1

@Limaker daleko to do niezaliczonego gola z Betisem, gola Lewego z Sociedad, gola Messiego przeciwko Valencii, no i gola Bellinghama z Valencią, kiedy arbiter skończył mecz przed golem xd

0

@BorzyKrzys czemu? Dopiero co z nimi wygrał ligę i superpuchar

2

@Lewy952468xx bo upadł na ziemię i wyglądało jakby mu coś w kolano się stało. Ale potem normalnie grał.

1

@Starrk na stronie było już

1

@ShawnC chodzi ci o asystę ala Messi do Ferrana i świetne dostrzeżenie Yamala z Albacete?

10


"wsparcie" od fanatyków Legii...

7


Lewy ma 37 lat i w takim wieku na początku lutego już ma 10 bramek w la lidze xD

19

A w ogóle Flick świetnie radzi sobie bez Pedriego. Dzisiaj graliśmy bez De Jonga nawet i w 2 połowie w ogóle nie dało się tego odczuć. Casado, Bernal i przede wszystkim Olmo godnie zastępują Pedriego.

19


Jak to tam było "nie każdy kontakt to karny". Chabiniak tutaj się pomylił. To jest ewidentny karny, sędzia był blisko, var też był. Jakim cudem tutaj karnego nie było xD

5

2 połowa to bajka była. To co graliśmy i to co grał Yamal to była absolutna topka. Cieszy dzisiaj bramka Lewego i Bernala.

5

Yamal chyba najgorszy z ataku, słaby mecz także Fermina. Lewy po golu trochę lepszy, Rashford chyba najlepszy w ataku.

0

@FcPortoFan1999 ee tam raz już z nimi zremisowali.

1

Ciekawe jaki dzisiaj wylosuje się Motor. Są w stanie wygrać z Cracovią na wyjeździe, ale są w stanie stracić punkty z takimi beznadziejnymi drużynami jak Arka, GKS Katowice czy Legia.

0

@Laminedependencia za Ten Haga przez pół roku też grali dobrze, a potem wrócili do beznadziejności.

0

A Olmo przypadkiem ostatnio nie za dużo gra? (odpukać)

0

Ogólnie skład ok, ale ta pomoc trochę taka ryzykowna.

0

@kamyk_23 oprócz legii :)

0

@Encore no właśnie, oficjalny puchar.

0

@Encore brighton pokonał ich

1

@macio_944 pomysł jak dla mnie git, gorzej z wykonaniem. Bo jeżeli serio Barcelona nie poniesie żadnych konsekwencji z powodu odejścia, to będzie to jeszcze większa kompromitacja Pereza

0

@macio_944 moim zdaniem miał dobry pomysł, ale został wykiwany.

4

Jak dla mnie:
1. Yamal
2. Olmo z Espanyolem
3. Olmo ze Slavią

3

Powiem tak przy bramce Martineza nie powinno być. Obrona dwa ostatnie wybory też złe, Pique i Van Dijk na pewno powinni znaleźć się w tym zastawieniu. W pomocy Kroos za nisko, Figo to nie napastnik bardziej? W ataku chyba najwięcej kontrowersji. Po pierwsze Suarez jest zdecydowanie lepszy od Szewczenko. Mbappe nie jest lepszym piłkarzem w tych czasach niż Lewandowski. Tak samo 6 miejsce Benzemy jest odklejone, przy 15 Suareza. Suarez jest lepszy od Drogby, Ibrahimovica, Etoo i Szewczenko. Salah zmiast ukraińca.

3

@Safrani szukał Cluj Huja

8

Jak dobrze, że jest nasz.

0

@Alvarinho tak naprawdę ten puchar nie jest aż tak ważny. To jest tylko miłe dopełnienie. Ale liga zdecydowanie bardziej warta.

0

@Limaker chyba tak, na transfermakcie tak pisze. Też widziałem jak na twitterze coś piszą o urazie.

5

Jedyny minus, że na 1 mecz z Atletico nie będzie Pedriego i prawdopodobnie Raphy od 1 minut. Na szczęście Flick ustawił w miejsce Pedriego Olmo, który fajnie wygląda. Od nich nie ma Barriosa, więc w sumie trochę się wyrównuje.

4

Przypominam też jak to wyglądało w poprzednim sezonie z Atletico.
-1 mecz w lidze porażka po naszym pięknym meczu, 2 mecz wygrany 2:4 w końcówce.
-w pucharze remis znowu po złej końcówce, w drugim meczu wygrywamy 1:0.
Gdyby Atletico zagrałoby z nami tylko jeden mecz to w finale mógłby powtórzyć się scenariusz z tamtego sezonu.

0

@Criss18Barca no dobra, ale taka statystyka to tylko statystyka. Villarreal w tym sezonie nie jest w stanie sobie radzić z dobrymi rywalami. Przegrali 2 razy z Realem, z Barceloną też przegrali, a w lidze mistrzów 7 porażek. Po drugie teraz sobie sprawdziłem te porażki:
-37 kolejka Barcelona miała wygrane mistrzostwo
-22 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj zgoda.
-38 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj mecz był też o nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?