3

@Aragorn33 no, dzisiaj w końcu zagrał dobry mecz.

0

@karci0 może tak, ale gra była słaba, Kopenhaga po prostu była mierna dlatego mieliśmy jakieś okazje.

0

@LukaszFan też to niestety tak widzę. 1/4 i wygrana liga, będę bardzo zadowolony.

4

@maroon tak, z Lazio bramkarz w lidze mistrzów, Alisson w Premier League. W ekstraklasie tak strzelili Górnikowi Łęczna

4

@michaleu Raphinha w sumie też, ale to nie ważne

1

Ale my też musimy się poprawić, bo 3 raz z rzędu gramy skandaliczną 1 połowę. Dobrze, że w 2 wrzuciliśmy 3 bieg, ale z lepszym rywalem może nie wystarczyć.

6

Właśnie obejrzałem powtórkę. Totalna kompromitacja. Oni tam mogli z siedem bramek stracić. W 1 połowie słupki, poprzeczki, zmarnowane dobre okazje Benfici. W końcówce kompromitacja nowego Ramosa, ale też zachowanie Mbappe chamskie i głupota Rodrygo. Wisienką na torcie gol bramkarza w końcówce xD

0

@Croocers albo na Bodo

4

Były kompromitacje Barcelony w lidze mistrzów, ale żeby bramkarz władował w końcówce. Odkąd kibicuję, takiego czegoś jeszcze nie było XD

1

@blakkudium jeszcze bramkarz im władował i dzięki czemu są w top24
HAHAHA

0

HAHAHAHAHA
CO TAM SIĘ DZIEJE XDD

0

Brawo drużyna, jesteśmy w top8!

2

Do Cubarsiego się przyzwyczaiłem. Ale to jak irytujący w tym sezonie jest Balde, matko...

0

Nawet Real przegrywa, tylko Man City z naszych rywali wygrywa xD Napoli, Benfica, przyjaciele z Bilbao, Eintracht, Bodo, Newcastle, Union.

1

@Crakitic a to możliwe, że nie zauważyłem, to tylko ta dwójka w takim razie.

0

Grają pod nas, ale my nie gramy pod siebie. Absolutny dramat, tylko Eric, Joan i Yamal coś grają. Reszta gra słabo. Lewy niestety ale jest w słabej formie i dzisiaj jeden z gorszych piłkarzy na boisku. Raphinha też nic nie daje. Pomoc tylko Eric. Obrona w ekstraklasie miałaby problemy zachować czyste konto.

1

@VamosRakieta w sumie, czemu nie!

5

kapusi szukają, ten człowiek kompromituje ligę hiszpańską na każdym kroku xd

2

@tomek8756 tego nie przemyśleli xd

1

@Rastafarnianin jak tam święta? Nie uważam że jestem święta.

1

@xvcWinterSoldier wiem, ale w tym momencie nie ma żadnych przesłanek że dostanie zawiasy.

0

@xvcWinterSoldier jej grozi chyba 20 lat, więc skąd jakieś zawiasy?

0

@ranger3120 telefony rozwalone, nóż z odciskami palców.

0

@Arden ciekawe w jaki sposób wytłumaczyłaby, zepsute telefony oraz to, że miała nóż xD

8

Rok temu dużo ludzi chciało zamiast Nawrockiego, Tarczyńskiego. Dzisiaj nawet prawica go nie popiera.

1

@MesQueUnClub_87 pewnie tak, to pewnie tłumaczy głupotę.

0

@kuz mnie to bawi, każdy ekspert powie ci, że nie atakuje się nożownika. Gość jeszcze był w takiej trudnej pozycji, świetnie to rozegrał.

1


Dziwna ta sytuacja, gość wiele razy jej się nie słucha, ona ciągle tylko mu grozi, a na końcu daje się zrobić w taki sposób. Dodatkowo, ona w ten sposób chciała okraść taksówkarza? Przecież to się nie opłaca totalnie... Normalnie jak Gang Olsena.

2

@Popitek12 a rano siłka?

0

@Gaucho w ataku mamy wystarczająco piłkarzy, braki mamy w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?