Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlusek przecież Sevilla teraz w 10 ich ciśnie xD
2
@mrboom czyli z nami 4 punkty, a z nimi 2. Wnioski narzucają się same...
1
Niezły Marcao xD
1
@norbi77 było takich meczy ile Szczęsny ma bramek
1
@Encore no stąd to chyba łatwe xd
2
@barcuśl najsilniejsza 11. Garcia, Balde, Cubarsi, Martin, Kounde, Eric, De Jong, Rashford, Raphinha, Yamal, Ferran
1
Nie ma szans na to, że dzisiaj Real nie wygra. Dzisiaj piękne zwycięstwo Realu, z przełamaniem Viniciusa i przynajmniej dubletem Mbappe.
3
Będzie chyba rozłam wśród braci Betioniarek. @FcPortoFan1999 jak myślisz?
7
@Kessie nie tylko ty xD
2
Man City właśnie przez chwilę staję się liderem.
6
@Seledynowy oni mają jeszcze większe problemy
0
@pt9 na parę tytułów jeszcze się załapałem.
1
@Pawlak1992 to drugie.
0
@majkiii wszystko fajnie, ale pieniądze na to są potrzebne. Ucieszę się jak zrobimy chociaż jeden topowy transfer na środek obrony, ale 2 nie ma szans.
3
No ja mam parę uwag. Nico to byłoby duże wzmocnienie (hehe), ale ten Dumfries to niewiadomo po co. Lepiej szukać zmiennika dla Balde. Oyarzabal zdecydowanie na nie. Dro jako zmiennik Raphinhi też na razie średnia opcja.
0
@NeroTFP1 chore, taki ktoś pozbył się człowieczeństwa. Jakim cudem matka za to, że pozwalała dostała 5 lat, a ten dostał o 2 lata więcej tylko.
3
Miguel nic nowego nie powiedział tylko potworzył po reszcie
6
@Kessie rozumiem rowery, ale żeby tak się załatwić...
1
@Kgorecki2500 czyli będzie trzeba chwilę poczekać. Na Skywalker Sage się czekało i była potem darmowa. Za tyle na pewno nie kupię. To i tak nic, przy tym co zrobili z grą Lego Dimensions ;p
0
Fagata i Mata, nawet mam pomysł na nazwę tych pseudoraperów.
Ciekawe co to na Paluch i jego biuro ochrony rapu
1
@MesQueUnClub_87 polska Jennifer Lopez xd
0
śmiechom nie było końca...
1
@kanver_ Eric gra bardzo solidnie, u mnie wysoko by się znalazł. De Jong i Fermin jedni z najlepszych do Chelsea, po Chelsea jedni z gorszych.
1
ciekawa topka, mam parę uwag, ale moim zdaniem ciężko ocenić, bo po meczu z Chelsea dużo się zmieniło i niektórzy piłkarze co mieli dobry sezon do tego czasu mocno obniżyli loty i vice wersa.
0
@beter2 po co ma ktoś odejść, ta kadra i tak jest wąska.
0
@NeroTFP1 nawet nie tylko polityków, Rymanowski, Wardęga, Boxdel, Stanowski.
1
W święta trzeba się jednoczyć!
1
@baryn tak jest praktycznie co roku. Ostatnią z Cuencą nie było męczarni, bo było 4:0. Ale odkąd oglądam Barcelone to ciągle trzeba się męczyć na tym etapie.
4
ehh te baby
17
Nie wiem kto odpowiada za RMTV, ale na miejscu Pereza bałbym się, bo zaraz Kim Dzon Un zainteresuje się tymi ludźmi i będą działać dla korei