Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Aragorn33 no, dzisiaj w końcu zagrał dobry mecz.
0
@karci0 może tak, ale gra była słaba, Kopenhaga po prostu była mierna dlatego mieliśmy jakieś okazje.
0
@LukaszFan też to niestety tak widzę. 1/4 i wygrana liga, będę bardzo zadowolony.
4
@maroon tak, z Lazio bramkarz w lidze mistrzów, Alisson w Premier League. W ekstraklasie tak strzelili Górnikowi Łęczna
4
@michaleu Raphinha w sumie też, ale to nie ważne
1
Ale my też musimy się poprawić, bo 3 raz z rzędu gramy skandaliczną 1 połowę. Dobrze, że w 2 wrzuciliśmy 3 bieg, ale z lepszym rywalem może nie wystarczyć.
6
Właśnie obejrzałem powtórkę. Totalna kompromitacja. Oni tam mogli z siedem bramek stracić. W 1 połowie słupki, poprzeczki, zmarnowane dobre okazje Benfici. W końcówce kompromitacja nowego Ramosa, ale też zachowanie Mbappe chamskie i głupota Rodrygo. Wisienką na torcie gol bramkarza w końcówce xD
0
@Croocers albo na Bodo
4
Były kompromitacje Barcelony w lidze mistrzów, ale żeby bramkarz władował w końcówce. Odkąd kibicuję, takiego czegoś jeszcze nie było XD
1
@blakkudium jeszcze bramkarz im władował i dzięki czemu są w top24
HAHAHA
0
HAHAHAHAHA
CO TAM SIĘ DZIEJE XDD
0
Brawo drużyna, jesteśmy w top8!
2
Do Cubarsiego się przyzwyczaiłem. Ale to jak irytujący w tym sezonie jest Balde, matko...
0
Nawet Real przegrywa, tylko Man City z naszych rywali wygrywa xD Napoli, Benfica, przyjaciele z Bilbao, Eintracht, Bodo, Newcastle, Union.
1
@Crakitic a to możliwe, że nie zauważyłem, to tylko ta dwójka w takim razie.
0
Grają pod nas, ale my nie gramy pod siebie. Absolutny dramat, tylko Eric, Joan i Yamal coś grają. Reszta gra słabo. Lewy niestety ale jest w słabej formie i dzisiaj jeden z gorszych piłkarzy na boisku. Raphinha też nic nie daje. Pomoc tylko Eric. Obrona w ekstraklasie miałaby problemy zachować czyste konto.
1
@VamosRakieta w sumie, czemu nie!
5
kapusi szukają, ten człowiek kompromituje ligę hiszpańską na każdym kroku xd
2
@tomek8756 tego nie przemyśleli xd
1
@Rastafarnianin jak tam święta? Nie uważam że jestem święta.
1
@xvcWinterSoldier wiem, ale w tym momencie nie ma żadnych przesłanek że dostanie zawiasy.
0
@xvcWinterSoldier jej grozi chyba 20 lat, więc skąd jakieś zawiasy?
0
@ranger3120 telefony rozwalone, nóż z odciskami palców.
0
@Arden ciekawe w jaki sposób wytłumaczyłaby, zepsute telefony oraz to, że miała nóż xD
8
Rok temu dużo ludzi chciało zamiast Nawrockiego, Tarczyńskiego. Dzisiaj nawet prawica go nie popiera.
1
@MesQueUnClub_87 pewnie tak, to pewnie tłumaczy głupotę.
0
@kuz mnie to bawi, każdy ekspert powie ci, że nie atakuje się nożownika. Gość jeszcze był w takiej trudnej pozycji, świetnie to rozegrał.
1
Dziwna ta sytuacja, gość wiele razy jej się nie słucha, ona ciągle tylko mu grozi, a na końcu daje się zrobić w taki sposób. Dodatkowo, ona w ten sposób chciała okraść taksówkarza? Przecież to się nie opłaca totalnie... Normalnie jak Gang Olsena.
2
@Popitek12 a rano siłka?
0
@Gaucho w ataku mamy wystarczająco piłkarzy, braki mamy w obronie