8

Jak dobrze, że jest nasz.

0

@Alvarinho tak naprawdę ten puchar nie jest aż tak ważny. To jest tylko miłe dopełnienie. Ale liga zdecydowanie bardziej warta.

0

@Limaker chyba tak, na transfermakcie tak pisze. Też widziałem jak na twitterze coś piszą o urazie.

5

Jedyny minus, że na 1 mecz z Atletico nie będzie Pedriego i prawdopodobnie Raphy od 1 minut. Na szczęście Flick ustawił w miejsce Pedriego Olmo, który fajnie wygląda. Od nich nie ma Barriosa, więc w sumie trochę się wyrównuje.

4

Przypominam też jak to wyglądało w poprzednim sezonie z Atletico.
-1 mecz w lidze porażka po naszym pięknym meczu, 2 mecz wygrany 2:4 w końcówce.
-w pucharze remis znowu po złej końcówce, w drugim meczu wygrywamy 1:0.
Gdyby Atletico zagrałoby z nami tylko jeden mecz to w finale mógłby powtórzyć się scenariusz z tamtego sezonu.

0

@Criss18Barca no dobra, ale taka statystyka to tylko statystyka. Villarreal w tym sezonie nie jest w stanie sobie radzić z dobrymi rywalami. Przegrali 2 razy z Realem, z Barceloną też przegrali, a w lidze mistrzów 7 porażek. Po drugie teraz sobie sprawdziłem te porażki:
-37 kolejka Barcelona miała wygrane mistrzostwo
-22 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj zgoda.
-38 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj mecz był też o nic.

0

@ranger3120 raz wygrali z nami za Xaviego. Nie ma sensu brać na poważnie tego meczu w tamtym sezonie, bo liga była wygrana.

0

@Criss18Barca w sumie to tylko Atletico i PSG/Newcastle z tych meczy są trudne. San Manes zawsze ciężki teren, ale w tym sezonie Ateltic jest słaby. Villarreal z mocnymi rywalami sobie nie radzi. Rayo i Sevilla, musimy im się zrewanżować, jeżeli chcemy wygrać ligę to takie spotkania nie powinny być trudne.

1

@Antimadridista_WR w finale Atletico mogłoby by być mocniejsze. A wolałbym odpaść w półfinale niż przegrać w finale. Praktycznie i tak byśmy musieli te Atletico pokonać żeby wygrać puchar.

0

@kch właśnie idealnie. Najpierw gramy na wyjeździe, a potem u siebie. Dodatkowo jak chcemy wygrać ten puchar to Atletico łatwiej pokonać w półfinale niż w finale.

1

Idealne losowanie jak dla mnie.

0

Z Atletico gramy chyba
Jeżeli dobrze rozumiem to najpierw w Madrycie, potem u siebie

1

@Popitek12 pucharu królowej też nie

0

@Faro przecież to takie żartobliwe teksty, dystansu trochę. To, że 18 latek spędza dużo czasu na telefonie nie jest niczym dziwnym.

0

@Faro a co w tym takiego złego?

1

@Derean ostatnio chyba też tak było

0

@kanver_ jak starszy brat haha

0

@Damian11 Atletico Madryt. Lepiej teraz niż w finale. Po drugie wolę teraz odpaść niż przegrać w finale ewentualnie. Ale musi być wyjazd, potem u siebie.

0


jest już materiał, który zapowiadał Stanowski

1

@Andi18 ja śledząc jak to wygląda przy głośnych sprawach, dawno straciłem wiarę w polski system sprawiedliwości.

4


Niestety, wstyd, że taki koles był w Lublinie

1

@Andi18 nie ma co liczyć tutaj na państwo. Jeżeli chcesz sprawiedliwości to musisz samemu o to zadbać.

0

@kamyk_23 bardziej to bawi

0

@Objectivo tacy pewnie będą chronieni

3


dobrze, że dostał chociaż dużą karę

1

@escarabajo chodzi o to, że w jego rozumowaniu nagłaśniać rzeczy pokroju pandory nie można, ale bić już tak.

1

@Ziemny jest jedyną osobą skazaną za pandorę. A on ją nagłośnił.

4

Szkoda, ciągle ma pecha do kontuzji. Oby się szybko wykurował.

0


Tak, to jest ten gość co uderzył Kasjo w głowę na konferencji, ten gość co groził kobiecie która wcześniej straciła dom i wiele innych dziwnych rzeczy...

1

Jakby Alaves, Valencia i Betis przeszliby dalej to byłoby fajnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?