Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Architekt na trybunach
0
@KrychaFCB gdzie lecisz?
4
@Arden buduje taki sobie wizerunek, dla twardych kibiców Barcelony.
0
@Czyhrynski ostatnio pokazał że da się
0
Ciekawa obrona, coś tam Flick kombinuję w końcu. Ale ten Cancelo to spore ryzyko.
0
Kiedy Rashford wraca?
0
Ciekawe czy dzisiaj zagra Araujo. Eric i Cubarsi nie dają żadnego argumentu, aby dalej stawiać na ten duet. Każdy rywal stwarza duże zagrożenie pod bramką Joana Garcii. Szybkość Araujo może się przydać, a dzisiaj idealny rywal aby przetestować Araujo w 1 składzie.
0
@Czajka90 zepną się
3
City wygrało mecz, City wygrało mecz, Arsenal jutro od kogutów dostanie w łeb!
3
@robsesh przecież tam było nadepnięcie, oczywisty karny.
1
Swoją drogą ten Vinicius to chyba już do końca swojej przygody w Realu będzie bardzo nielubiany na każdym stadionie oprócz Santiago.
0
@Czajka90 raczej Pep dzisiaj wygrywa, a jutro Tottenham przypomina jak się gra w piłkę.
0
@SinMistico 94 już xD
0
Ale bramka, a ja chciałem mówić że to kasztan xD
0
Nie ma spalonego
0
Dobra kończmy ten cyrk
3
A to nie na linii było?
4
Co oni odwalają xddd
1
Ręka tam była przecież
7
"Aż szkoda że ten gol nie może zostać uznany"
XD
1
Niezły faul, dotknąl go a sędzia przerwał kontrę xD
2
Fati z golem na 3:2
0
@mekston niby tak, ale chodzi mi o to, że powalczy o niego. Wcześniej złapał lekką zadyszkę, ale znowu strzela.
0
Kane chyba idzie po ten rekord
0
@esem91 oj nie wiem, mi to wygląda jak proszenie się o kontuzję, takie igranie z losem
0
Co ten Olmo wygaduje, po takich słowach na 99% zaraz się połamie.
0
@kch chyba dobrze. Śmieje się z tego co on napisał. Bo jeżeli to jest idiotyczne, to ja już nie wiem co jest mądre.
0
@mint jak można identyfikować się jako osoba LGBT i być przeciw niej? Znajdź mi jakiś przykład.
0
@Hasszz dokładnie, ta ideologia jest narzędziem politycznym aby skłócać ludzi i tworzyć podziały.
1
@kch hahah
Jeżeli to jest idiotyczne, to gdzie my zmierzamy xD