0

@ProMILs nie wiem co było lepsze. Ale w tym meczu miał przynajmniej 5 takich trudnych interwencji: obrona główki i sam na sam to klasa światowa. Ale jeszcze obrona Martinem czy wyjęcie strzału blisko dalszego słupka i jeszcze obrona takiego strzału, w którym piłka leciała na jego bliższy słupek. Za ten mecz należy mu się 10. Najlepszy mecz Joan Garcii w Barcelonie.

2

@adi7adi8 albo ten z Realem Sociedad w sezonie 17/18 przy 2:2

11


Nie wiem, ja tu zgłupiałem chyba. Nie widzę żadnego kontaktu piłkarza Espanyolu z piłką. Wjazd od tyłu, jakim cudem tutaj nie sprawdzali?

0

@LukaszFan ja się na ligę mistrzów nie nastawiam. Ale obronienie tytułu przy takiej kadrze i wzmocnieniach Realu biorę w ciemno...

0

@Barceloniarz987 jeszcze jest Raya. Ale obecnie Simon nie daje argumentów na to, żeby był wyżej od tej dwójki w hierarchii. On jest strasznie elektryczny.

4

@tbas jednego z Espanyolu ujdzie, ale aż 2. Oni by tam podpalili nasz stadion ze wściekłości xd

1

@barcafan1789 ostatnio Isco ich udupił.

19


każdy tego potrzebował

0

@MateS jakby tak strzelił byłoby niezłym viralem.

4

Bardzo ważne 6 punktów na trudnych terenach. Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Olmo złapał formę, przyda się bardzo. No i Fermin w końcu ma swój dzień. To co zrobił przy tych 2 golach, szczególnie przy drugiej to absolutna topka.

0

Rashford podejmuje momentami irracjonalne decyzje...

0

@Kapitan9 czemu? Atalanta jakoś nie lubi się z Romą?

1

@Gacu95 2 tygodnie i łydka

0

@Faro tak, ale to nic nie zmienia w kwestii kultury. Nie będę ludzi wyzywał, mimo że się z nimi w niektórych sprawach nie zgadzam.

1

@Herato a kto powiedział że spadną? Rozpoczyna się comeback stulecia w Premier League

5

@Barceloniarz987 jeszcze jest Raya

1

@FcPortoFan1999 boli cię wielkie Wolverhampton.

2

Wolverhampton wyznaje zasadę nowy rok, nowy ja

3

@Hosh swojego szefa tak?

1

Bayernowi się dostaje?

27

A tu Flick pokazuje im kozakiewicza i wychodzi Wojtek xD

3


No to trochę chore jest. Wcześniej też można było przerabiać zdjęcie, ale teraz wystarczy jedna komenda.

0

ta kadra i tak wąska jest...

1

Te United to naprawdę jakiś przeklęty klub. Ostatni tydzień mieli nawet dobry, ponoć z Aston Villą grali dobry mecz, z Newcastle wygrywają, mimo dużych brak kadrowych. U siebie podejmują Wolves (2 punkty w całym sezonie) i ostatecznie remisują xD

1

@Encore to nie wiem czy granie w lige to taki dobry zamiennik xd

1

Arsenal robi duży krok w walce o mistrzostwo

0

Płacić za gościa co robi liczby w tym sezonie-6 bramek. W tamtym sezonie 17 goli (10 w lidze). Poprzedni 18. On mi się kojarzy mocno z nieregularnością. Czyli taki gość jak Ferran, tylko po co nam taki piłkarz? Ja jestem zdecydowanie na nie.

0

Chyba Raphinha.

2


ale trick matematyczny xD

0


Telewizor w celi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?