Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs nie wiem co było lepsze. Ale w tym meczu miał przynajmniej 5 takich trudnych interwencji: obrona główki i sam na sam to klasa światowa. Ale jeszcze obrona Martinem czy wyjęcie strzału blisko dalszego słupka i jeszcze obrona takiego strzału, w którym piłka leciała na jego bliższy słupek. Za ten mecz należy mu się 10. Najlepszy mecz Joan Garcii w Barcelonie.
2
@adi7adi8 albo ten z Realem Sociedad w sezonie 17/18 przy 2:2
11
Nie wiem, ja tu zgłupiałem chyba. Nie widzę żadnego kontaktu piłkarza Espanyolu z piłką. Wjazd od tyłu, jakim cudem tutaj nie sprawdzali?
0
@LukaszFan ja się na ligę mistrzów nie nastawiam. Ale obronienie tytułu przy takiej kadrze i wzmocnieniach Realu biorę w ciemno...
0
@Barceloniarz987 jeszcze jest Raya. Ale obecnie Simon nie daje argumentów na to, żeby był wyżej od tej dwójki w hierarchii. On jest strasznie elektryczny.
4
@tbas jednego z Espanyolu ujdzie, ale aż 2. Oni by tam podpalili nasz stadion ze wściekłości xd
1
@barcafan1789 ostatnio Isco ich udupił.
19
każdy tego potrzebował
0
@MateS jakby tak strzelił byłoby niezłym viralem.
4
Bardzo ważne 6 punktów na trudnych terenach. Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Olmo złapał formę, przyda się bardzo. No i Fermin w końcu ma swój dzień. To co zrobił przy tych 2 golach, szczególnie przy drugiej to absolutna topka.
0
Rashford podejmuje momentami irracjonalne decyzje...
0
@Kapitan9 czemu? Atalanta jakoś nie lubi się z Romą?
1
@Gacu95 2 tygodnie i łydka
0
@Faro tak, ale to nic nie zmienia w kwestii kultury. Nie będę ludzi wyzywał, mimo że się z nimi w niektórych sprawach nie zgadzam.
1
@Herato a kto powiedział że spadną? Rozpoczyna się comeback stulecia w Premier League
5
@Barceloniarz987 jeszcze jest Raya
1
@FcPortoFan1999 boli cię wielkie Wolverhampton.
2
Wolverhampton wyznaje zasadę nowy rok, nowy ja
3
@Hosh swojego szefa tak?
1
Bayernowi się dostaje?
27
A tu Flick pokazuje im kozakiewicza i wychodzi Wojtek xD
3
No to trochę chore jest. Wcześniej też można było przerabiać zdjęcie, ale teraz wystarczy jedna komenda.
0
ta kadra i tak wąska jest...
1
Te United to naprawdę jakiś przeklęty klub. Ostatni tydzień mieli nawet dobry, ponoć z Aston Villą grali dobry mecz, z Newcastle wygrywają, mimo dużych brak kadrowych. U siebie podejmują Wolves (2 punkty w całym sezonie) i ostatecznie remisują xD
1
@Encore to nie wiem czy granie w lige to taki dobry zamiennik xd
1
Arsenal robi duży krok w walce o mistrzostwo
0
Płacić za gościa co robi liczby w tym sezonie-6 bramek. W tamtym sezonie 17 goli (10 w lidze). Poprzedni 18. On mi się kojarzy mocno z nieregularnością. Czyli taki gość jak Ferran, tylko po co nam taki piłkarz? Ja jestem zdecydowanie na nie.
0
Chyba Raphinha.
2
ale trick matematyczny xD
0
Telewizor w celi xD