Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Żenada, wiem klub lewicowy. To nie oznacza, że musi robić takie rzeczy, może lepiej skończyć niż dalej się ośmieszać.
1
@kanver_ lub Barbara Gordon
0
@Faro nie próbowałem ale wygląda na smacznego.
3
@Faro świetna nazwa xD
2
szkoda gościa, bo sędzia tutaj odwalił jak zawsze
0
@heniusss nie wiem, może być to fejk.
0
Ktoś mi będzie próbował wmówić, że słowo "małpa" jest gorsze od tego?
0
@Dankho94isback chodzi o Gullera. Z tych ich gwiazd on i Militao chyba najbardziej normalni.
0
Lubiłem Fede, ale w tym sezonie jest strasznie irytujący. Chyba tam w Realu da się lubić tylko pana butelkę.
0
@turhiay do gułagu jeszcze za to. Matko, co za świat. Gość nazwał innego piłkarza małpą, kibice Realu wyzywają go jeszcze gorzej, Mbappe chce jego dyskwalifikacji, a ludzie przyklaskują. Ja się potem nie dziwię, skąd tyle prawica ma poparcia, jak z takich sytuacji robi się problem na taką skalę.
2
Zaraz Vini drugi serial zrobi, mam już tytuł: "Męczarnie w Lizbonie" albo "Dantejskie sceny w Lizbonie".
1
@12Frost12 no jak tak powiedział, to już w ogóle jakiś hit. Nawet nie można swojej opinii teraz powiedzieć.
1
naprawdę teraz będzie taki cyrk za słowo "małpa"?
0
@AmigoBlancos w sensie, bez żadnej zaczepki, chciałem się dowiedzieć czy dla Ciebie powinna być czerwona kartka.
0
@AmigoBlancos co sądzisz o zachowaniu Fede?
1
W ogóle to jest jakiś hit, że tam żaden nie zszedł z boiska czy nie oddał Valverde. Robią jakiś happening z tego, że ktoś kogoś małpą nazwał, a jak gość wali w twarz pięścią z zamachem i nie ma faulu to nie ma nic xD
4
Dobra, faktycznie niezły wałek. Przecież to jest czerwona kartka i zawieszenie xD
0
@Lordzi bo nie atakuje trzema
1
@Karol145 on jest drogi
2
I ta porażka jest na konto Flicka. Dalej będę go bronił, ale ostatnio słabo przygotowuję drużynę.
1
@BARCA1899Messi wtedy to raczej miały bardzo duże problemy sędzia.
2
Dobra, ale teraz tak, jak oni to uzasadnią, masz kluczową sytuację, widać że dochodzi do kontaktu, a ten nawet nie sprawdza.
1
Powiem tak, za dużo ostatnio wałków na niekorzyść Barcelony. To wygląda bardzo źle, Real ma karne z tyłka, a Barcelona ciągle jest krzywdzona przez sędziów.
0
@clyde po prostu zagrał dzisiaj na ocenę 0/10 i zmiana za Roonyego się należy.
0
Yamal jest do zmiany, gość jest myślami po za meczem totalnie. Po co on karny wykonywał?
0
Laboga i Orłowski
Ehh....
1
większe zainteresowanie skokami niż meczem Barcy, dość rzadka sytuacja.
0
kto tam wpadł na pomysł, żeby włączyć powtórkę Chelsea Barcelona :(
0
@Kgorecki2500 tak, jak najbardziej.
0
@maroon dlaczego to są fakty?