Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W tym sezonie:
Aubameyang-3 goli i 4 asysty w lidze mistrzów
Lewandowski-0 goli i 0 asysty w lidze mistrzów
Factos
0
@Kamiloza91 teoretycznie w tych meczach co grał mógł coś dorzucić.
0
Jak dla mnie Kounde najlepszy. Potem Eric Garcia, potem Pedri. Na wyróżnienie zasługują też Rashford i Ferran. Joan Garcia i Martin ok. A reszta dosyć słabo.
5
Polski wymiar sprawiedliwości xD
1
@RomanGroza bardziej to drugie, ale to był średni mecz. 1 połowa oczukąpiel, w drugiej raczej mieliśmy w miarę kontrolę, sytuacje marnowaliśmy, Eintracht głównie spalone.
0
@Filipem to nie jest jakaś krytyka w stronę Raphy, ale tamtego sezonu już nie powtórzy.
1
@Patinka353 ale tutaj żadnego wniosku nie wysuwam. Jedynie, że nie zrobią już takich liczb jak w tamtym sezonie.
0
Mamy 6 kolejkę, Raphinha i Lewandowski w tamtym sezonie maszyny do strzelanie bramek w lidze mistrzów. W tym sezonie: 0 goli i 0 asyst.
0
@KamQiX chodzi o to, że z takim zespołem jeżeli chcemy być w top8 musimy wygrać wysoko.
1
@blakkudium kibice serie A, z tego co pamiętam to kibicują innym drużynom włoskim w Europie.
0
@VAMOS1899LaMasia Garcia
1
@Siwy88 z tym Lewym to niezły bait
6
Araujo w tym sezonie nawet lepiej się spisuje niż Cubarsi.
0
@Huck tak, ale tutaj powinniśmy więcej strzelić, a nie grać w ten sposób.
2
@Hawajczyk nic odkrywczego, na Europe z taką obroną nie mamy szans. Skupmy się na krajowym podwórku, bo z taką kadrą nie wygramy ligi mistrzów.
1
@Bartosz85 tak, Balde słabo gra.
1
oczukąpiel to jest. Lewy, Fermin, Yamal fatalnie grają. Ferran i Roony niech wejdą. Pedri chyba najlepszy, ale też to nie jest Pedri jakiego znamy.
1
@Popitek12 oprócz Barcy, obustronne walkowery dla każdego
0
Niech Bayern wygra z tym Sportingiem, bo dla nas nie jest to korzystny wynik...
0
@MirusAmisz Lewy w dobrej formie nie jest.
3
powinien nigdy nie zaznać wolności już
0
@MesQueUnClub22 musi, bo to dla nas niekorzystny wynik
5
Braun 1:0
0
@ViscaelBarca2007 zgoda
0
@Criss18Barca chodzi mi, żeby nie zakazywać dorosłym tego.
0
@Criss18Barca no dobra, to papierosów, alkoholu też zakazać?
0
@Criss18Barca ale dorosły sam odpowiada za siebie
9
Nie jestem zwolennikiem zakazywania
0
@Herato Ronaldo
2
@mordini123 łamaniec językowy