też zakazać?

0

@Criss18Barca ale dorosły sam odpowiada za siebie

9


Nie jestem zwolennikiem zakazywania

0

@Herato Ronaldo

2

@mordini123 łamaniec językowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?