2

@Kgorecki2500 tylko pełnoziarnisty

0

@Fermin moim zdaniem efekt nowej miotły.

7

@Kgorecki2500 jaki on jest obrzydliwy, rzygać się chcę

1

@PaCo teoretycznie tak, praktycznie jeden z faworytów musi stracić jeszcze do tego punkty. PSG jest nie odrobienia jeżeli chodzi o bramki.

0

@OskP poprawiłem, bo moje niedopatrzenie. Przy moim scenariuszu wyprzedzamy Newcastle i Sporting na bramki. Problem zaczyna się z Chelsea, Atletico i Liverpoolem. Raczej PSG, Atalanta, Real oraz Spurs tego nie wypuszczą.

1

@CurryTheGoat30 tylko ten Tottenham zepsuł, wtedy byłoby perfekcyjnie

0

@Bartas1998 jak wygramy takim wynikiem, jeszcze możemy Kopenhagę rozgromić i wychodzi wtedy na to samo ;p

0

@Ptasior z jednej strony tak, z 2 wygrają z Newcastle i wyprzedzają nas ;p

0

@kamiVeB z PSG nie ma szans

0

@SkN to wcale nie jest takie oczywiste, Tottenham skomplikował sytuację.

2

Po tym dniu w przypadku jak wygramy nasze 2 mecze i poprawimy sobie bilans
wyprzedzamy Man City (chyba że strzelą dużo Galata, a my mało)
wyprzedzamy Inter
wyprzedzamy BvB
Klub które będą się z nami bić o top8, a my musimy ich wyprzedzić
Sporting-najłatwiej po prostu musimy wyprzedzić ich w bramkach mają o 2 lepsze albo strata z Baskami.
Newcastle-to samo co z Sportingiem, grają z PSV u siebie oraz wyjazd z PSG, w bramkach mają o 3 lepsze od nas
PSG-remis lub porażka z Newcastle
Real Madryt-porażka z Benficą
Spurs-remis lub porażka z Eintrachtem
Liverpool-remis (musimy mieć lepszy bilans) albo porażka (Wyjazd Marsylia oraz u siebie Qarabach)
Atletico-remis (musimy mieć lepszy bilans) albo porażka (Wyjazd Galata oraz u siebie Bodo)
Chelsea-remis albo porażka (u siebie Pafos, Napoli wyjazd)
Atalanta teoretycznie da się przegonić-musi przegrać jeden z meczy. (u siebie Bilbao, wyjazd Union)

0

@kamiVeB Atalanta raczej nie wypuści. Zrobiłem rozpiskę, co musi się potoczyć, zaraz wrzucę.

1

@tomek8756 oprócz Spurs i Realu tak.

3

Lepiej, aby PSG zremisowało, bo to i tak mało zmienia czy przegra dzisiaj czy zremisuje dla nas, a remis. Remis dodatkowo pozwoli nam na wyprzedzenie Sportingu.

1

chociaż nie ma czystej manity

0

kurde niedobrze, Spurs nam psuje top8

0

No i nie dobrze się dzieje w meczu Tottenhamu. 1:0 i czerwona BVB ;p

0

@BojanKriKicz Chelsea straciła punkty z Karabach Agdam. W ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Napoli, a jutro Pafos- jeden remis wystarczy. PSG zgoda.Nie zakładam tak, że faworyci będą się potykać. Spurs i BvB to jest podobny poziom, a grają trudne mecze i między sobą. Arsenal jest faworytem z Interem. Wydaje mi się najbardziej prawdopodobny scenariusz, że z tym ekipami powalczymy o top8. Żeby być w tym top8 ktoś z tej piątki musi być gorszy od nas.

6

Przy założeniu że Barca wygra 2 mecze, mamy naprawdę dużą szansę na top 8.
-Żeby wyprzedzić Man City wystarczy dogonić Man City w bilansie bramkowym. Oni mają od nad o jeden lepszy, ale mamy o jeden mecz więcej na polepszenie.
-Żeby wyprzedzić Sporting oraz Newcastle, PSG musi nie przegrać dwóch meczy. Jeżeli PSG przegra i zremisuje-wyprzedzamy PSG
-Spurs wystarczy że stracą punkty dzisiaj z BVB (Najlepiej remis wtedy BVB też wyprzedzamy) albo stracą punkty z Eintrachtem
-BvB żeby ich nie wyprzedzić muszą wygrać 2 mecze (Inter oraz Spurs)
bramkowy mieć gorszy. Grają ze słabymi drużynami
-Inter, liczymy na Arsenal albo BvB (w założeniu że Borussia straci z Spurs punkty)
Raczej w top 8 będzie: Arsenal, Bayern, PSG, Atalanta. Zostają 4 sloty, a 5 drużyn (Barcelona, Real Madryt, Atletico, Liverpool, Chelsea).
Jedna wpadka Chelsea albo ich w bilansie bramek wyprzedzamy (mają o 2 lepsze)
Liverpool mało realne, ale nie mają dobrej formy, muszą stracić punkty i bilans
Atletico jak jutro starci punkty to też korzystne.

1

@Bilon87 raczej tak, liczyłbym bardziej na Mourinho.

2

Remis BVB i Tottenhamu
Strata punktów Realu
Porażka Man City
Zwycięstwo Arsenalu
I mamy piękny dzień dla Barcelony

0

@Czajka90 wam tylko Liverpool Xabiego Alonso już zagrozi albo wy sami xd

5


a my się śmiejemy z naszych obrońców xD

5


titanic zawsze pasuje xd

0

No i dobrze, klauzula strachu powinna być w takim wypadku

0

@L4ngusta nie ma szans

5

@JimMorrisonFCB dużo było tych wybrańców. Anakin Skywalker jeszcze.

0

@Messiah10 no, ale irytował mocno tym. Kibice Barcelony mają prawo go skrytykować.

1

@kundee to trzeba eksperta spytać @VegetaPolska

0

@Messiah10 to nie był debiut, on tutaj przecież 2 lata temu grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?