Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak dobrze, że jest nasz.
0
@Alvarinho tak naprawdę ten puchar nie jest aż tak ważny. To jest tylko miłe dopełnienie. Ale liga zdecydowanie bardziej warta.
0
@Limaker chyba tak, na transfermakcie tak pisze. Też widziałem jak na twitterze coś piszą o urazie.
5
Jedyny minus, że na 1 mecz z Atletico nie będzie Pedriego i prawdopodobnie Raphy od 1 minut. Na szczęście Flick ustawił w miejsce Pedriego Olmo, który fajnie wygląda. Od nich nie ma Barriosa, więc w sumie trochę się wyrównuje.
4
Przypominam też jak to wyglądało w poprzednim sezonie z Atletico.
-1 mecz w lidze porażka po naszym pięknym meczu, 2 mecz wygrany 2:4 w końcówce.
-w pucharze remis znowu po złej końcówce, w drugim meczu wygrywamy 1:0.
Gdyby Atletico zagrałoby z nami tylko jeden mecz to w finale mógłby powtórzyć się scenariusz z tamtego sezonu.
0
@Criss18Barca no dobra, ale taka statystyka to tylko statystyka. Villarreal w tym sezonie nie jest w stanie sobie radzić z dobrymi rywalami. Przegrali 2 razy z Realem, z Barceloną też przegrali, a w lidze mistrzów 7 porażek. Po drugie teraz sobie sprawdziłem te porażki:
-37 kolejka Barcelona miała wygrane mistrzostwo
-22 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj zgoda.
-38 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj mecz był też o nic.
0
@ranger3120 raz wygrali z nami za Xaviego. Nie ma sensu brać na poważnie tego meczu w tamtym sezonie, bo liga była wygrana.
0
@Criss18Barca w sumie to tylko Atletico i PSG/Newcastle z tych meczy są trudne. San Manes zawsze ciężki teren, ale w tym sezonie Ateltic jest słaby. Villarreal z mocnymi rywalami sobie nie radzi. Rayo i Sevilla, musimy im się zrewanżować, jeżeli chcemy wygrać ligę to takie spotkania nie powinny być trudne.
1
@Antimadridista_WR w finale Atletico mogłoby by być mocniejsze. A wolałbym odpaść w półfinale niż przegrać w finale. Praktycznie i tak byśmy musieli te Atletico pokonać żeby wygrać puchar.
0
@kch właśnie idealnie. Najpierw gramy na wyjeździe, a potem u siebie. Dodatkowo jak chcemy wygrać ten puchar to Atletico łatwiej pokonać w półfinale niż w finale.
1
Idealne losowanie jak dla mnie.
0
Z Atletico gramy chyba
Jeżeli dobrze rozumiem to najpierw w Madrycie, potem u siebie
1
@Popitek12 pucharu królowej też nie
0
@Faro przecież to takie żartobliwe teksty, dystansu trochę. To, że 18 latek spędza dużo czasu na telefonie nie jest niczym dziwnym.
0
@Faro a co w tym takiego złego?
1
@Derean ostatnio chyba też tak było
0
@kanver_ jak starszy brat haha
0
@Damian11 Atletico Madryt. Lepiej teraz niż w finale. Po drugie wolę teraz odpaść niż przegrać w finale ewentualnie. Ale musi być wyjazd, potem u siebie.
0
jest już materiał, który zapowiadał Stanowski
1
@Andi18 ja śledząc jak to wygląda przy głośnych sprawach, dawno straciłem wiarę w polski system sprawiedliwości.
4
Niestety, wstyd, że taki koles był w Lublinie
1
@Andi18 nie ma co liczyć tutaj na państwo. Jeżeli chcesz sprawiedliwości to musisz samemu o to zadbać.
0
@kamyk_23 bardziej to bawi
0
@Objectivo tacy pewnie będą chronieni
3
dobrze, że dostał chociaż dużą karę
1
@escarabajo chodzi o to, że w jego rozumowaniu nagłaśniać rzeczy pokroju pandory nie można, ale bić już tak.
1
@Ziemny jest jedyną osobą skazaną za pandorę. A on ją nagłośnił.
4
Szkoda, ciągle ma pecha do kontuzji. Oby się szybko wykurował.
0
Tak, to jest ten gość co uderzył Kasjo w głowę na konferencji, ten gość co groził kobiecie która wcześniej straciła dom i wiele innych dziwnych rzeczy...
1
Jakby Alaves, Valencia i Betis przeszliby dalej to byłoby fajnie.