Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 za Xaviego!
0
Perez jednak taki cukierkowy nie jest, obecnie to on robi ruchy na poziomie Laporty.
0
@Eklerek no nie cała, ale z PSG masz 3 gości, z Barcy 2 i z Arsenalu 2. Barca i PSG dużo zdobyli, a Arsenal nic. Moim zdaniem albo Gabriel albo Rice. Ale, tutaj nie jest aż tak kontrowersyjnie. Obecność Haalanda kosztem Raphinhi to już wyśmiewanie brazylijczyka.
4
Alonso ma klasę, więc raczej nie wyciągnie brudów szatni, z naszego punktu szkoda, ale tam musiały niezłe kwiatki być. Ciekawe co sobie myśli Raphinha taki, widząc jaki stosunek piłkarze Realu mieli do trenera.
0
@Eklerek dobra ten Rice może faktycznie jeżeli chodzi o rok może mógłby tutaj być. Jednak Arsenal nic nie zdobył w tamtym roku i 2 piłkarzy od nich to nie wiem czy to nie przesada.
2
Saliba, Rice, Haaland? Może źle się orientuję, ale Gabriel miał lepszy rok, bo tamten miał kontuzje. Brak Raphinhi to jest żart, a to że Haaland tam jest to już w ogóle przesada.
Edit Ten Rice jeszcze aż tak nie kuje, ale Van Dijk za ten sezon?
3
@Criss18Barca nie wiem jak można oglądać mecz Barcelony jednocześnie siedząc na La Ramblii, sparingi to jeszcze ok, ale El Clasico?
0
@FCB24 no tak, ale są tacy co mówią że Lewy nie ma podjazdu do nich.
0
@Katalończyk 99 też tak uważam. Gość broni się tylko liczbami, ale decyzyjność to jest tragedia.
1
@kamilop ten Asencio wczoraj grał słabiutko.
1
@WiernyKibic111 nikt mu nie kazał z takiego kąta strzelać. Mógł bliżej środka biec.
10
W ogóle przez tą końcówkę Realu, niektórzy stworzyli sobie narracje że w tym meczu Real grał wyrównanie z Barceloną. A zapominają, że przez stuprocentową sytuacją Alvaro, Rashford zmarnował totalną setkę, miał dużo miejsca, obrońców z tyłu i nie trafił w bramkę. Real po golu na 3:2 grał bardzo źle, Barca się bawiła a ci nieudolnie biegali. Czerwona kartka ich podłączyła, a mimo tego i tak Barcelona mogła skończyć ten mecz wygrywając 4:2. No, ale niektórym kibicom wystarczy grać słabo albo nudnie przez cały mecz i dopiero zacząć atakować w doliczonym czasie gry xD
1
Vinicius to mówi hahaha
To ta jakby Mia Khalifa powiedziała do kogoś, że jakaś influencerka wstawia sprośne foty na insta xD
2
@Borneo takie staty ma Robercik w 4 finałach z Realem w Superpucharze.
4
Ciekawe, że Pedri ma tylko 2 asysty do Lewandowskiego. Z Realem i Napoli. Nie sprawdzałem dokładnie ile miał Lewy do Pedriego, ale na pewno raz taka sytuacja się odbyła w meczu z Villarreal (taka ładna klepka).
8
@AlexDark00 przecież bramki Lewego z wczorajszego meczu i z tego 1:4 to trudne gole do strzelenia. Co ci Lewy zrobił, że tak go nie lubisz?
Edit No i podanie do Yamala rok temu, też kapitalne.
13
To jest 4 raz z rzędu kiedy Lewandowski strzela bramkę w finale superpucharu Hiszpanii. Jak było 3:1 po asyście Gaviego, przy 1:4 strzelił piękną bramkę, przy 5:2 strzelił z karnego i wczoraj. Do tego ma 2 asysty.
1
@macio_944 znaczy na pewno nie obawiam się o ligę, tutaj na pewno ich zmotywuje. Ale ten mecz z Racingiem mi śmierdzi. Będą rotacje na pewno, bo zaraz liga mistrzów i obawiam się że Racing może zaskoczyć.
1
Trochę obawiam się tego rozluźnienia po wygraniu superpucharu. W czwartek czeka nas ciężki mecz pucharowy. Racing na pewno będzie bardzo zmotywowany u siebie, a Barca raczej będzie zmuszona posłać nieco bardziej rezerwowy skład. Oby Flick ich zmotywował.
3
@pax takich rzeczy się nie mówi po prostu. Jakby powiedział że dla niego rodzina jest wazniejsza niż ten puchar, to miałby racje. Tylko jak tak gadasz, to pokazujesz że mentalnie jesteś przegrywem.
2
@AdrianFCB10 od momentu podania do Raphinhi, zaczął grać dobrze.
0
@Kamiloza91 zgoda, ale pr ma. Według niektórych zasługuje na miejsce w najlepszej jedenastce roku 2025 xd
0
@AdrianFCB10 ale na co. Kontrowersje sędziowskie był na niekorzyść Barcelony.
4
@AlexDark00 wyszło niefortunnie xd
6
@Jakchcesz i dlatego moim zdaniem mówienie że Lewy jest najlepszym środkowym napastnikiem to nie jest nic kontrowersyjnego. Jego długowieczność jest chora.
1
@Gaucho niech się trzymają z tym filmikami z dala od Pedriego xd
11
Dużo kibiców uważało że jesteśmy zależni od Yamala. Jakoś bez niego sobie radziliśmy. To samo było o Pedrim. Tutaj gorzej z grą, ale wyniki aż tak złe nie były. Jednak brak Raphinhi, to jest strata nie tylko pod względem piłkarskich umiejętności. To jest strata lidera. W tamtym El Clasico było widać brak brazylijczyka. Kibice Realu wyśmiewali to, teraz Raphinha pokazał że granie przeciwko Barcelonie bez Raphinhi, a granie przeciwko Barcelonie z Raphinhą to nie to samo. Niesamowite na jaki poziom on wszedł. Raphinha jest najlepszym piłkarzem Barcelony Flicka i te śmieszne plebiscyty tego nie zmienią.
3
@Szmulek Eric jest żołnierzem. Raphinha zasługuje na generała.
8
@Vurt chyba najważniejszy jego gol w tym sezonie.
1
@urbipl Casado na razie w tym sezonie sprawdza się tylko w roli atmosferowicza.