1

@FcPortoFan1999 no, potrafią napsuć krwi Barcelonie i Realu. Aczkolwiek w pucharze Hiszpanii trochę wstyd u siebie z beniaminkiem przegrywać mając GOATA.

0

@escarabajo nie no gdzie, Raphy by nie wygryzł.

0

@FcPortoFan1999 Może nie sensacja, ale Betis powinien to wygrać.

2

@ZuczekFCB1899 dogrywki, potem karne

0

Sensacja w Sevilli. Elche na prowadzeniu.

1

@Eklerek no właśnie jestem pełen podziwu, ile oni z różnych strzelają. Współczynnik xg aż tyle nie mówi. Wystarczy lider w Premier League i w lidze mistrzów (bez porażki i 1 golem straconym).

0

@Eklerek a gdzie ja takie coś napisałem xD

0

@Eklerek ale rożne są ich dużym atutem

2


Dlatego nie warto brać narkotyków...

3

@macio_944 czyli w sumie podobnie jak u Alonso.

5

@Barca_Q ciężko o lepszych rezerwowych bramkarzy

2

/photo/1
te zagraniczne konta kibiców Realu to niezły eksperyment społeczny xd

0

@urbipl a ten Tchouameni jak chciał tutaj spalonego xD

0

@Pussy Patrol Mbappe grał na środku. Dembele też bliżej środka

1

@Who_you_mam ale to są boiskowe sytuacje, potem się o tym zapomina.

1

@kanver_ akurat brazylijczycy się lubią, ale widać że Robercika też tam w Madrycie szanują.

3

@directedbyfcb a to ancymon

0

5

@Danny Gaucho Fermin jest chyba jednym z nielicznych piłkarzy co mają względem swojej pozycji bardzo dużo g/a, ale i tak nie są traktowani jako topowi piłkarze. W tym sezonie już ma 17g/a, dla przykładu Yamal ma 19 g/a.

1

Brakuje skrzydłowych. Van Dijk za nazwisko. Haaland też. Brak Raphinhi tylko pokazuje, że nie ma co brać na poważnie takich jedenastek skoro nie ma drugiego najlepszego piłkarza tamtego sezonu. Brakuje mi w tej jedenastce Palmera i Bellinghama...

0

@NeroTFP1 to już nawet nie jest dzicz. W Indiana Jones było takie plemię dziwne, tam on się nadaje.

0

@lajcior tam było 5:2

0

Jeżeli to prawda, że Perez chciał PIntusa wymusić to niezły tam bajzel jest xD
Pamiętam jak się śmiali z Barcelony, że organizacyjnie to jest patologia. Dzisiaj czyta się, że mają jakąś klauzulę na powrót Endricka, trenerowi chcieli sztab układać, zarząd po stronie piłkarzy...Role się odwróciły.

1

@MesQueUnClub_87 ja to mam tak, że już dzień przed wieczorem zaczynam czuć jakiś syf w gardle, no i na 2 dzień już wiadome co będzie... Zdrowia życzę, nienawidzę być chory.

0

@urbipl pierwszy jego puchar

0

@Lionel_Messi10 to ten Al Dawsari?

0

@FcPortoFan1999 następca dobry, ale sposób pożegnania Xaviego mi się nie podobał. Z resztą u Laporty dużo jest błędów.

0

@FcPortoFan1999 za Xaviego!

0

Perez jednak taki cukierkowy nie jest, obecnie to on robi ruchy na poziomie Laporty.

0

@Eklerek no nie cała, ale z PSG masz 3 gości, z Barcy 2 i z Arsenalu 2. Barca i PSG dużo zdobyli, a Arsenal nic. Moim zdaniem albo Gabriel albo Rice. Ale, tutaj nie jest aż tak kontrowersyjnie. Obecność Haalanda kosztem Raphinhi to już wyśmiewanie brazylijczyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?