8

Żenada, wiem klub lewicowy. To nie oznacza, że musi robić takie rzeczy, może lepiej skończyć niż dalej się ośmieszać.

1

@kanver_ lub Barbara Gordon

0

@Faro nie próbowałem ale wygląda na smacznego.

3

@Faro świetna nazwa xD

2


szkoda gościa, bo sędzia tutaj odwalił jak zawsze

0

@heniusss nie wiem, może być to fejk.

0


Ktoś mi będzie próbował wmówić, że słowo "małpa" jest gorsze od tego?

0

@Dankho94isback chodzi o Gullera. Z tych ich gwiazd on i Militao chyba najbardziej normalni.

0

Lubiłem Fede, ale w tym sezonie jest strasznie irytujący. Chyba tam w Realu da się lubić tylko pana butelkę.

0

@turhiay do gułagu jeszcze za to. Matko, co za świat. Gość nazwał innego piłkarza małpą, kibice Realu wyzywają go jeszcze gorzej, Mbappe chce jego dyskwalifikacji, a ludzie przyklaskują. Ja się potem nie dziwię, skąd tyle prawica ma poparcia, jak z takich sytuacji robi się problem na taką skalę.

2

Zaraz Vini drugi serial zrobi, mam już tytuł: "Męczarnie w Lizbonie" albo "Dantejskie sceny w Lizbonie".

1

@12Frost12 no jak tak powiedział, to już w ogóle jakiś hit. Nawet nie można swojej opinii teraz powiedzieć.

1


naprawdę teraz będzie taki cyrk za słowo "małpa"?

0

@AmigoBlancos w sensie, bez żadnej zaczepki, chciałem się dowiedzieć czy dla Ciebie powinna być czerwona kartka.

0

@AmigoBlancos co sądzisz o zachowaniu Fede?

1

W ogóle to jest jakiś hit, że tam żaden nie zszedł z boiska czy nie oddał Valverde. Robią jakiś happening z tego, że ktoś kogoś małpą nazwał, a jak gość wali w twarz pięścią z zamachem i nie ma faulu to nie ma nic xD

4


Dobra, faktycznie niezły wałek. Przecież to jest czerwona kartka i zawieszenie xD

0

@Lordzi bo nie atakuje trzema

1

@Karol145 on jest drogi

2

I ta porażka jest na konto Flicka. Dalej będę go bronił, ale ostatnio słabo przygotowuję drużynę.

1

@BARCA1899Messi wtedy to raczej miały bardzo duże problemy sędzia.

2

Dobra, ale teraz tak, jak oni to uzasadnią, masz kluczową sytuację, widać że dochodzi do kontaktu, a ten nawet nie sprawdza.

1

Powiem tak, za dużo ostatnio wałków na niekorzyść Barcelony. To wygląda bardzo źle, Real ma karne z tyłka, a Barcelona ciągle jest krzywdzona przez sędziów.

0

@clyde po prostu zagrał dzisiaj na ocenę 0/10 i zmiana za Roonyego się należy.

0

Yamal jest do zmiany, gość jest myślami po za meczem totalnie. Po co on karny wykonywał?

0

Laboga i Orłowski
Ehh....

1

większe zainteresowanie skokami niż meczem Barcy, dość rzadka sytuacja.

0

kto tam wpadł na pomysł, żeby włączyć powtórkę Chelsea Barcelona :(

0

@Kgorecki2500 tak, jak najbardziej.

0

@maroon dlaczego to są fakty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?