0

@Faro obaj nie mają klasy jeśli już

1

@misiek0318 ogólnie, czemu on nie schodził do środka? Miałby lepszy kąt...

2

Wojtek nauczył tego

1

@Borneo on miał kilka sytuacji w której mógł wylecieć

0

@Marusek tylko Robercik

0

@dv7wisnia w tamtym sezonie też mieli xd

0


o kurde xd

1

@Kapitan hawk tak samo jak my Bayern mamy tylko 6 goli do odrobienia...

2

https://x.com/xhill999/status/2010418342944010676
to ciekawe akurat, nie da się już gorzej w Premier League xD

26

@AlexDark00 Lewy często ma dobre mecze w klasykach ;p

0

Kolejny sezon za nami, a u United jak zwykle 0 w gablocie z pucharami.

0

@FCB24 raczej nie na oczach jakieś kobiety.

4

@barcowy1899 Rudiger grający z kontuzją, Vinicius który strzelił ostatnio gola 3 miesiące temu, pomoc bez typowego pomocnika. No nie ma słabych punktów xD

2

https://x.com/grok/status/2010280741293162753
ajaj, chyba nie tego się spodziewał xd

0

@ZuczekFCB1899 siłownia

2

@marcin62 dokładnie tak, oprócz tego nagrywa z ludźmi co mają swastyki wytatuowane.

0

Bonus RPK nagrał diss na Grande. Nie spotkał się z dobrym odbiorem.

0


Ciekawe na co czeka rząd, człowiek co mówi coś takiego: "Powiem Ci, że to brzmi niesamowicie podniecająco jak mówisz, że powiedziałeś o Hitlerze i zrobiłam się mokra" , dostaje rozgłos i platformę do szerzenia takich treści. Ten człowiek zaraz pójdzie do polityki...

5


ale dla Legii już nie xd

1

@Fc112 no właśnie jak kupi na 3 miesiące to będzie miał większą motywację, aby kasa się nie zmarnowała.

2

@Tomaszekkkkk adrenalina, ale śmiesznie to wyglądało.

1

@Kgorecki2500 no i fajnie, powodzenia. Obyś się nie zniechęcił.

0

@Encore nie ma siły fizycznej, nie ma mocy, nie urodził się jako bogacz, a i tak dla Batmana jest jednym z najtrudniejszych przeciwników.

0

@Karol145 Dzięki za przypominajkę, bo algorytm yt mi tego nie pokazał. Aczkolwiek moim zdaniem czasem przesadza, to jest bardzo hejterski kanał. Lubię go oglądać, ale czasem trzeba zdrowy rozsądek zachować. Szczególnie w przypadku polityki.

2

Barcelona w ostatnich 6 meczach z Bilbao wygrała 5 razy i raz zremisowała. Co ciekawe, z meczu na mecz Barcelona progressowała i wygrywała różnicą bramek o jeden większą od poprzedniego meczu. Od 0:0 do 5:0.

1

@marcin62 no dziwne to. Widać że nie jest w swojej najlepszej formie, ale staty ma. Moim zdaniem powinien mieć więcej asyst, bo praktycznie w każdym meczu posyła jakieś dobre podanie, a ktoś to marnuje.

13

Staty naszych piłkarzy ofensywnych ładnie wyglądają:
Yamal 9g i 10a
Fermin 8g i 8a
Ferran 14g i 1a
Rashford 7g i 8a
Raphinha 9g i 4a
Lewandowski 9g i 1a
Olmo 5g i 2a
Bardghji 2g i 4a

1

Tak nam się terminarz ułożył że gramy 8 razy z rzędu poza naszym stadionem (6 wyjazdów i 2 neutralne spotkania).

1

@July_6_BcN D, definitywnie

5

@marcin62 nie można mieć wszystkiego ;p Ale ciężko znaleźć w tych czasach lepsze miejsce do życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?